💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 110

  • 32 836
  • 738
# 450
Страхотни са! Такава емоция. Направо се усещаше копнежа им, желанието. Нейния ентусиазъм, с какво нетърпение и притеснение отиде. Кой каквото иска да говори, но са те са много високо ниво.
Аз където не разбирам и почти без звук гледах и ме разтърсиха емоциите.
Много добре изиграно. С такава лекота.

В един миг живота й се срути. 🤧 най-лошият й кошмар стана реалност🤧

Пиянски сцени също е мн трудно да играеш. Но тяхната сцена се получи пак толкова леко и непренудено.
Виж целия пост
# 451
Видяхте ли, не Иляс, не Джихан, не Бедри, онзи мърсол Ибо нареди да убият Аслан! Трябваше да пукне тая гад! Rage
Последните сцени бяха мммм ... уникални Къванч и Серенай! Heart
Айре Heart Eyes Да!
Ками, дадоха всичко, само да разбирахме какво говорят. На края тъкмо решиха да започнат всичко отначало и ето ти, пак нещо се случва! Но, този път Девин няма да го остави никога повече. Да видим Хюлия като разбере кой е наредил да застрелят сина и, много съм любопитна!
Наистина ли Ергюн и Хюлия са измислили всичко за Девин? Гадове мръсни!
Да! Уникални актьори са и двамата!
Цитат
Страхотни са! Такава емоция. Направо се усещаше копнежа им, желанието. Нейния ентусиазъм, с какво нетърпение и притеснение отиде. Кой каквото иска да говори, но са те са много високо ниво.
Аз където не разбирам и почти без звук гледах и ме разтърсиха емоциите.
Виж целия пост
# 452
https://www.instagram.com/reel/Czo_ZE3LXn3/?igshid=MTlrZXVubjd6aXgwbQ==

Качвам с превод на руски сцената на басейна.
Уникални ❤️❤️❤️

Има още сцени. Ще кача и другите.


Разговорът с баща й. Не си призна.
https://www.instagram.com/reel/Czo4lBGLeKq/?igshid=MXZnenU1NmludTVtdQ==
Виж целия пост
# 453
Ама, че епизод! Нямам търпение да го гледам с превод.
Искам да разбера дали наистина Хю е замесена в подменените резултати и какво ще е обяснението за постъпката й този път. Много неща искам да разбера.
Не е правилно така да ни блокират превода, толкова ми липсва Sad
Виж целия пост
# 454
Искам вече да е петък 😆

Седмицата вече се дели на вторник и петък 🤭
Виж целия пост
# 455
и на мен ми липсва озвучката, ама това е положенито
със сигурност Хю е замесена, заедно с бащата.
и Ибо, мръсника - май го излъгаха, че Аслан е виновен.

за лека нощ....Heart Exl
Виж целия пост
# 456
Със сигурност са замесени Хюлия и Ергюн, Айре Heart Eyes Девин разбра всичко, нищо, че баща и отричаше. Заболя ме сърцето като му каза, че за първи път в живота си му се е доверила ... Ега ти и бащата, изрод долен!
Дружки, благодаря ви за компанията, серията беше отново невероятна! Лекинка Hug
Виж целия пост
# 457
Къванч и Серенай и без думи ги разбирам.

Пуснаха фраг
Виж целия пост
# 458

Виж целия пост
# 459
Да, видях фрага. Онази гадина Серап свободна ... А тия Корузаде освен боб ли, нахут ли, друго явно не ядат мизерниците Stuck Out Tongue Closed Eyes А Хюлия голяма активистка, отвсякъде намира начини да прави злини, няма умора това бабе, бе ... Дори накара директора да изключи внуците и от училище ненормалната, как я мразя само ...
Айре Heart Eyes Kiss Следващата серия ще видим май лъвицата Девин Thinking
Виж целия пост
# 460
Леле, мале... какво чудо гледахме тази вечер. За мен така изглежда успешният сериал.
Днешният епизод беше разтоварващ в по-голямата си част. Почти нищо не разбрах без превода,  но според мен имаше много забавни моменти, та дори и без превод бях с усмивка на лице. Много са ми приятни Туги и Асуман - внасят колоритност. Сцената между Аслан и Девин на басейна също изглеждаше забавна. Двамата в училището - каква взривоопасна двойка са само!
Не искам да си представям ако Ергун и Хюлия са причинили това на Девин. Ако се окаже истина и Аслан не забрави майка си, ще се ядосам страшно много....
И сега... Серенай и Къванч - впечатляващи, безкрайно добри и просто поклон пред играта им. Начинът, по който представят любовта си, направо все едно гледам истинска двойка заснемана отстрани. Страстта и искрите, които изпепеляват всичко около тях. Не са им нужни дълги целувки (не че феновете няма да се радваме), но погледите, движенията, думите - това е любовта, която ни завладява. За финалната сцена няма да пиша много, защото е ясно... Серенай - великолепна. Къванч - блестящ. Видяхме болката на Девин и страха от загубата на мъжа, който отново се върна при нея - такъв какъвто тя го помнеше. Аслан, колкото и да ме ядосваше последните епизоди,  дожаля ми за него. Опитва се да помогне на всички и накрая, когато нещата се нареждат бавно по бавно в негова полза... просто бяха великолепни.
Мисля, че това е най-добрият епизод от втория сезон, но нямаше как да стигнем до него ако не бяха предишните. Надявам се рейтингите да са добре. Дано някак бройката на епизодите от 30 скочи до поне 40...
Да ви е лека нощта, момичета!
Виж целия пост
# 461
Във фрага нищо не покзват още ....всичко заподозрени.
Девин говори на някого🤔
Виж целия пост
# 462
Ох, много ни е луда двойката 😜
луди и прекрасни.

На басейна Девин го пита, докато са били разделени как е успял да направи това тяло 😂 Имаме от всичко 👍 драма, комедия, романтика... и в тази серия най-вече ЛЮБОВ ❤️



Виж целия пост
# 463
превод на фрагмана:
Цитат
Това със сигурност не беше обединението ни, за което мечтаех... Но сега мечтите ми вече нямат значение, защото истината е само една. Истината е, че три куршума пронизаха сърцето ми. Има хора, които искат да отнемат човека, когото обичам от живота ми и няма да спрат, докато не получат това, което искат. Сега имам само един въпрос към вас: като знаете, че рано или късно човек ще убие този, когото обичате повече от самия живот, ще му позволите ли да живее?
Виж целия пост
# 464
Ама, че фраг.

Девин: Нашата среща в мечтите ми не беше такава. Определено не така.
Но това, за което съм мечтала, вече няма значение. Защото има само една истина.
Истина, която прониза сърцето ми с три куршума.
Има хора, които искат да отнемат моя любим от живота ми и  те са тези, които няма да се спрат, докато не получат желаното. 
Или ще изкараш Лейла, или ще изгниеш вътре. Вземи решение, не забравяй, че това са последните ти дни. (това пише явно на бележката, която държи Джихан)
Девин: Сега един въпрос към вас. Бихте ли позволили да живее човекът, за когото знаете, че рано или късно ще убие човека, когото обичате повече от живота си?


Веднага ще отговоря на въпроса. Не.
Искам да ми мине малко емоцията и тогава да пиша, какво искам да се случи с Хюлия.

Джихан си е присадил коса. Много повече ми харесва така актьора, отколкото с онази мизерна опашчица.

А, Фени, писали сме заедно. Извинявай! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия