Пъзели 59

  • 29 463
  • 774
# 555
Аз като не мога с пъзел, ще се включа по темата за чая-миналата година купих такъв календар за мъжа ми, който е любител на чайовете, естествено помагаха му с отварянето..освен всИчко друго е много готино допълнение към украсата.
Виж целия пост
# 556
Като говорите за мини части, за мен този пъзел е с такива и беше истински кошмар. Единственият който съм редила от начало до край със супер нежелание.
https://www.ozone.bg/product/pazel-master-pieces-ot-1000-chasti- … nbow-flow-1000pc/
Ее, той този се бори за най-малките части на света, те са наистина твърде миниатюрни и си е малко зор реденето. А твоят е и с доста трдна картинка.
Шмида според мен ще е като 9К на Трефл.
Така де, след него вече нищо друго не ми е мини Grin

Току-що в местния ТМаркет ме изкуши този магнитен пъзел. Имаше още един вид, с Вълкът и седемте козлета.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 557
Аз подължавам с отборните пъзели

L'isola di Burano
1000 части
Ravensburger

Не ми е фаворит, но определено се редеше леко и приятно.
Виж целия пост
# 558
Някой случайно да има този коледен Гибсън?

https://www.ozone.bg/product/pazel-gibsons-ot-1000-chasti-christmas-spirit/

Изпуснах последната бройка... Sad
Виж целия пост
# 559
Има ли други желаещи да редят подправките на Едука? Кремчето е последна и има готовност да ми го върне, но ако има други желаещи да казват Simple Smile

Някой получавал ли е доставка със Sameday? Какво ще кажете за тях?
Виж целия пост
# 560
Сбъркали са си името, само това мога да кажа за тях.
Виж целия пост
# 561
Olia T, редовно получавам от тях поръчките си от Емаг. От 10-15 поръчки до сега имах само една доста зле. Бяха два пъзела и буквално и на двата липсваше част от кутииите в единия ъгъл. Но от Емаг пратиха да си ги вземат и ми възстановиха цялата сума.
Виж целия пост
# 562
Аз веднъж поръчах от Emag, но беше до кутия  и там нямаше проблем. Пратиха ми кода и всичко беше ок. Интересува ме, дали някой е ползвал за получаване на по-голям пакет, общувал е с техни куриери и т.н.
Някои от пъзелите на Gibson's ги има в puzzlemania и там ми дава да избера Еконт, Спиди и Sameday, като последната е най-изгодна. Въпросът е колко е надеждна Simple Smile
Виж целия пост
# 563
Оле, чакай и аз да видя, евентуално да делим доставка с по-познат  куриер?

Веднага взимам този и плащам половината доставка или цялата. Ама дали ти се чака 14 дни... то за толкова и с GGBG от Англия ще го докараме Grinning
https://www.puzzlemania.bg/book-club-sherlock-holmes-1000-pieces-gibsons
Виж целия пост
# 564
И аз го искам този.Точно от тази серия е Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Ееех, точно моя го няма. Нищо...
Виж целия пост
# 566
Има 4 пъзела от Book club, видя ли ги всички?
Виж целия пост
# 567
Те са 4, но най-новият за Джейн Остин го няма в puzelmania.
Виж целия пост
# 568
И аз да попитам дали някой иска подправките. Ако има желаещ да ми пише.
Виж целия пост
# 569
Оле, ама ще поръчваме ли? Аз никога не съм купувлаа от там, не знам дали има специфики при поъчките, та на теб се надявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия