Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 61 897
  • 842
# 270
Здравейте! Предстои ни купуване на сушилня и бюджетът ни беше 1000 лева, но след всичко изчетено тук, се спряхме на АЕГ. Сега обаче искам да ви попитам каква е разликата между тези два модела:
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t7dbe48s
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t8-dbg48s
Има ли значение коя ще вземем?
Благодаря предварително. 🙂
Виж целия пост
# 271
Здравейте! Предстои ни купуване на сушилня и бюджетът ни беше 1000 лева, но след всичко изчетено тук, се спряхме на АЕГ. Сега обаче искам да ви попитам каква е разликата между тези два модела:
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t7dbe48s
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t8-dbg48s
Има ли значение коя ще вземем?
Благодаря предварително. 🙂
Седмицата има вътрешно осветление в барабана и по-голям дисплей.
Времетраене на стандартна програма за сушене на памук при пълно зареждане (мин.): 178
Капацитет на сушене синтетика сухи за гардероба (кг): 3.5
Времетраене на програма за сушене на синтетични материи (мин.): 62

Осмицата има и програма за връхни дрехи и е малко по-бърза.
Капацитет на сушене синтетика сухи за гардероба (кг): 4
Времетраене на програма за сушене на синтетични материи (мин.): 59
Времетраене на стандартна програма за сушене на памук при пълно зареждане (мин.): 154
Виж целия пост
# 272
Петя, с риск да се изложа, но откъде взимаш информация за лампите. Аз АЕГ не съм виждал без осветление. Едни съседи имат май точно 7 серия и свети вътре. Вечерта ще проверя и ще пиша.
Виж целия пост
# 273
Има с лампи, има и без лампи. Това "Е" в номера на седмицата означава лампа/осветление. Имаше още един модел от 7 серия, който е спрян и той се различаваше от въпросния общо-взето по това.

Малко са моделите без осветление. Тази няма:
https://www.aeg.bg/laundry/laundry/dryers/heat-pump-dryer/tr818a4e/
Виж целия пост
# 274
Възможно е да съм изостанал малко с новите им продукти. До скоро нямаха освен едни много стари въздуховодни.
Виж целия пост
# 275
Възможно е да съм изостанал малко с новите им продукти. До скоро нямаха освен едни много стари въздуховодни.
Аз малко им се дразня с хилядите модели, които, като ги погледне човек, са си едно също, само 'дето единия модел има WiFi.
Още преди 2-3 години тук се обсъждаха 2 модела и хората се чудеха какво им е различното(мисля от 7 серия бяха), които се различаваха по една буква в номера, а си имаха един и същи дизайн. Единия имаше лампа, а другия нямаше. Това беше.
Виж целия пост
# 276
А, Василев, има и от старите без лампа. Аз съм с 8-ма серия, 8DBG48S, ако не бъркам някоя буква и няма лампа вътре. Не че ми трябва, де. Пиша го за протокола, понеже се споменава.
Виж целия пост
# 277
Петя ми припомни един много стар случай.
Преди години, Мидея пуснаха серия климатици при които всеки инверторен модел имаше своя канвенционален аналог. По дизайн бяха напълно еднакви, но просто в кода накрая пишеше hrn1 a hrdn1 бяха инверторните. Сума народ си беше накупил конвенционални модели като ги мислеха за инверторни и бяха много разочаровани. Е и от инверторните бяха разочаровани но това е друг въпрос. Явно и при сушилните е така.
Виж целия пост
# 278
Здравейте! Предстои ни купуване на сушилня и бюджетът ни беше 1000 лева, но след всичко изчетено тук, се спряхме на АЕГ. Сега обаче искам да ви попитам каква е разликата между тези два модела:
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t7dbe48s
https://www.tehnomix.bg/sushilnya-aeg-t8-dbg48s
Има ли значение коя ще вземем?
Благодаря предварително. 🙂
Седмицата има вътрешно осветление в барабана и по-голям дисплей.
Времетраене на стандартна програма за сушене на памук при пълно зареждане (мин.): 178
Капацитет на сушене синтетика сухи за гардероба (кг): 3.5
Времетраене на програма за сушене на синтетични материи (мин.): 62

Осмицата има и програма за връхни дрехи и е малко по-бърза.
Капацитет на сушене синтетика сухи за гардероба (кг): 4
Времетраене на програма за сушене на синтетични материи (мин.): 59
Времетраене на стандартна програма за сушене на памук при пълно зареждане (мин.): 154

Сърдечно благодаря!
Виж целия пост
# 279
Пак съм аз Simple Smile

Така, решихме да увеличим малко бюджета и да вземем АЕГ.

Спряхме се на тази

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-SERIES-8000-T8DEG48S/p/687524?tab=availability

уж я има налична в Пловдив и днес ще ходим да купуваме.

Ако я няма, се чудя тази ли да купуваме

https://techmart.bg/Сушилня%20Electrolux%20EW8H358S

или да увеличим още малко бюджета и да вземем тази

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-TR838H4CE/p/651304?tab=characteristics

и само още нещо не разбрах, тези изброени модели имат ли функция да определят колко влажно е прането (аз винаги центрофугирам на 1400 оборота) и да намалят автоматично времето на сушене?
Виж целия пост
# 280
…още нещо не разбрах, тези изброени модели имат ли функция да определят колко влажно е прането (аз винаги центрофугирам на 1400 оборота) и да намалят автоматично времето на сушене?
Сушилните от този клас имат сензор за влажност. Дано не е пресилено като кажа, че всички съвременни сушилни имат такъв сензор.
Виж целия пост
# 281
Имат сензор, отделно при първоначално включване се настройва информацията на каква центрофуга са изцедени дрехите. Това си т.нар. фини настройки.
Моята е подобна на първата, с малка разлика в програмите - аз имам Duvets, вместо Cotton Eco  и съм много доволна вече 5 години от нея.
Ползвам си почти всички програми и машинката се справя перфектно.
Виж целия пост
# 282
Може ли мнение за тази сушилня? Предварително се застраховам, че питането е за близки. Знам какво се препоръчва в темата и за себе си съм се възползвала, но все пак ще помоля за мнение.
Виж целия пост
# 283
Може ли мнение за тази сушилня? Предварително се застраховам, че питането е за близки. Знам какво се препоръчва в темата и за себе си съм се възползвала, но все пак ще помоля за мнение.
На Самсунг са му много тези пари, за "качеството", което предлага.
Виж целия пост
# 284
Пак съм аз Simple Smile

Така, решихме да увеличим малко бюджета и да вземем АЕГ.

Спряхме се на тази

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-SERIES-8000-T8DEG48S/p/687524?tab=availability

уж я има налична в Пловдив и днес ще ходим да купуваме.

Ако я няма, се чудя тази ли да купуваме

https://techmart.bg/Сушилня%20Electrolux%20EW8H358S

или да увеличим още малко бюджета и да вземем тази

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-AEG-TR838H4CE/p/651304?tab=characteristics

и само още нещо не разбрах, тези изброени модели имат ли функция да определят колко влажно е прането (аз винаги центрофугирам на 1400 оборота) и да намалят автоматично времето на сушене?

Електролукс ще Ви свърши добра работа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия