Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2023/2024г.

  • 86 181
  • 909
# 870
Много е готино, Пипи!
Виж целия пост
# 871
Не следя темата,може и да е показвано,но днес ми излезе това,и ми се струва интересно
https://www.facebook.com/share/v/CBrCX6hxWGCoxkGo/
Виж целия пост
# 872


Едно елфче придобих днес.
Виж целия пост
# 873
Идеално е за elf on the shelf Simple Smile
Виж целия пост
# 874
Виж целия пост
# 875
Пипи, къде го откри?
Виж целия пост
# 876
Вчера бях в един магазин за друго, но видях коледни неща, които ми харесаха. Знаете, че в ТЕДИ, Кик и др нищо не ми хареса все банално ми се виждаше.
Магазинът не зная как се произнася името му, започва с М, О с две точки, М, А. Ето някои неща, не е чудо невиждано, но изглежда ха много симпатично:

играчката чайниче с лимон ми се видя приятна. Но не е стъкло.

Виж целия пост
# 877
Мьомакс? Те са един вид дискаунтера на XXXLutz (Айко).
Миналата седмица XXXL (Германия) имаше много коледни неща.
Виж целия пост
# 878
Пипи, къде го откри?

Магазин Action в Starnberg. Има и комплекти за селце, като тези, които бях показала по-горе от алиекспрес - пейки, улични фенери, хора и други аксесоари. Вчера случайно минахме оттам, отбихме се и отиде коня в рЯката Laughing
Виж целия пост
# 879
А, мерси, такъв има и в Дахау Simple Smile
Виж целия пост
# 880
Страшно ми е рано още да мисля за Коледа и украси, обаче надничайки в Sinsay си харесах някои неща и реших да си поръчам, защото всяка година октомври пускат много яки неща които после се изчерпват и ме е яд. Като калъфките за възглавници например. Ще ми се тази година да имам зелен акцент, та затова предимно в зелено поръчах. После ще си купя и малко зелени играчки и стига толкова.
Виж целия пост
# 881
Моля за помощ !

Търсех две общества производители на играчки. Едните намерих.
Вторите : общество от мами на болни дечица, които мами правят от вълна Светото семейство, животните, ангели и пр. Нещо като дневен център или подобно. Продават ги по коледните тържества.

Ще съм благодарна, ако ми помогне някой.
Виж целия пост
# 882
DzhuliB , и аз ще търся зелени играчки . Искам да са във други форми , но може и с топки да се примиря , защото най-трудно намирам в хубаво , наситено , не-тревно зелено .

Deborana ,Бях публикувала по-рано връзка към два сайта , също с кауза , но относно това което търсиш - май не е същото , обаче може да попиташ тук - https://www.facebook.com/groups/369212334446352
Виж целия пост
# 883
Аз преминавам лека -полека на коледна вълна. Идеята е от Пинтерест
Виж целия пост
# 884
Благодаря Оска, но не са тези.

Търсенето продължава.

Да имате топла Коледа !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия