🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 6 (31.10 - 14.11) 🐄

  • 59 243
  • 1 555
# 1 275
Канатица - отборът на достойните.

Елбетица - отборът на жертвите

Смях в залата. 😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 1 276
Ох, мале ... Тези четирите клочки в Елбетица са много зле. Верно вика Кенан, че главите ги имат за баланс. Никаква решителност в тях, никаква твърдост. Мекици!
Виж целия пост
# 1 277
Ама то е една игра.
Сергей, никой не се излага повече от теб.
Виж целия пост
# 1 278
Щях да повърна от лицемерното изпращане на Павел .
Жените на Елбетица са тъпи гъски без извинение.
Серго отново ни демонстрира ценностите си
15 минути и вече се натоварих. Супер начало на епизода
Виж целия пост
# 1 279
Петър добре е преценил всички. 😁

Хахаха, Кенан, той си е такъв. Нека му се посмеем. Дайте по ред и оправдайте и Серго. Браво И&А!
Виж целия пост
# 1 280
Егати малоумния каст.
Виж целия пост
# 1 281
Сергей толкова копае дъното, че скоро ще стигне земното ядро. Да продължава да обижда и да псува и да показва ценностите си.
Виж целия пост
# 1 282
Няма ли да изхвърчи вече Сергей, пишман принципалът на Фермата?
Виж целия пост
# 1 283
Марти си е забравила хапчетата.
Виж целия пост
# 1 284
Пешко ми е Мистър Дарси - като изгуби доверието веднъж, то е завинаги! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1 285
Присияна, или е голяма актриса, или не може да мисли. Друго обяснение нямам за нейният глас за Кенан.
Виж целия пост
# 1 286
Браво Линда!

Обаче няма смисъл да виси на оградата и да се обяснява, и то, точно на Сергей - гаден, арогантен, циничен.
Какви ли ветрове не го брулиха Петър, какви ли вълни не го заливаха... и все още е там, в отбора, стои като стожер. И това го изкарва яко извън нерви бившия зелен предател.

Ами да, Серго, подлизурко, не, не ти отива на годините да засегнеш по такъв елементарен начин тези млади момичета. Някой от тях двойно по-млади от теб. Остави ги да си играят играта, пък ти ако щеш..продължавай да си мишкуваш!
Виж целия пост
# 1 287
Обаче на синхрон водещите много пазят Кенан и Серго. Бил емоционален . Не просто е злобен задник
Виж целия пост
# 1 288
След рекламите ще гледаме клуба по интереси.

Синева, ако четеш, липсваш в темата! 😊
Виж целия пост
# 1 289
Сергей е Чавдар без политкоректния филтър. Озлобени женомразци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия