Знаете ли кого видях - 43 тема

  • 124 408
  • 738
# 330
Там живеят, да. Между "Дондуков" и гимназията по Електротехника (не знам дали все още съществува като такава).

То и аз съм в близко каре, но Джаферович никога не съм засичала, виж Хайгашод редовно там. Той май до Операта живее.
Виж целия пост
# 331
Джаферович преди време ги засичах редовно по  Раковска с децата. Ваня е симпатичен, жена му - не толкова
Виж целия пост
# 332
Вчера на Гурко видях Ути, търкалаяше се.
Виж целия пост
# 333
Нети по бул. Гурко.
Виж целия пост
# 334
Стана ми забавно.
Споменати един под друг Ути  и Нети  в пълен контраст. Единият заради излишни кила се търкаля, а нея си я представих левитираща.
Виж целия пост
# 335
Илияна Йотова, на живо изглежда по- добре.
Виж целия пост
# 336
И аз видях днес Ути пред училището на детето. Явно и неговите учат там. Очаквах да е по-висок, но той е нещо не-повече от 175 см и е над 140 кг.
Виж целия пост
# 337
Явор Дачков със съпругата си днес по Кракра. Вчера - Калин Янакиев на Аксаков. Върви ми на интелектуалци тези дни 😀
Виж целия пост
# 338
Рая Пеева, хубавка е.
Виж целия пост
# 339

Все така подозрително захилена ли е?
Виж целия пост
# 340

Все така подозрително захилена ли е?
Не.
Виж целия пост
# 341
Там живеят, да. Между "Дондуков" и гимназията по Електротехника (не знам дали все още съществува като такава).

То и аз съм в близко каре, но Джаферович никога не съм засичала, виж Хайгашод редовно там. Той май до Операта живее.
И аз не знам дали все още има такава гимназия по електротехника,деляха сградата с 1 частна английска гимназия.Значи на ул.''Стара планина''.Хайгашод е на същата улица в стара сграда над заведение,отгоре са два етажа.Срещу служебният вход на операта се пада.С него си кимваме като се разминаваме,но не го засичам много често.Последният път се видяхме на Женският пазар.
Виж целия пост
# 342
Ваня Щерева с подобрения по лицето. Поопъната, понадула устни и с ужасни букли
Виж целия пост
# 343
Карина Караньотова по ул. Цар Иван Асен II.
Виж целия пост
# 344
Вчера в един спортен клуб Кофе Бабоне със сина си. Симпатяга. Нищо не му се разбираше, както обикновено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия