Коя е любимата ви комедия?

  • 24 922
  • 131
# 30
Боговете сигурно са полудели  Peace

Много любим ми е и Анализирай това (само първата част).
Виж целия пост
# 31
 Всички части от поредицата "Особености на руският национален лов", .....риболов и т.н.
Не спирам да се смея, като ги гледам Joy....
Виж целия пост
# 32
Монти Пайтън, "The Holy Grail" и "Life of Brian" (не е истина, тези хора си правят ташак и с идеята за начални надписи!!!)
Rosenkrantz and Gildernstern Are Dead
Уди Алън, "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате"
"Сърдити старчета" с Джак Лемън и Уолтър Матау
"Време за мъже" (The Full Monty)
и, може да е изтъркано, Чаплин. Ми харесва ми.

Много обичам комедии, ще следя темата.
Виж целия пост
# 33
за любим комедиен сериал се сещам и това е "Малкълм"  Grinning
мъжът ми е ужасЕн, че възприемам тяхното семейство /на Малкълм/ като пример за подражание  Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 34
Специалист по всичко е моята.
Това беше първият филм, който имах на видеокасета и го гледах ежедневно и въпреки това продължаваше да ми бъде адски смешен. Още помня по-голямата част на изуст Laughing
Виж целия пост
# 35
"Страшен филм"  Joy
Виж целия пост
# 36
Джак Лемън и Уолтър Матау
- Сърдити старчета
- По-сърдити старчета
- Странни приятели
- Извън борда
Виж целия пост
# 37
Американски пай 1,2 и 3
Виж целия пост
# 38
От сериалчетата са ми любими - Малкълм
Женени с деца
Ало-ало
Сабрина
Напълно непознати


От игралните филми -
Всичките с Луи дьо Финес
Tais Toi
Всемогъщия Брус
Джони Инглиш
What`s the Worst That Could Happen
EuroTrip
The Whole Nine Yards
The Whole Ten Yards
Ако знаеше какво направих миналият Петък 13
Big Momma's house
Свалячът Хал
Бели мадами
Мозъчни донори
И всички комедийки със Мартин Уорънс
  Grinning
Виж целия пост
# 39
Риба, наречена Уанда.
Невероятен, падах от смях Simple Smile
Виж целия пост
# 40
Комедията не ми е любим жанр, но на "Shaun of the Dead" съм се хилила адски, също и на сериала "Fawlty Towers".
През деведесетте по ТВ даваха един английски ситком, мисля, че се казваше "На дъното". Беше отвратителен и смешен   rotfImbo
Виж целия пост
# 41
Харесвам английския хумор. Затова на върха на класацията ми са:

1. Мистър Бийн - всичките мини серии
2. Фолти Тауърс
3. Ало, Ало
Виж целия пост
# 42
На мен ми харесва сериалът "Двама мъже и половина", още "Женени с деца", а "Ало ало", просто е страхотен!  Laughing
Виж целия пост
# 43
"Колкото - толкова" с Джак Никълсън.
Не знам дали е комедия изобщо, но - "Животът е прекрасен" на Роберто Бенини. На такъв тип смях не мога да устоя.
Виж целия пост
# 44
О, да. Животът е прекрасен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия