🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 5 (17.10 - 31.10) 🐄

  • 50 292
  • 1 201
# 345
Мен пък Сергей не ме дразни особено. Не е харесал налагането и дудненето на Петър, няколко пъти му го каза лично, караха се. Реши, че не иска да са в 1 отбор и пожела да се махне или да отиде в другия. Това в игра и всеки я играе по своя начин, не виждам нещо странно. Работлив е.
Петър е добър на битките и е умен, но е много обсебващ, някак си леко досадно е постоянното му налагане. Има и един лудешки поглед...но пък е чуден играч.

По-интересни са ми скритите лимонки - Жоро, Андрей, Мартина, да видим те с какво ще ни изненадат.
Виж целия пост
# 346
Няма значение кой какво решава, не може цяло предаване да ни занимават с един луд. В тая Ферма има и други много по интересни участници.
Ясно е че критиката ми не е към лудите, а към тия които им дават трибуна.
Виж целия пост
# 347
Не е ли крайна квалификацията, dsfds?  Малко е прекалено.
Виж целия пост
# 348
Точно такъв е, вервай ми. Sweat SmileСамо луд би се държал така, нормален човек не.

Помисли си, ти така ли ще постъпиш
Виж целия пост
# 349
Точно такъв е, вервай ми. Sweat SmileСамо луд би се държал така, нормален човек не.

Помисли си, ти така ли ще постъпиш

Забравяш, че те са изолирани там от 23 дена, извън комфортната си обстановка, а Сергей остана без дружките си. Петър само го командва, Сергей се чувства отритнат от племето.
Виж целия пост
# 350
Съгласен съм на 100%, но като знае че е опак човек и задно колело, изобщо не е трябвало да влиза. Такива хора където и да отидат, винаги се получава едно и също - интриги, сплетни, клюки, караници и разправии
Виж целия пост
# 351
Съгласен съм на 100%, но като знае че е опак човек и задно колело, изобщо не е трябвало да влиза. Такива хора където и да отидат, винаги се получава едно и също
За това играят роля Иван и Андрей, а не Сергей. Сергей не намирам за опак човек, а не успя да се впише в отбора, не е гъвкав. И в това няма нищо лошо!
Виж целия пост
# 352
Петър какъвто и да е, е заплаха за всички - и за мъже, и за жени. И когато и да го отстранят от тук нататък, все ще е късно. Добър играч е, защото другите мъже нямат хъса и самочувствието, че са достатъчно силни, за да го надвият, което си е техен проблем, но ги цака в играта. А всъщност биха могли да са и по-добри, единствено адското самочувствие е двигателят на Петър. Иначе той е преди всичко Хитър Петър, после всичко останало. Абсолютен манипулатор и хитрец! Някой даде пример с последното му подхвърляне, което е нещо като 25-тия кадър. Не е конкретно, но някак ти го подхвърля и ти го улавяш подсъзнателно, обаче той очаква, че ще заработи на съзнателно ниво. И погледът... ето това е най-дразнещото за мен!
А Серго е тооолкова малък, нищожен даже. Завист, която не може да контролира, това пък е неговият двигател. Ако беше друго, щеше да намери начин да се опълчи на Петър, но той няма с какво, защото е просто една мизерна завист.
Лили не ме дразни! Да, понякога е груба, ама то с такива катили, това е единственият начин - право куме в очи!
Виж целия пост
# 353
Няма значение кой какво решава, не може цяло предаване да ни занимават с един луд. В тая Ферма има и други много по интересни участници.
Ясно е че критиката ми не е към лудите, а към тия които им дават трибуна.

Тъй като най-много ни занимават с Петър, да приема ли, че определението "един луд" се онася за него?
Аз лично у никой от останалите участници не виждам признаци на лудост.
Виж целия пост
# 354

А Серго е тооолкова малък, нищожен даже. Завист, която не може да контролира, това пък е неговият двигател. Ако беше друго, щеше да намери начин да се опълчи на Петър, но той няма с какво, защото е просто една мизерна завист.
Sweat Smile
Виви, само луд при хилядите кандидати всяка година, които се молят на Бог да влязат във Фермата, гледали са всички сезони и се упражняват с години, би искал да си ходи поради факта че Петър бил лидер.
Аз не съм на ничия страна и това е личното ми мнение и позиция, нека да се разберем Smile
Виж целия пост
# 355
Аз вече писах, че според мен Сергей е очаквал продуцентите да му предложат да смени отбора и той да приеме. Така че, много е спорно дали наистина е искал да си ходи.
Виж целия пост
# 356
Аз вече писах, че според мен Сергей е очаквал продуцентите да му предложат да смени отбора и той да приеме. Така че, много е спорно дали наистина е искал да си ходи.
Ама това е малко ва банк! Какъв е процента вероятност да му предложат това?
Виж целия пост
# 357
Всеки играе играта както намери за добре.
И Станислав също заяви, че иска да напусне заради Петър. Обаче Петър обеща, че няма да прави повече така (и даже се сниши за има-няма ден-два, после пак подкара по своему) и Станислав остана.
Така че - Сергей вероятно е преценил, че има доста голям шанс да остане. Даже мисля, че направи много добър ход. Рискът си е заслужавал.
Виж целия пост
# 358
Животът зад Фермата, епизод 14
Интересно инфо: Тези коментари от Иван и Андрей, които гледаме преди, по и след епизодите се записват една седмица до десет дена преди излъчването на конкретния епизод.

Животът зад Фермата, епизод 14: На снимки на коментарни студиа и анонси с Иван и Андрей
Всичко се снима по-рано, защото производството на един епизод на "Фермата" отнема много време

Виж целия пост
# 359
Няма значение кой какво решава, не може цяло предаване да ни занимават с един луд. В тая Ферма има и други много по интересни участници.
Ясно е че критиката ми не е към лудите, а към тия които им дават трибуна.

Тъй като най-много ни занимават с Петър, да приема ли, че определението "един луд" се онася за него?
Аз лично у никой от останалите участници не виждам признаци на лудост.

Занимават ни толкова с него, защото другите все него споменават. Като трън в очите им е. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия