Мътнини в очите

  • 7 647
  • 22
# 15
Това,  което пишете не е вярно! Моля, без такива заключения без да познавате конкретния случай!
Виж целия пост
# 16
Напротив, вярно е. Имам такива мътнини в лявото око, които при мен са като нишки, които плуват, отпреди 35 години, опитваха да ги махнат с лазер, не стана, с капки и разни хапчета също не стана. Малко се оправиха нещата с времето, но сега имам много в дясното око и виждам лошо. Нищо не помага дотук.
Виж целия пост
# 17
Аз да попитам за явлението лезии (ако не бъркам) на очната ябълка?
Случва ми се рядко да забележа, най-вече когато съм на плаж и гледам небето. Но ги има - сякаш на окото ми са се лепнали нишки от паяжина. Не ми пречат, но трябва ли да се лекуват или профилактират?
Напротив, вярно е. Имам такива мътнини в лявото око, които при мен са като нишки, които плуват, отпреди 35 години, опитваха да ги махнат с лазер, не стана, с капки и разни хапчета също не стана. Малко се оправиха нещата с времето, но сега имам много в дясното око и виждам лошо. Нищо не помага дотук.
Напротив, вярно е. Имам такива мътнини в лявото око, които при мен са като нишки, които плуват, отпреди 35 години, опитваха да ги махнат с лазер, не стана, с капки и разни хапчета също не стана. Малко се оправиха нещата с времето, но сега имам много в дясното око и виждам лошо. Нищо не помага дотук.
Виж целия пост
# 18
И според лекарката, при която ходя от 15+ години, е вярно.
Имам в двете очи мушици/мътнини, в първото от почти година, в другото от 5 месеца. Във второто имам и светкавици. Вече доста намаляха, но пак ги има на моменти.
Колежка е пила Корполин, взех го и аз, но изпих една опаковка и го спрях, че не ми действаше добре на чревния тракт.
Иначе моята лекарка каза, че ако искам да си дам парите, ще ми изпише добавки, но няма да има резултат.
Майка и е от 30 години с мътнини, стоят си.
Виж целия пост
# 19
Няма такива добавки. Това са възрастови изменения. Моята лекарка е с много опит в сферата и ми каза, че лекарства няма. Ако имам излишни пари, ще ми предложи, но без ефект.
Виж целия пост
# 20
Няма такива добавки. Това са възрастови изменения. Моята лекарка е с много опит в сферата и ми каза, че лекарства няма. Ако имам излишни пари, ще ми предложи, но без ефект.

Да възрастови изменения са ако са се получили след 65-70 годишна възраст.
Аз съм на 42 и ги имам.  При мен определено не са възрастови изменения.
Виж целия пост
# 21
Корполин ми изписа моята лекарка миналия ден на мен. Аз съм пила един месец, не отчетох промяна.
Виж целия пост
# 22
Dara 20, а според теб от какво са ти мътнините, аз съм на 40г. и имам, ходих на очен преглед, но казаха че ми няма нищо. Кръвните иследвания са ми добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия