👣 Августови бебета 2023 🤱 - тема 2

  • 25 481
  • 725
# 195
Каква раница ползвате?
Виж целия пост
# 196
С тази раничка детето може ли да е с лице навън? Моето бебче е на 3месеца
Виж целия пост
# 197
Ние ползваме Ергобейби Ембрас и е доста лесна за слагане и му удобна, но не съм пробвала все още да го нося напред. Интересно ми е и на мен от кога може. 🤔
Виж целия пост
# 198
Аз съм с Ergobaby omni 360 cool air, сега е й намалена в Амазон. Бебето може да се носи в 4 позиции.За сега съм доволна😊


Пише,че за моя модел от 5+ месеца може да се носи с лице напред.
Виж целия пост
# 199
И ние сме с Ergobaby omni 360. Доволна съм. Чакам да направи 5-6м, за да я нося напред. Не обича да я нося с лице към мен. Веднага започва да протестира.
Виж целия пост
# 200
Малчо е със запушен нос от два дена и педиатъра ни изписа Тобрекс за нослето, но в листовката пише, че ппц са за очи а и са за над 1г. Има ли такива, които са го ползвали ? А и бебто е още на 2 месеца и половина.

Да в момента е така, като слагам и в очите от тях, тъй като е с конюнктивит в следствие на хремата!
Борим се вече две седмици, дано тези капки помогнат!
Виж целия пост
# 201
Ох, мами, и нашата ергобейби омни дойде днес. Една шапка пари и бебка не иска да стои в нея. Забива си главата в гърдите ми (на таткото прави същото) и почва да плаче. Нещо грешно ли правя не знам.
Виж целия пост
# 202
Ние сме с това Ерго бейби, 140 лв е, носиме го с лице напред от 3 месечен.

Виж целия пост
# 203
Ние сме с това Ерго бейби, 140 лв е, носиме го с лице напред от 3 месечен.




Нашата е същата, не съм го носила още напред. Онзи ден направи 3м. Още днес ще пробвам! Четох някъде, че не е полезно да се носи напред дълго време, дали е така? Питах ортопед за мнението му за тези раници, обясни, че са идеални за употреба и най-подходящи са тези, при които крачетата са в поза жабче. Детето само показва, ако не се чувства комфортно, но в началото и при нас имаше съпротива.
Виж целия пост
# 204
Ние взехме manduca twist. Удобна е, но малката не иска да стои много вътре, защото не може да си зяпа. Предполагам, че като почне да държи стабилно главата, ще и е по-хубаво.
Виж целия пост
# 205
И аз съм с Мандука туист, откакто стана на 1 месец. Явно на дребосъчката й харесва, но на мен не. Мъка е слагането, колкото и клипчета да гледам. Все виси отнякъде милата. Забива си главичката в мен и ме е страх, че ще се задуши. Досега съм я ползвала за по 10 минути да заведа баткото на училище. Днес обаче в този дъжд ще се наложи да я ползвам повече от час и вече съм стресирана. Никакво удоволствие не е за мен тази раница. И аз дадох куп пари, но сега се чудя каква по-удобна да взема. За съжаление има моменти, в които не ми е практично да съм с количката и се налага да имам вариант. Иначе ортопедът каза да си нося на воля, даже било полезно за ставите им.
Виж целия пост
# 206
Аз бях като вас със слинга. Голямо омотаваме ми беше и все виси. С Мандулата ми е доста по-лесно, но при нас проблема е, че сме многооо любопитни. Всичко трябва да се огледа 😂😂😂😂
Даже почна да заспива и втренчена в магнитите на хладилника или някоя от по-цветните картини в къщи.
И аз съм с Мандука туист, откакто стана на 1 месец. Явно на дребосъчката й харесва, но на мен не. Мъка е слагането, колкото и клипчета да гледам. Все виси отнякъде милата. Забива си главичката в мен и ме е страх, че ще се задуши. Досега съм я ползвала за по 10 минути да заведа баткото на училище. Днес обаче в този дъжд ще се наложи да я ползвам повече от час и вече съм стресирана. Никакво удоволствие не е за мен тази раница. И аз дадох куп пари, но сега се чудя каква по-удобна да взема. За съжаление има моменти, в които не ми е практично да съм с количката и се налага да имам вариант. Иначе ортопедът каза да си нося на воля, даже било полезно за ставите им.
Виж целия пост
# 207
Аз знам, че трябва да се носи с лицето към майката. Важно е да има извивка на гръбчето, която няма как да се получи, ако бебето е с лицето напред. Това от ортопед го знам. Моето също обича да гледа, но разглежда с глава, обърната настрани като бебето на снимката по-горе. И както си гледа, така си и заспива.

Ноември е месец на големи намаления. Разбрах, че ще има по детските магазини намаления през уикенда. Ако ви попадне някаква добра промоция на памперси и мокри кърпи, ще се радвам да споделите

П.с. съветите за гръбчето и тук ги има
Виж целия пост
# 208
И аз знам за носенето, че е препоръчително да е с лице към родителя, същото е като с колата. Бях разговаряла с консултантка за бебеносене и ми каза, че им идва прекалено стимулиращо на тази възраст. Честно казано се отказах от идеята, тъй като малкият реши да се успокои и носенето на ръце се сведе до минимум.
За отстъпките - за сега знам за този петък и събота между 25-30% за рая тойс, комсед и хиполенд. А изгодна цена на памперси (monthly pack) винаги в аптека Гален на трайно ниска цена. Излизат по-евтини от всякакви промоции на други места, където съм виждала. От там купувам и омнибиотик панда с 20лв разлика спрямо други аптеки.
В момента сме с 3-ти размер памперси, но обмислям да премина на 4-ка скоро. Ползвали ли се гащички? Чувам и добри и лоши мнения и се чудя дали да не пробвам с някой малък пакет.
Виж целия пост
# 209
Nomadgirl, и аз пазарувам редовно от гален. Там почти всичко ми излиза по-изгодно.

Гащички съм ползвала с баткото, защото нощно време памперсите изпускаха. Но се наложи да слагаме гащички на по-голяма възраст, не си спомням точно, но мисля, че беше проходил вече. Дори минах през няколко марки, докато една майка не ме посъветва какви да взема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия