💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 27/

  • 29 538
  • 743
# 360

Виж целия пост
# 361
Казват на Мурат, че са излезли снимки на Лейла и Кенан и се опитват да ги публикуват. Мурат скочи и отива при Нюкет да й иска обяснение.
Тя нямала идея. Никой в Турция не можел да направи такова нещо освен нея, каза Мурат.
Кенан пита Лейла дали Елиф ще остане у тях. Имала нужда от професионална помощ.
Обсъждат ужасиите с пластичните операции.
Мурат се обади на Кенан да му каже за снимките и че има журналисти пред къщата. Кенан го пита дали Нюкет го е направила. Да. Лейла е в истерия, не можела да се справи с журналистите.
Идрис си хапва. Невин показва снимките на Туран. Само това им липсвало. Цяла Турция узнала, че са заедно.
Най-лошото е, че са заедно, ще се обичат пред очите на хората и когато всичко изплува няма да могат да спасят нито Кенан, нито Лейла, каза Идрис.
Кенан излиза пред вратата да говори с журналистите. Питат Кенан дали има отношения с Лейла. Да. За това ли е напуснал. Да. Много поздрави на Нюкет изпрати.
Обадиха се на Екрем, че са намерили собственика на часовника.

 
Виж целия пост
# 362

Heart
Виж целия пост
# 363
Пет минути се мъча да я сложа и не става. Не ми дава да качвам изображения.

Шахинде изпрати Екрем. Май това ще е последното им виждане.
Виж целия пост
# 364
Гьокхан се обажда на Тахир и му казва, че трябва да ходят да заплашват един човек. Той не иска, но му напомнят, че има дълг. Трябва да заплашват Кенан Озтюрк.
Кенан обещава на Лейла, че ще направи всичко, за да не се разстройва Лейла.
Обаждат се на Кенан, че са му намерили часовника. Той е много доволен и иска адреса за да отиде да си го вземе. Имало един човек, който го намерил и го върнал.

Доан се върна. Ще ме намерят!
Обажда се на Идрис. Казава, че си е изгубил часовника и Екрем го е намерил. Невин пита Идирс, с кого говори. Доан го заплашва да не казва нищо.

Виж целия пост
# 365
Уф, наистина Доан ще го убие. Не исках да го вярвам Expressionless
Виж целия пост
# 366
Екрем разбра, че е Кенан и вече са му се обадили да дойде. Екрем си спомня всичките им срещи.
Питат го дали е добре. Добре бил и си отивал. Помолиха го да остави часовника, но той лично щял да го върне, защото познавал човека.
Хвърли телефона, само аз и ти. При един грешен жест ще има много кръв, така че се успокой.


Виж целия пост
# 367
Уф, наистина Доан ще го убие. Не исках да го вярвам Expressionless
Натам отиваме, обаче хем знам какво ще стане, хем се притесних за Екрем. Искам да го спася.
В анкетата никой не е гласувал за Доан.

Нямам търпение да преведем епизода.

Ай, Кенан се върна.
Идрис го няма.
Виж целия пост
# 368
Ужас Cry не очаквах Кенан да се върне точно сега… тръпки Cry а, не е той. Оф Grinning побърках се.
Май Кенан иска да се върне, Доан не му дава, ама се предава, като чува Лейля, Лейля, Лейля.
Егати сцената…
Виж целия пост
# 369
Господи, какъв ти е проблема с мен?
Върви.
Спомни ли си ме? Нощта, когато запали приюта аз бях там, там ти изгори детството ми.
Ти си Кенан.
Не съм Кенан, аз съм Доан. Кенан е само маска.
Ти болен ли си?
Да, болен съм. Вие ме направихте болен. Както и да е. Ако ти не беше там в онази нощ, то сега аз нямаше да съм тук сега.
Не съм бил там.
Не лъжи. Аз те видях.

Принудиха ме.
Знаеш ли какво напаравиха с тези момичета.
Казаха ми, че там няма никой. Кълна се. Не знаех.
Не се притеснявай. Аз ще ги убия всичките и тях също.
Те са много по-силни сега.
Дадох ти шанс, но ти се опита да ме убиеш. Ти ме видя, трябва да умреш.
Не, имам 2 деца.
Какво каза? А ние нямахме никого, нямахме семейства. Защо го направихте?
Лейла ще те преследва. Тя те обича.



Виж целия пост
# 370
Кенан по-скоро се опитва да се върне. Когато Екрем му говори, че Лейля го обича има изблици да се върне.

Ах, този Бурак. Ще му трябва психиатър още по време на сериала.
Виж целия пост
# 371
Слънце, аз коригирах по-нагоре, побъркаха ме
Виж целия пост
# 372
Кълна се на никого няма да кажа. Ти би ме убил, ако искаше досега.
Ти си лъжец, не ти вярвам.
Кълна се, много обичам дъщеря си.
Ти даже и дъщеря си лъжеш.
Не обичаш ли Лейла, ако не ме пощадиш, тя те обича. Тя те обича, видях го, тя се влюби в теб.
Млъкни! Замълчи! Ти не искаше ли да ме убиеш?
Лейла те обича и ти я обичаш Кенан!
Млъкни! Какво се случва? Кенан махни се оттук!
Умри! Издъхни! Умри! Ще те унищожа!
Виж целия пост
# 373
Дааа, така си и мислех - името на Лейла ще предизвика гласа на съвестта... Заради нея или заради Идрис би могло да се случи.
Виж целия пост
# 374
Ай, Доан...
Никой в анкетата не позна.
Мафиоти друг път.

Идрис сигурно ще е оставил тялото в гората.

Обаче Доан не искаше да го убие. Сбиха се и стана, но не знам, лоша работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия