На море в Турция - тема 81

  • 55 495
  • 740
# 375
Не е зле да се уточнява точно кой Мега Сарай.Има голяма разлика от хотела в Белек и този в Сиде.
Виж целия пост
# 376
Славейче, моля те да споделиш,ако откриеш нещо интересно със самолет от Пловдив
Виж целия пост
# 377
Някакви отзиви за Labranda Alantur Resort, излиза ми добра цена, пише, че ще се реновира до април, май 2024. Гледам, че има хубава оценка в немските сайтове. Някой да е бил там?
Виж целия пост
# 378
Някакви отзиви за Labranda Alantur Resort, излиза ми добра цена, пише, че ще се реновира до април, май 2024. Гледам, че има хубава оценка в немските сайтове. Някой да е бил там?

Бях там миналия месец  - https://www.bg-mamma.com/?topic=1599059.msg47146035#msg47146035
Виж целия пост
# 379
Не е зле да се уточнява точно кой Мега Сарай.Има голяма разлика от хотела в Белек и този в Сиде.
Да,изрично написах ,че става въпрос за Сиде.
Благодаря за отзивите,страхотни сте!Мегасарай ще да е!
Виж целия пост
# 380
Не е зле да се уточнява точно кой Мега Сарай.Има голяма разлика от хотела в Белек и този в Сиде.
Може ли да попитам какви са разликите и кой Мега Сарай е по-добър според Вас?
Виж целия пост
# 381
Славейче, моля те да споделиш,ако откриеш нещо интересно със самолет от Пловдив
Сравних доста агенции и хотели с полети от Пловдив и София..Има доста хотели вече и продължават да качват агенциите.За сега Онекс ми излизат най-евтини с цените които ще обявят отстъпка  от понеделник за черен петък.Иначе конкретен хотел не съм избрала.Идват ми много скъпи тези които бях набелязала.Много се чудя дали да направя компромис или да сменя дестинацията.
Мега Сарай-Белек е много по висок клас от този в Сиде.Между другото има Мега Сарай и в района на Лара по близо е до града Анталия.
Виж целия пост
# 382
Да, MEGASARAY WESTBEACH ANTALYA ама той не е много по вкуса на българските туристи. Иначе държи ниво.
Виж целия пост
# 383
Славейче, моля те да споделиш,ако откриеш нещо интересно със самолет от Пловдив
Сравних доста агенции и хотели с полети от Пловдив и София..Има доста хотели вече и продължават да качват агенциите.За сега Онекс ми излизат най-евтини с цените които ще обявят отстъпка  от понеделник за черен петък.Иначе конкретен хотел не съм избрала.Идват ми много скъпи тези които бях набелязала.Много се чудя дали да направя компромис или да сменя дестинацията.
Мега Сарай-Белек е много по висок клас от този в Сиде.Между другото има Мега Сарай и в района на Лара по близо е до града Анталия.

Славейче, може ли линк с офертите на Онекс Тур? Не откривам цени за 2024. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 384
Онекс Тур имат вече оферти, но на мен цените ми се виждат височки. Дано да има намаления!
Търсете ги като отворите главното падащо меню, най-накрая "оферти 2024", или ползвайте направо този линнк:

https://www.onextour.com/country/turkey
Виж целия пост
# 385
Ще имат(питах ги) след 20.11 седмица на Черен петък .Миналата година беше 6% от обявената сума на хотела.Надавам се и тази да е поне толкова.Ще следя и другите агенции дано свалят цените.
Виж целия пост
# 386
Нашата компания се спря на Maxeria Blue Didyma 5* от 8 юни. Общо 10 нощувки - 1 в Чанаккале, 7 в Дидим, 1 в Айвалък (Мушо) и последната в Одрин.
Много ме озадачи схемата на плащане. До 15 декември - 50 % от сумата, до 15 януари - до 80 %.
Досега никога не са ни искали толкова рано да плащаме почти цялата сума. Има ли и други като нас, че нещо се дразня в момента?
И още един въпрос, ако някой е посещавал хотела - има ли амфитеатър, тъй като по снимките в нета виждам, че шоуто е на сцена близо до басейните и няма обособени места, а просто маси и столове за сядане.
Виж целия пост
# 387
От мен пак черен петък
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02M5S87DYdnMduu … d=100063820373912
Виж целия пост
# 388
Не се отваря нищо.
Виж целия пост
# 389

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия