Нали са 8 серии?




не си се объркала. Сериалът е "Gaddar", а "Джентълмен" е филма. Но и да сбъркаш, не се притеснявай, тук цензура няма, пишем това, което ни е на сърце и душа. От години следим развитието на Чачо като актьор и го аплодираме за таланта му. 




Много ни е красив , работлив и талантлив сега повече отвсякога. Нека радва почитателите си и работи, печели и коментират рекордния хонорар. Киното му е в кръвта и си обича работата и предизвикателствата. Той си има много таланти освен актьорството. Зад камера го влече и е снимал ,пише, свири ,рисува. 



За нерде се стяга или просто е споделила спомен от Париж за Ланкоме 

и взаимно се успокояват: "yakında, çok yakında"
Питат я за Чаатай бей и нещо за общ проект.
Ако играят отново заедно ще благодаря на Вселената! 















Препоръчани теми