

Момичета, много хубави коментари!!

още снимки пусна Шоу тв.




на Джихан са му махнали козината




време й е да излиза....

здрава и успешна седмица!




















Ама вие какво се надявате да ви покажат, цялата нощ ли?
Ще ни покажат как се целуват, после тъмен екран, това се видя и във фрага. Повече, евентуално на 24, по Нетфликс 








И повтарят глупостите, които четохме и тук, как Башак щяла да подаде молба за развод, ако мъжът и продължава да се целува със Серенай и т.н глупости. На края поне бяха писали, че Къванч е дал отговор, че те със съпругата му не обръшали внимание на такива писания. Пишеше, че го е купил БТВ ГРУП, но кога и къде ще го дават не се знае, след като спирали излъчването на турски сериали в праймтайма си. Предполагат, че ще се излъчва или от по-късен час или по БТВ Лейди. Ако е така, за пръв път сериал на Къванч няма да се дава в праймтайма на БТВ. Негов сериал досега не е даван по друга телевизия, да видим 


повтаряме се, ама нищо
Бирсен е писала още и това:
Ама като знам серията как ще завършиии ...








Страхотни крака има тази жена!



















Още само 10 дни, нямам търпение!

благодаря!
Надявам се много да се /ни / хареса филма! 
Препоръчани теми