Чета ви, чета и ми става едно хубаво.
Янче, браво на Анжелка, че е намерила време и ще дойде да се видите. Явно и ти на нея й липсваш. Насладете на макс на времето докато сте заедно ❤️
Габката, направо ми призля като те прочетох. Знам какво е и на мен се е случвало, и то не един път. Първо малко се ядосвам, но после се взимам в ръце и със сто км в час препускам, като си казвам, това да е, за такива, хубави поводи да шетам и се притеснявам и ми минава и яд и всичко. Истината обаче е, че наистина вътъка го няма и батериите се нуждаят от по често зареждане.
Айша, цял ли е още блока 🤪 Нагушкай сладурите имаш време за шопинг 🥰
Клечице, как са тиквите, не би трябвало да са измръзнали, май още няма минусови температури 🤔 Представих си малкото мъниче как ситни с малките си крачета и бърза като стопанката си да се скрие на топло 🥰
Пипи, хубаво нещо са купоните, че е изморително да, но от това да ти е умората. Не знам казах ли ти, но много ми хареса внучката ти с носията, и носията, но особено тя, ами прекрасни са! Браво на баба, добре се е постарала! 🥰
Борянка и у нас стада котки се разхождат. Уж само една е наша, но прииждат и не знам, харесва ли им какво и все са тук.
Танитка се е обадила, радвам се, че няма поражения при нея, че страховити неща гледах за Варна. Танче, 🥰
Деборанка, как мина празника, имаше ли изненади?
Нинка, пак да кажа, усмихваш ми сутрините 🥰
Фло, честити придобивки, със здраве да ги ползваш! Днес явно още си по задачки и те няма тук 🤔
Яжке, изненадах се, че толкова дълго пътуваш . В Москва така пътувах до работа, час и половина в едната посока - автобус, метро със три смени вътре, пак автобус и воала, пристигам 😁
КАГ , как са учениците, вземат ли ти тока?
Оооо, поулях се и ме канят на вечеря, та ще ви изоставям за сега.
Дидия отдавна май не съм засичала, Мая и още някой имаше, ама ще ме извините, ЕГН-то не прощава 😁 Надявам се, че сте добре момичета и когато можете да се обадите ❤️
Чаф и гуш на всички 😘






