Black Friday/Черен Петък – 2023 г.

  • 240 982
  • 2 320
# 1 050
От Златна рибка кои шампоани бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 1 051
Опитайте през стационарен компютър - една идея по-лесно работи Рибката.
Виж целия пост
# 1 052
Намалението  в златна рибка е до другата неделя, не вярвам толкова пък да се изчерпват нещата за няколко дни, че сега всички бързатда купуват.
Виж целия пост
# 1 053
Освен споменатите продукти на ЗР, с кои се зареждате регулярно и сте доволни? Ще погледна след няколко дни сайта и аз (дано го оправят де…).
Виж целия пост
# 1 054
Здравейте!
Някой възползвал ли се е от намаления на  спално бельо/комплекти? Ако има такива, ако може да споделят находки ^^
Виж целия пост
# 1 055
Да питам - пратките до изибокс до колко дни трябва да се вземат?
Виж целия пост
# 1 056
Освен споменатите продукти на ЗР, с кои се зареждате регулярно и сте доволни? Ще погледна след няколко дни сайта и аз (дано го оправят де…).

Преди си давах четвърт от заплатата на зр, но и аз вече се наситих. Ако човек се боядисва, според мен си струва да пазарува на намаление. Поне да се зареди с няколко бои. Шампоаните на chi от бялата серия със златните букви са добри. Балсамът също.
Харесвам маските за коса на Лореал профешънъл, най-вече кораловата. Докато бях изрусена ползвах много продукти за хидратация (маски, олиа), сега не ми се налага толкова.

С много силен косопад се боря и тази тема ми е малко болна. Поръчах си спрейче за косопада от Напура. Не съм го пробвала, но се надявам да има ефект.


Ползвам 10 в едно на Лореал профешънъл (термозащита), розовата, за боядисана коса и съм доста доволна.
Виж целия пост
# 1 057
Да питам - пратките до изибокс до колко дни трябва да се вземат?
3 или 4 дни. На мен все бързо ми минават и се обаждам да удължат престоя с 24 ч. Става без проблем.
Виж целия пост
# 1 058
Добре,че не сглупих да чакам ЧП на емаг за лаптопа.Сутринта в 7 и малко, апа беше недостъпен,а към 8 и двата следени лаптопа бяха с изчерпана наличност.Сигурна съм,че са
покрити от 16ти вечерта и ще се покажат след ЧП.Някой каза,че януари имат хубави намаление.Ще проверя,ако пак някога реша да се занимавам с емаг.
Големи намаление😆
Виж целия пост
# 1 059
И аз се борих с рибката почти цял ден от компютър, аз поръчвам един спрей на Лакме дфуфазен  за лесно разресване и топлозащита, доволна съм ,защото е лек и не омазнява, а аз имам проблем с това. А и сега е на половин цена, поръчах два.
Виж целия пост
# 1 060
Успях да взема всичко запланувано на ЧП-килим за детската, геймърски стол, геймърска мишка и клавиатура, от Златна рибка многофункционалния крем, защото само него ползвам за стилизиране-косата ми става уникална, с небрежни къдрици.
Също така парфюм за подарък с гравирано послание, за мен калъф на телефон, козметика българска на 50% надолу, дъска за гладене...ох, картата ми вече като види, че посягам към нея, се заравя сама в портфейла ми, но пък накупих всички подаръци за празниците и всичко за домакинството, което бавя цяла година почти.
Виж целия пост
# 1 061
Да питам - пратките до изибокс до колко дни трябва да се вземат?

До 3 дни.
Като в момента имат някаква игра с награди - регистрираш си телефона на сайта на Sameday и ако си вземеш пратката до 4 часа след като получиш съобщение за пристигането й, участваш в томбола за слушалки или Iphone.
Виж целия пост
# 1 062
И ние я имаме тази Бош. Много съжалявам, че се подведох по отзивите и я купихме. 450 лева струваше, преди година и половина. Тежка, трудно маневрена, заемаща много място, изпирането не е нищо особено. Хиляди части, докато ги разглобиш всичките, за да я изчистиш като хората и после пак я сглобиш минава половин ден. Иначе е мощна и чисти добре, но не чак толкова, че да има такива прехласвания по нея.

Ама то си пише, че е 15 кг. Маневрена си е според мен, но почистването на контейнера е досадно - да. Сглобяването също - за бързо чистене определено не е тя, за основно по скоро.
Аз от прането съм много доволна, но не и с препарата от комплекта, той според мен не струва.
Виж целия пост
# 1 063
Момичета, минавам да кажа за -25 % на Софийската опера и балет. И да ви попитам добре намаления за масажи за София..

Къде го виждате това за операта? Аз влезнах в сайта и на произволно представление нямам отстъпка, а и в сайта не виждам никаква информация.

Едит:
Намерих информацията:
Виж целия пост
# 1 064
И при мен до Изибокс изскочи допълнителна такса, но беше нещо от сорта на 1 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия