Юлски бебчета 2024

  • 64 324
  • 732
# 255
Ние тук по принцип не ги спираме също. Моите си ходят на градинка. Много им е добре сред децата. Да си ходят. Те и в.къщи може да лепнат някой вирус или от площадка. Няма гаранция.
Виж целия пост
# 256
Здравейте, мами!
В 13+1г.с съм, от известно време ми се издуваше корема ниско долу, в областта на пикочния мехур и ставаше твърдо. Вчера бях на преглед и лекарят каза, че са контракции. Изписа ми Магнерич, предполагам някои от вас също са минали през това, въпросът ми е дали са се поуспокоили след приема му.
Виж целия пост
# 257
Здравейте, мами!
В 13+1г.с съм, от известно време ми се издуваше корема ниско долу, в областта на пикочния мехур и ставаше твърдо. Вчера бях на преглед и лекарят каза, че са контракции. Изписа ми Магнерич, предполагам някои от вас също са минали през това, въпросът ми е дали са се поуспокоили след приема му.
Да  пийте си го
Виж целия пост
# 258
Здравейте, мами!
В 13+1г.с съм, от известно време ми се издуваше корема ниско долу, в областта на пикочния мехур и ставаше твърдо. Вчера бях на преглед и лекарят каза, че са контракции. Изписа ми Магнерич, предполагам някои от вас също са минали през това, въпросът ми е дали са се поуспокоили след приема му.

Аз доколкото помня малко с натрупване действаше Магнезия, но щом са го изписали ,пий го.При мен стяганията към 18 седмица почнаха и аз пиех с предната бременност Диаспорал.
Виж целия пост
# 259
Здравейте! Има ли някоя мадама от вас , която има TSH малко по- високо от 2 и приема нещо
Виж целия пост
# 260
Здравей, mimcb1518 Simple Smile Аз съм от августовските кандидат-мами, но понеже съм с близнаци, които със сигурност няма да дочакат август, следя и вашата темичка 🤗
Моето TSH преди да забременея и в дните около положителния ми тест беше над 2, принципно приемам Еутирокс от години, но след забременяването ми вдигнаха дозата на лекарството. В момента съм на 100 мкг на ден и от 2.29 в началото на декември TSH се понижи до 0.29 (преди 2 дни последно си го пусках).
Консултирай се с ендокринолог и си го следи периодично, за да си спокойна.

Здравейте! Има ли някоя мадама от вас , която има TSH малко по- високо от 2 и приема нещо
Виж целия пост
# 261
Здравейте! Има ли някоя мадама от вас , която има TSH малко по- високо от 2 и приема нещо

Здравей, mimcb1518 Simple Smile Аз съм от августовските кандидат-мами, но понеже съм с близнаци, които със сигурност няма да дочакат август, следя и вашата темичка 🤗
Моето TSH преди да забременея и в дните около положителния ми тест беше над 2, принципно приемам Еутирокс от години, но след забременяването ми вдигнаха дозата на лекарството. В момента съм на 100 мкг на ден и от 2.29 в началото на декември TSH се понижи до 0.29 (преди 2 дни последно си го пусках).
Консултирай се с ендокринолог и си го следи периодично, за да си спокойна.

Здравейте! Има ли някоя мадама от вас , която има TSH малко по- високо от 2 и приема нещо

И аз съм на еутирокс. Преди около 5 години ми беше предписан 25мг. Пих го малко, после го спрях. Преди да забременея преди 3 години пак го почнах по 37мг. После пак го бях спряла. Поради да забременея сегашният път, пак го бях почнала по 37мг, но на изследванията ми беше леко завишен TSH та веднага след помятането си го увеличих на 50мг.
Аз в момента не мога да отида на лекар и за това действам, на своя глава, но ти иди на лекар, още повече, че за първи път се сблъскваш с този проблем, нямаш опит. Трябва да отидеш на ендокринолог, че недостигът на тироксин влияе много зле на бебето, а щом TSH ти е завишено, значи имаш недостиг на тироксин. Задължително се консултирай с ендокринолог, искай направление от АГ-то ти!


Тук TSH ми е леко над нормата при 37мг еутирокс, което не е добре, а без да пия еутирокс TSH ми е 5. При първа възможност пак ще си пусна изследване.
Задължително се консултирай с ендокринолог!!!
Виж целия пост
# 262
Моето ТСХ е в норма. В началото на бременността беше 1.48, но съм с Хашимото и се чудя дали може да скочи в хода на бременността? Може би да го пусна пак при следващите кръвни.
Виж целия пост
# 263
VaniaK, пусни си го, за да си спокойна. Моят ендокринолог каза да го изследвам веднъж месечно през цялата бременност. Преди да забременея и моето TSH беше влязло в норма, но след това се вдигна.

Моето ТСХ е в норма. В началото на бременността беше 1.48, но съм с Хашимото и се чудя дали може да скочи в хода на бременността? Може би да го пусна пак при следващите кръвни.
Виж целия пост
# 264
Здравейте и аз се записвам с термин на 12.07.Днес минахме 1ва фетална нещо ме притесни доктора видя само 1 бъбрек каза че било още рано за 14г.с да се види.Има ли други мами на който така се е получило  и после да се е видяло на другият месец.Благодаря.
Виж целия пост
# 265
При мен каза, че са два. Бях в 13 г.с, но се успокой. Това са апарати, понякога може да не се види види добре. Представи си го, колко е мъничко още. Вярвам, че всичко ще е наред, но винаги може да идеш за 2-ро мнение при друг.
Виж целия пост
# 266
Здравейте и аз да се запиша с термин 27.07 в 12г.с и 6 дни.Правих си днес кръвни изследвания как са според вас ?
Виж целия пост
# 267
Мими,добре са,единствено хемоглобина може да се вдигне още.
Виж желязото,Феритина,ТЖСК и Б12 как са
Виж целия пост
# 268
Да наистина е нисък хемоглобина още от преди си беше по малко благодаря ви ще направя изследванията както и за спин сифилис и хепатит иска докторката.


Мими,добре са,единствено хемоглобина може да се вдигне още.
Виж желязото,Феритина,ТЖСК и Б12 как са
Виж целия пост
# 269
Здравейте, мамита. Ние сме с термин за 16.07. Преди няколко дни бях на БХС , излезнаха резултатите , но нищо не ми говори а лекарката ще може да ги види към сряда. Та въпроса ми е има ли мами, които вече са се сблъскали с това и имат представа.
 Благодаря ще кача снимка на резултата.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия