💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 110

  • 32 832
  • 738
# 315
Вай беее ... какъв е този фраг, Бономо ще ни побърка. Щом Ибо оживя, и Аслан ще оцелее, споко. Онзи Бедри ли го направи? Thinking Така ми излезе с авт. превод, че няма да убие Хюлия, а Аслан.
Знаех си, че Аслан няма да се обърне срещу Девин, независимо какво прави.
Виж целия пост
# 316
Ехаааа , огън и барут 🔥💣

От Хакан Бономо.




Тук има превод на руски.
https://www.instagram.com/reel/CzeY9uRLlzj/?igshid=MTN1cjR5ZjZjcTliZg==
Виж целия пост
# 317
Какъв фрагман само... любимите ни влюбени по-прекрасни отвсякъде - явно сватбите са любимият им тип срещи. Надявам се със стрелбата, Аслан най-накрая да разбере, че това не е начина на живот, който трябва да води. Харесва ми, че въпреки всичко двамата са отново един до друг. Най-вероятно сега ще ни покажат как Аслан се бори за живота си, а Девин е застанала до него. Дано само не реши да отмъщава....
Да ви кажа, от първи сезон още чакам как някой ще лежи в болницата и другия ще трепери над него - задължително клише във всеки турски сериал...Направи ме впечатление, че тук виждаме и традиционните ритуали преди сватбата, които Девин категорично отказа.
Виж целия пост
# 318

Дали Девин не е разбрала какъв номер може би са й скроили...
Виж целия пост
# 319




Виж целия пост
# 320
Толкова пък да са хубави 😍
Дори в момента не мога да коментирам фрагмента, само им се любувам.😘








Искам да е вторник
Виж целия пост
# 321
Благодаря, Пепи! Kiss
Цитат
           Д - Много добре изглеждаш. Къде отиваш?
            А - Отиваме.
            Х - Когато твоя мъж умря, също ли намаза ръцете си с къна, Недрет?
            Н - Не, оставила съм това за твоята смърт.
            Б - Ти се моли да не се е случило нещо с моята майка. Тогава ще гледам сълзите ти.
            Х - Какво ще направиш? Ще ме убиеш ли?
            Б - Не теб. Ще държа под око твоя Аслан.
            А - Може би ще забележиш колко сме красиви, когато се борим не един срещу друг, а рамо до рамо.
             ? - Какво правим, батко?
            И - Няма друг изход.
           Д - Аслан!
Значи Недрет все пак е имала мъж ? Thinking
Наистина са страхотни, голяма красота! Heart


Сладка, може би е разбрала, че са комбина с баща и  Thinking
Виж целия пост
# 322
Благодаря за фрага и превода Диве стискам палци
Гледах рекламата на Molfix с Къванч и Башак по Нова телевизия
От снощи Къванч и Башак

https://www.youtube.com/watch?v=DiwL59TVqg0

Виж целия пост
# 323
Сега си мисля, че стрелбата по Аслан е някак си спонтанна. Ако Иляс стреля по него, за да отмъсти му, особено след като чашата преля със арестуването на Серап, то е някак си изглежда недоизмислено, защото щеше да е по-логично да нараняват Аслан, чрез удари върху семейството му. Така той щеше да страда повече, а сега вместо него ще страдат близките му.
Виж целия пост
# 324
Забелязахте ли, че има две събития .

Едното Аслан е с бяла риза, тя му слага вратовръзката, а тя е с късата рокля.


После сватбата -  той е с черна риза, а тя с черна дълга рокля. Когато е и стрелбата.


Кой стреля по Аслан се чудя🤔 Наистина изглежда като необмислено действие, спонтанно. Дали няма някой скандал и другия да е извадил пистолет.
Най-гадното е, че това ще е финала 😪
Виж целия пост
# 325
Ками, браво, много си наблюдателна Hands Clap
Как я гледа самоооо ... влюбен, та загубен е Аслан Smile

Терзи, ще следя вече рекламите по Нова Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 326
Как я гледа докато му слага вратовръзката 🤭😋😍

И после когато тя се появи с късата рокля. 😍

Забелязах, че Девин се смее като вървят един до друг. Може да й е казал някоя шега 😁
Виж целия пост
# 327
Забелязах, че са с различни дрехи. Но пък Недрет е със същите, когато говори с Хюлия и когато я арестуват, значи това е по време на сватбата.. Тогава Бедри заплашва Хюлия.
Най-логично изглежда Бедри да има пръст в стрелбата, но логика във фраговете трудно ще открием. Трябва да ни пообъркан.

Ще преживея раняването на Аслан 😜 , ясно е че няма да умре, поне не сега.Но искам да ги гледам влюбени и заедно.



Терзи, благодаря за информацията. Ще следя 😍
Виж целия пост
# 328
Какво ли е станало, че Аслан е станал мишена?
Може да е попречил на убийството на Игор.
По-вероятно обаче заради Лейля. Може би искат да го ликвидират, за да освободят Серап.
Стрелбата ми напомни мафиотските убийства у нас през 90-те – професионално, сигурна смърт.  
Но Аслан няма да умре.
Мафията от Адана не е като тази в Истанбул.
Много тежко време идва.
Девин сега поема главната роля. И сигурно точно сега ще се окаже бременна. Мисля си, че когато Аслан се върне към живота, дано е така, такова нещо би било истинско лекарство.
Очаквам Девин сега да се сближи с Хюлия.
За Джихан ще удари последният звънец, трябва да реши на коя страна ще бъде: след Лейля, Аслан…
Странно, че е арестувана Недрет.



Виж целия пост
# 329
Пепи, къде пък видя да арестуват Недрет ??? Ааа, сега видях Smile И защо арестуват Недрет, а не Хюлия интересно.
Ванче, това не вярвам никога да стане, но очаквам с интерес какво ще изпита Хюлия, когато види сина си прострелян няколко пъти.
Цитат
Очаквам Девин сега да се сближи с Хюлия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия