👣 Августови бебета 2023 🤱 - тема 2

  • 25 481
  • 725
# 285
А ползвате ли нагреватели за шишета и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 286
Аз си взех термос и супер много ми се облекчи ежедневието.
Виж целия пост
# 287
И аз съм с термоси - 2 броя,но доста често топля вода и се побърквам така.
Виж целия пост
# 288
А ползвате ли нагреватели за шишета и доволни ли сте?

Да, този на авент от самото начало, една от малкото ми смислени покупки. 😄
С термос ми е мъка, винаги температурата не е ок и трябва да смесвам води или да чакам да изстине. 😅
Виж целия пост
# 289
И аз ползвам на Авент нагревател. Много съм доволна.

Винаги давам вода със стайна температура.
Виж целия пост
# 290
Може ли малко инструкции за нагревателя. На нас ни дадоха да ползваме на кикабу, но без опаковка и упътване. Колко вода слагате в нагревателя. Гледах клипчета, но пак не мога да се ориентирам и така си седи
Виж целия пост
# 291
До мамите, които дават вода на бебчетата си: към момента давам вода, която е топла (като температурата на АМ), от кога мога да давам на стайна температура вода? 🙈
От раждането давам вода на стайна температура.
Виж целия пост
# 292
Може ли малко инструкции за нагревателя. На нас ни дадоха да ползваме на кикабу, но без опаковка и упътване. Колко вода слагате в нагревателя. Гледах клипчета, но пак не мога да се ориентирам и така си седи

По инструкция слагам вода колкото до ръба на водата в шишето.
Потърсете в интернет упътване.
Виж целия пост
# 293
Може ли малко инструкции за нагревателя. На нас ни дадоха да ползваме на кикабу, но без опаковка и упътване. Колко вода слагате в нагревателя. Гледах клипчета, но пак не мога да се ориентирам и така си седи

И аз ползвам този на авент от началото. Сипва се вода в шишето, колкото е за едно хапване (например 150мл), нагласява се уреда също на 150мл (има опции от размразяване, 30мл, 60мл, 90мл и тн.). Цъкаш копчето и за около 2-3мин нагрява водата в шишето до точната температура, след което я поддържа 1час на същата температура. В самия уред количеството вода следя да не е малко и съответно да не прелива като сложа шишето вътре. Дано обясних поне малло разбираемо. 😁 Аз съм много доволна от уреда, не знам какво щях да правя без него.
Виж целия пост
# 294
Може ли малко инструкции за нагревателя. На нас ни дадоха да ползваме на кикабу, но без опаковка и упътване. Колко вода слагате в нагревателя. Гледах клипчета, но пак не мога да се ориентирам и така си седи

И аз ползвам този на авент от началото. Сипва се вода в шишето, колкото е за едно хапване (например 150мл), нагласява се уреда също на 150мл (има опции от размразяване, 30мл, 60мл, 90мл и тн.). Цъкаш копчето и за около 2-3мин нагрява водата в шишето до точната температура, след което я поддържа 1час на същата температура. В самия уред количеството вода следя да не е малко и съответно да не прелива като сложа шишето вътре. Дано обясних поне малло разбираемо. 😁 Аз съм много доволна от уреда, не знам какво щях да правя без него.

Благодаря, да разбрах те. Бягаше колко трябва да е водата в уреда. Явно да покрива количеството в шишето.
Мерси много. Иначе аз бях писала преди, че ние сме с машината за мляко на томи типи и съм много доволна. Реално този нагревател не ми е бил необходим, особено откакто съм с нея, но е хубаво да има алтернатива.

Реадакция и допълнение. Малката направи 3 месеца миналата седмица и от 2-3 дни е нетърпима. Постоянно мрънка, хленчи и няма нищо общо с усмихнатото и весело бебе, което имах. Буквално беше се кротнала много последният месец и беше ангелче. Отдадох го на хремата и че я дразни, не е. Добре се повлия от крема и значително се подобри там. Мислехме, че са колики, но не са. Период си е и ще ни побърка. Не иска легнала, не иска в количката (а обожава количката и да е навън), не иска на ръце. Не знам скок в растежа ли е или си избива лъвчето, ама не се издържа. Вие забелязали ли сте подобни промени при Вашите бебоци?
Виж целия пост
# 295
Искам да попитам относно еднократната помощ за родено дете, тъй като е второ ми казаха за гр.Пловдив отпускат 600лв, но все още не ми е излезнало известие за получаването. Аз родих на 31.08, пуснах заявление на 10.09. Някой знае ли как да проверя?
Виж целия пост
# 296
Искам да попитам относно еднократната помощ за родено дете, тъй като е второ ми казаха за гр.Пловдив отпускат 600лв, но все още не ми е излезнало известие за получаването. Аз родих на 31.08, пуснах заявление на 10.09. Някой знае ли как да проверя?
До къде адресирахте превода, по банка или в пощата.
Аз родих на 17.08, следващата седмица пуснах заявление и около 10.09. Отидох до пощата и ми ги дадоха. Никой не ме е търсил.
Виж целия пост
# 297
Здравей, пуснах ги по банка, интересно е, че трябваше вече да са преведени мисля


Искам да попитам относно еднократната помощ за родено дете, тъй като е второ ми казаха за гр.Пловдив отпускат 600лв, но все още не ми е излезнало известие за получаването. Аз родих на 31.08, пуснах заявление на 10.09. Някой знае ли как да проверя?
До къде адресирахте превода, по банка или в пощата.
Аз родих на 17.08, следващата седмица пуснах заявление и около 10.09. Отидох до пощата и ми ги дадоха. Никой не ме е търсил.
Виж целия пост
# 298
Реадакция и допълнение. Малката направи 3 месеца миналата седмица и от 2-3 дни е нетърпима. Постоянно мрънка, хленчи и няма нищо общо с усмихнатото и весело бебе, което имах. Буквално беше се кротнала много последният месец и беше ангелче. Отдадох го на хремата и че я дразни, не е. Добре се повлия от крема и значително се подобри там. Мислехме, че са колики, но не са. Период си е и ще ни побърка. Не иска легнала, не иска в количката (а обожава количката и да е навън), не иска на ръце. Не знам скок в растежа ли е или си избива лъвчето, ама не се издържа. Вие забелязали ли сте подобни промени при Вашите бебоци?

Същите сме, по цял ден мрънкане, освен ако не яде или спи. Май си иска вниманието, защото ако седиш да я гледаш в очите, спира.
Виж целия пост
# 299
Мами, вашите бебчета сутрин или вечер са по-кисели?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия