Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с НЯР/ИЯР - тема 21

  • 63 353
  • 781
# 375
Момичета, ще пропусна този месец, поради болен опериран по спешност член на семейството.
Звъннах да питам дали да пия нещо за този задържан фоликул и ми казаха Не- той сам щял да се спука.
В десния яйчник нещата изглеждаха добре и ако не беше задържания в ляво, можеше и на стимулиран цикъл (съвсем лека стимулация да опитаме), но заради него ми обясниха, че ще пробваме ЕЦ.
Нещата обаче се объркаха със спешна операция и сега лежа в болницата като придружител.
Виж целия пост
# 376
Здравейте, знае ли някой друга добра клиника в Кипър с ДЯ освен Gynolife? Събирам мнения и информация къде да пробвам за последно вече. За Gynolife в чужди сайтове не можах да намеря информация. Излизат ми други клиники в Кипър и се обърквам вече дали ще избера добра клиника. Та ако някой има информация да проверя и още някоя клиника там, освен Gynolife, ще съм много благодарна.

Здравей, нямам опит с клиники в Кипър, но аз чета само на англииски форуми, както и на такива на други езици. Гледам къде ходят другите ( чужденките примерно ).
Само като чукнеш топ клиники в северен Кипър ти излизат безброй реклами и клиники където вече сама трябва да си направиш проучване къде и как ?
Аз не бих отишла там където всички бг-та ходят, ако ходя в чужбина, но това си е лично мое мнение, не го налагам.
Ето няколко линка примерно на клиники :

 https://worldfertilityservices.com/best-ivf-clinic-in-cyprus/

https://www.lowcostivf.net/

https://www.eggdonationfriends.com/egg-donation-clinics-ranking/?gsource=top-bar
Виж целия пост
# 377
Аз бих допълнила въпроса. Дали знаете в кои клиники в Кипър работят успешно със собствени яйцеклетки и възраст 45+?

Здравейте, знае ли някой друга добра клиника в Кипър с ДЯ освен Gynolife? Събирам мнения и информация къде да пробвам за последно вече. За Gynolife в чужди сайтове не можах да намеря информация. Излизат ми други клиники в Кипър и се обърквам вече дали ще избера добра клиника. Та ако някой има информация да проверя и още някоя клиника там, освен Gynolife, ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 378
Честно казано, не вярвам, че в Кипър ще се справят с нещо, което в Турция не са успели. Там работят лекари, които са обучавани в Турция често, тяхната школа, но пък знаем, че и ембриолози, и техниката е важна. Които си мисля, че в Турция са на по-високо ниво. Все пак там ходят масово за донорски яйцеклетки, които знаем са на млади жени, и съответно не им се налага много да работят с по-големи жени.
Виж целия пост
# 379
Прясно прясно мога да кажа за Проф Сабри в Истанбул от Брюксел ИвФ много добър,сърдечен лекар,разбиращ,отговарящ на въпроси. Определено ме очарова. Страхотен английски. Компетентен. Не знам как съм се бутала в Аджибадем. Днес там беше ад излизаха след 10 мин. Не знам колко внимание им се обръща с това натоварване. Струва си консултацията за тези които търсят малко повече внимание от конвейр. Но препоръчвам английски не българска преводачка. Жената превежда но дума по дума не става. Най добре на английски. Освен това брака не е задължителен. Предлагат екзозоми и прп. Обясняват много подробно откъде как защо. Стига да питате. Топ за екзозомите. Източника е най правилния и се извлича от пъпна връв. Това е правилния начин за екзозоми и най ефикасния.Ако някой го прави различно не е ок ефекта няма да е толкова.
Виж целия пост
# 380
Здравейте, дами!
Нова съм в групата и е много хубаво, че се правят такива групи, за да можем да си споделим и обменим опит. С моя мъж правим инвитро процедури от доста време, но без успех, на естествен цикъл. От 4-5 месеца имам сърцебиене, прилошава ми и имам едно напрежение в главата, доста силно. Дали някой от вас има подобри неразположение от инвитро процедурите, тъй като започнах да се притеснявам.
Ще се радвам да споделите.
Виж целия пост
# 381
Прилича ми на проблем с щитовидната жлеза или по скоро ТСХ, проверете си щитовидните хормони може да е от там. Ако сте приемали някакви хормони все пак от тях се получава.

quote author=Mariq s link=topic=1601688.msg47554470#msg47554470 date=1706723333]
Здравейте, дами!
Нова съм в групата и е много хубаво, че се правят такива групи, за да можем да си споделим и обменим опит. С моя мъж правим инвитро процедури от доста време, но без успех, на естествен цикъл. От 4-5 месеца имам сърцебиене, прилошава ми и имам едно напрежение в главата, доста силно. Дали някой от вас има подобри неразположение от инвитро процедурите, тъй като започнах да се притеснявам.
Ще се радвам да споделите.
[/quote]
Виж целия пост
# 382
Тартюф: пусках изследвания на щитовидната жлеза предш около година и бяха в норма, но година по късно нещата може да са се променили. Пия медикаменти които доктора изпише за стимулация. Като цяло от инвитрото и цикъла ми стана доста нередовен.
Виж целия пост
# 383
Момичета, искам да попитам относно добавките, които приемате като Q10, пиете ли ги и по време на стимулация, т.е кога ги спирате?
Виж целия пост
# 384
Q-10, Омега, вит.Д си ги пия, не ги спирам при стимулация.
Виж целия пост
# 385
В Мемориал ми казаха да спра само Омега 3, заради кръворазреждащото му действие.

Момичета, искам да попитам относно добавките, които приемате като Q10, пиете ли ги и по време на стимулация, т.е кога ги спирате?
Виж целия пост
# 386
Някой прави ли процедури в Тутракан ? И при кой доктор там ?
Искам ми се консултация да направя там,но не знам при кого?
Виж целия пост
# 387
Ако си под 35 може и да пробваш там.
Ако си над - по-добре се насочи към друга клиника, особено ако имате някакви по-специфични проблеми.
А ако си над 40, то направо бягай от там.
Някой прави ли процедури в Тутракан ? И при кой доктор там ?
Искам ми се консултация да направя там,но не знам при кого?
Виж целия пост
# 388
Ако си под 35 може и да пробваш там.
Ако си над - по-добре се насочи към друга клиника, особено ако имате някакви по-специфични проблеми.
А ако си над 40, то направо бягай от там.
Някой прави ли процедури в Тутракан ? И при кой доктор там ?
Искам ми се консултация да направя там,но не знам при кого?
Над 40 съм
Със двустранно запушени тръби
При партньора няма проблеми
4-ти неуспешен опит
Винаги без дори опит за имплантация
Чета за Тутракан,че имат голяма успеваемост с жени 40+
Но кой доктор там………
Виж целия пост
# 389
Нямам надеждна информация за болницата и не съм я посещавала, но от пребиваването ми на форума съм останала с впечатление, че е основана от двама братя (Бойчеви) и само те са репродуктивните доктори там.
https://invitro-tutrakan.bg/%d0%b5%d0%ba%d0%b8%d0%bf/
По-добре да питате, тези от които сте получили препоръки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия