Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ - 12

  • 57 868
  • 739
# 600
Понеже витамин Е не се комбинира добре ,приемани на един прием, с повечето минерали през колко часа отстояние от минерал е добре да се приема?
Виж целия пост
# 601
Здравейте, имам останали следните добавки от снимката + тестове (за овулация и за бременност) на Easy@Home - всичко закупено от iherb тази година. Ако някой проявява интерес, моля пишете ми.

Виж целия пост
# 602
Здравейте, имам останали следните добавки от снимката + тестове (за овулация и за бременност) на Easy@Home - всичко закупено от iherb тази година. Ако някой проявява интерес, моля пишете ми.



Мнение за вечерната иглика може ли да кажете?
Виж целия пост
# 603
Приемах я в продължение на няколко месеца в комбинация с още няколко добавки (по специално с мио-инозитолът ги използвах за подобряване на овулацията). Сега вече съм бременна и вярвам, че е имало полза от тях. Допълнително имах една кожна екзема, която се овладя докато приемах вечерната иглика.

Здравейте, имам останали следните добавки от снимката + тестове (за овулация и за бременност) на Easy@Home - всичко закупено от iherb тази година. Ако някой проявява интерес, моля пишете ми.



Мнение за вечерната иглика може ли да кажете?
Виж целия пост
# 604
Здравейте! След биохимична бременност кога мога мога да продължа с МИО инозитола? Дали има връзка ,че съм забременяла на втория месец от опитите,но пък неуспешна беше? Страх ме е чак да правим опити пак, да почна да пия МИО инозитол....има ли някакво научно изследване,че то всъщност влияе  негативно? Бях чела в други групи ,че след МИО инозитол и при други жени често имат биохимична бременност. Благодаря за отделеното време.
Виж целия пост
# 605
За първи път чета подобно нещо. За биохимична бременност причината е най-често качеството, по-рядко нещо имунологично или друг вид проблем със средата(матката) Когато бременността е негодна тялото я изхвърля, това са нормални процеси. Естествено, никой не ви кара да пиете нищо. А ако ви се случи пак, причината със сигурност няма да е в инозитол или която и да е друга добавка.
Виж целия пост
# 606
Здравейте момичета оказа се, че нямам овулация последният месец. Думи на доктора. Ще я следим следващите месеци, но искам да приемам добавки за подобряването и. Ще приемам дуфастон във втората половина на цикъла. Моя за съвети какви добавки да приемам и как за да си подобря овулацията. Благодаря ви
Виж целия пост
# 607
От няколко седмици имам постоянно тъпо главоболие. Вече като се навеждам ме боли главата. Май започнах да имам мигрена. Преди ме болеше коремът. Почнах да пия витамини и минерали и за сега корема не ме боли,но почна това главоболие. Възможно ли е от прекаляване на някоя добавка да се получава главоболие? Някой имал ли е подобно нещо?
Виж целия пост
# 608
От няколко седмици имам постоянно тъпо главоболие. Вече като се навеждам ме боли главата. Май започнах да имам мигрена. Преди ме болеше коремът. Почнах да пия витамини и минерали и за сега корема не ме боли,но почна това главоболие. Възможно ли е от прекаляване на някоя добавка да се получава главоболие? Някой имал ли е подобно нещо?

Вирус е . И аз така си помислих , тъй като пия много време витамини  и последно изпих маслените витамини А,Е,Д.  После за мигрена също си мислех и аз. Започнах да си слагам диагнози. Но бях с доста сериозно главоболие. Назначиха ми кръвни изследвания и урина бяха перфектни. Корема ми страшно много се подуваше от нищо буквално. 5 дни беше кошмар . Мина седмица.
Сега сутрин ставам по трудно малко ми е лошо, после ми света. Ще се оправите не се притеснявайте.
Виж целия пост
# 609
Май ще има пръст ,за това главоболие, хормонален дисбаланс.....Не знам вече
Виж целия пост
# 610
Здравейте! Някоя от вас пила ли е NAD+ и получавала ли е странични ефекти?
Виж целия пост
# 611
Аз го пих дълго време- нямах никакви странични ефекти, но и полза не видях....
Здравейте! Някоя от вас пила ли е NAD+ и получавала ли е странични ефекти?
Виж целия пост
# 612
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добавки с които да занижа FSH и LH (в граници са, но на горна граница LH - 10.30 и FSH - 9.30) също така AMH e 1.56, като драстично се е качил през последните 7-8 месеца, когато беше към 0.80 след прекаран ковид, нисък витамин D и прием на кортикостероиди. На 33 години съм, ако има значение. Изследванията са правени на 3 ден от МЦ.
Виж целия пост
# 613
Няма добавки специално за понижаване на фсх и лх. Те си варират като цяло месец за месец могат да не са еднакви. Стойностите са нормални за възрастта.
Виж целия пост
# 614
Няма добавки специално за понижаване на фсх и лх. Те си варират като цяло месец за месец могат да не са еднакви. Стойностите са нормални за възрастта.
Благодаря за отговора. Пускам вече няколко пъти и стойностите са горе долу между 9 и 11. Така, че подозирам, че са си перманентно между тези параметри, но че са нормални за възрастта ме успокоява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия