
А кои грешки на Хюлия може да повтори Девин? Те двете са толкова различни. Девин не ламти за власт, видяхме, че не е лакома и за пари, добросърдечна е, любвеобилна е, състрадателна е, все качества, които Хюлия не притежава. Единственото, което иска Девин е да живее спокойно, да може да упражнява любимата си професия, за да помага на хората, да има семейство с любимия и мъж и да бъде майка. А тя ще е великолепна майка, не се съмнявам в това, и много се надявам Бономо да и даде този шанс.Жена, която може до такава степен да обикне чужди деца, няма как да не е такава майка. И най-важното - те с Аслан се ожениха, защото се обичат наистина дълбоко, тя дори не искаше фамилията му, знаейки какви облаги би имала да е г- жа Сойкан, за разлика от решението на Хюлия да предпочете и да се омъжи за Юсуф. Не знаем той защо се е оженил за нея, възможно е и да е бил влюбен в нея в началото, но шамара в деня на сватбата не е случаен, остава да разберем за какво е бил 






Бах, какъв гаден глас са му сложили. Само си представете така да превеждат Аслан
може да те откаже да гледаш до живот 
сигурна съм, че и те самите не го купуват 







Определено показва висок стандарт и ме кефи.




Препоръчани теми