Звездни Компромати - Ноември'23

  • 295 933
  • 2 377
# 2 100
Какъв жанр песни пее Желко?
Виж целия пост
# 2 101
Костюмът на журналистката е страшно секси. Дали ще видим в нещо подобно някоя родна такава?
Желко има страхотни песни. Харесвам го.
Виж целия пост
# 2 102
В голяма част от личните ми наблюдения лЬобовницата по никой начин не превъзхожда съпругата, освен че обикновено е по- млада.
Обаче! То не може само пържоли- омръзва😅 И до всяка красива жена стои мъж, на който му е писнало от нея. Щото у дома не сме като в ИС, а на чоко, с маска на лицето и някой много удобен анцуг на 10тина години. Няма кво да се лъжем  никоя не е застрахована. Пък богат и обстрелван от бръмчалки, па и млад и известен, това си е голяма беля.
Има и изключения, много верни мъже, които отговарят и на горните неща, но да кажем са рЕдки😅😅😅
Виж целия пост
# 2 103
Костюмът на журналистката е страшно секси. Дали ще видим в нещо подобно някоя родна такава?
Наталито Трифонова 😆😆😆
Виж целия пост
# 2 104
Да,точно той.Носят се слухове,а водещата я нападаше,а жена му обясняваше ,че е омъжила по любов.Да,тя е известна водеща в телевизията.За мен той е красив и страхотен певец.
Оф,някои пък се ловят за всяка дума,ами изглежда си мъжкарски,това е.
ММ е голям фен на сръбското.Пуска ми разни клипове и в един клип на Лепа Брена (много хубава песен)Той свири на акордеон.
Виж целия пост
# 2 105
Какъв жанр песни пее Желко?
Казвате, че не го знаете, но със сигурност сте го виждали в Евровизия с "Лане мойе". През 2012-та пак се яви.
Пее главно поп, но има и леко фолк забежки. Композитор е също така.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 2 106
И аз точно с Лане мое идвах
https://youtu.be/z7OvpjplJ_8?si=xsV5slBttIJZdzyS

Има и една много хубава също в дует с Дино Мерлин - Супермен
Виж целия пост
# 2 107
Какъв жанр песни пее Желко?
Казвате, че не го знаете, но със сигурност сте го виждали в Евровизия с "Лане мойе". През 2012-та пак се яви.
Пее главно поп, но има и леко фолк забежки. Композитор е също така.
Скрит текст:


Аз тук в този клип го харесах
https://youtu.be/BlP7FSkJ0j8?si=wfuCLUH-tJzE0FYy
Виж целия пост
# 2 108
Не го знаех кой е Желко, но песента Лане мое е единствената сръбска песен, която харесвам.
Виж целия пост
# 2 109
Значи, все пак се оказва, че жена му никъде не е казала "Съпругът ми е гей", а са я питали за тези хипотези и жълтини. Ако беше казала такова нещо сръбските медии да са гръмнали, но не виждам никъде подобна новина. Иначе тези ги говорят за него от много отдавна.

Десислава:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 110
Кому е нужна такава снимка - Десислава надупена на плажа с тигрова камизолка 😂😂😂
Виж целия пост
# 2 111
Десислава:
Скрит текст:
Преди 3+ години.

Покрай темата си давам сметка, че помня невероятни глупости.
Виж целия пост
# 2 112
Да ви върна към Шарлопова, която на мен ми хареса как изглежда. Някой знае ли какъв часовник носи?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 113
О, Желко има много въздействащ глас за мен. И като мъж е красив. Харесвам тази му песен много: https://youtu.be/YPpgRkJ_uN4?si=7Row2vyFqGpgDEag
Виж целия пост
# 2 114
NBM, на мен ми прилича на Franck Muller, но снимката е доста неясна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия