Погрижете се за цялото семейство с Avène XeraCalm Nutrition! Споделете полезен трик и спечелете!

  • 13 972
  • 395
# 45
Всички се чувстваме най-добре сред природата, независимо от сезона.
Виж целия пост
# 46
При нас за повдигане на настроение в есенните дни, и предимно вечери, правим домашни сладкиши и гледаме филми/сериали. Друго любимо занимание есенно/зимно време е срещи по женски: на по чаша вино, пица, кино и др.
Виж целия пост
# 47
Есентта е любимият ни сезон. Насшаждавсме се на цветният килим и есенни багри чрез разходки на,Витоша,с детето правим и хербарий от листа.Имаме традиции да приготвяме сладкиши с тиква и да отбелязваме с празнични костюми Хелуин Simple Smile
Виж целия пост
# 48
Какви хитрини прилагате, за да повдигнете настроението на цялото семейство през есенните месеци?
Опитвам се да прекараме време навън заедно, ходим на риболов,а вкъщи да гледаме филми, да си говорим...
Виж целия пост
# 49
И ние Simple Smile
Опитваме да се наслаждаваме на хубавото време и зареждаме слънце при всяка възможност - разходки по плажа и игри до късно пред дома ни.
Виж целия пост
# 50
Разходки, разходки и пак разходки.
Движението е живот.
Виж целия пост
# 51
Излизаме на разходки сред природата, ходим ба пикници и за риба, играем различни игри.
Виж целия пост
# 52
Разходки в парка, когато е хубаво времето, когато е лошо - кино или пазар.
Виж целия пост
# 53
Чак хитрини не са, но играем настолни игри, редим пъзели, гледаме филми...
Виж целия пост
# 54
Разходки на открито, природата през този сезон е изключително приятна.
Виж целия пост
# 55
През есенните месеци, когато времето е все още приятно и слънчево, се стремим да си организираме кратки семейни разходки до близки дестинации. Когато сме у дома, играем семейни игри.
Виж целия пост
# 56
Използваме последните слънчеви лъчи за разходки в гората,където събираме сухи листа,кестени,жълъди и после в къщи си творим прекрасни човеченца,таралежковци и апликации с тях!
Виж целия пост
# 57
Чести разходки сред природата,добро настроение!
Виж целия пост
# 58
Когато времето е хубаво сме навън на лов за красиви есенни листа, шишарки и кестени, с които да декорираме дома. В дъждовните дни и хладните вечери готвим заедно или си правим кино у дома Simple Smile
Виж целия пост
# 59
Тъй като живеем до морето, лятото не се засичаме от работа . Затова гледам да пътуваме всички есента , независимо че децата са големи вече. Идват без да чакат повторна покана. И отдавам огромно значение на Коледните празници. За нас са култ.Nature Snowman
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия