Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 61 908
  • 842
# 330
Здравейте ,втора употреба Бош 7 maxx sensitive за 380 лв,добра цена ли е ?
Свива ли дрехите и успява ли да ги изсуши напълно?
Притеснява ме и това,че в клас B,това чудо няма ли да дърпа много ток? Вкъщи почти всичко е А илиА++?
За такава ли става дума:
https://xn--80aabrpmds7b5a9h.xn--90ae/produkti/bosch-maxx-7-sens … s-ot-germania-834
Ако е това, не- не е добра машина и е много стара.

Здравейте, след четене в предишната и в тази тема си купих сушилня AEG TR838P4E, взех и кошница за нея. Прочетох и двете инструкции, но не можах да разбера коя програма трябва да избера при използването на кошницата ако искам да суша обувки. Предполагам, че поставянето ѝ блокира въртенето на барабана, но все пак не искам да направя грешка.

П.П. Видях в мрежата едно кратко клипче, на което кошницата стоеше, а барабана около нея се въртеше. Да разбирам ли, че трябва да си избера програма с определяне на време за сушене и да действам?
Кошницата още не съм я извадила от опаковката.
Зависи от какъв материал са обувките. Кожа не се суши в сушилня и не е желателно да се мокри.
Ако са маратонки, най-добре изпробвайте с по-щадяща програма като например за спортни дрехи или Outdoor/връхн и дрехи. Ако изберете програма за време, то температурата може да им дойде в повечко на обувките.
Аз не суша обувки в сушилня.
Виж целия пост
# 331
Здравейте, след четене в предишната и в тази тема си купих сушилня AEG TR838P4E, взех и кошница за нея. Прочетох и двете инструкции, но не можах да разбера коя програма трябва да избера при използването на кошницата ако искам да суша обувки...

Според инструкцията на кошницата, на програмата за време:

Виж целия пост
# 332
Според инструкцията на кошницата, на програмата за време:
Това го видях, но на няколко от програмите има възможност за време.

Както и да е въпросът ми се оказа излишен, защото, въпреки че взех каталожния номер на кошницата от инструкцията на сушилнята, тя не става. Като я сложих люка не може да се затвори и ще я връщам.
Виж целия пост
# 333
Пак идвам с питане, вчера пусках две сушилни и след това изпразних резервоара за водата както си му е реда. Бяха и двете на памук еко пуснати. Днес сутринта пуснах още една на същата програма с малки неща и не проверих водата. На обед пуснах още една на програма за якета, но в нея имаше един чифт маратонки, два чифта домашни пантофи и две килимчета за пред банята. Около час преди края отворих да видя какво става, килимчетата бяха сухи и ги извадих. Едната маратонка също беше напълно суха, а другата още много мокра. Махнах паузата и може би 10-тина минути след това изписа край. Чехлите бяха сухи, но маратонката си беше все така мокра. Преди малко реших да почистя и с изненада установих, че в резервоара няма нито капка вода. Сушилнята не е свързана с канал. Нормално ли е това? Може ли водата да се е изпарила съвсем? До сега винаги е имало вода след сушенето.
Виж целия пост
# 334
Да питам и аз, взехме си сушилня втора употреба Miele T4323, въздуховодна. Стои на терасата, вратата към терасата е много тясна и това беше единственият вариант, който намерихме. Много съм доволна, може да е стара технология, но я обожавам. Но виждам само един филтър, на вратата. Има ли друг? Огледах отвсякъде, друга вратичка не се вижда.
Виж целия пост
# 335
Да питам и аз, взехме си сушилня втора употреба Miele T4323, въздуховодна. Стои на терасата, вратата към терасата е много тясна и това беше единственият вариант, който намерихме. Много съм доволна, може да е стара технология, но я обожавам. Но виждам само един филтър, на вратата. Има ли друг? Огледах отвсякъде, друга вратичка не се вижда.
Всичко друго изхвърча през въздуховода по хорските тераси. След време въздуховода се задръства с мъхове (виждала съм клипове, в които показват как птички си свиват гнезда там Simple Smile - проверявайте го понякога, защото има и риск от запалване.
Виж целия пост
# 336
Нашият за момента е обезопасен напълно, на последен етаж сме и няма тераси наоколо Simple Smile  Много благодаря.
Виж целия пост
# 337
Моля за препоръки за сушилня с термопомпа, която да е под или близо до 1000лв., да няма нужда от връзка с канал и да не е много шумна. Ще бъде в кухнята, която зимата не се отоплява. Ще се използва за дрехи от различни материи.
Виж целия пост
# 338
Моля за препоръки за сушилня с термопомпа, която да е под или близо до 1000лв., да няма нужда от връзка с канал и да не е много шумна. Ще бъде в кухнята, която зимата не се отоплява. Ще се използва за дрехи от различни материи.

За този бюджет, свястна сушилня може да се намери само на промоция. Наскоро в темата обсъждахме една такава, от която все още има наличност в Технополис София - Младост, но не е налична за онлайн поръчки:


Мисля, че за бюджет до 1000 лв, добър избор би била тази сушилня:

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-ELECTROLUX-EW7H458B/p/688398

Моделът е технически идентичен с посочената AEG T7DBE48W, тъй като машината е на същия производител. Може да има някакви дребни разлики, но основните им компоненти са еднакви. Политика на производителя е да позиционира двете марки в различни ценови класове, затова понякога има подобни оферти.

П.П. Ако не успеете с тази от Технополис, можете да вземете тази машина, която е почти същият модел, но се води с капацитет 7 кг, вместо 8, и е с бял люк и е само 50-тина лева повече:

https://www.pazaruvaj.com/p/ew7h457w-pP700739433/#overviews/

Пазарувала съм техника и от 3-те онлайн магазина и мога да потвърдя, че са надеждни.
Виж целия пост
# 339
Вижте Шарп в магазини Зора.
Виж целия пост
# 340
Моля за препоръки за сушилня с термопомпа, която да е под или близо до 1000лв., да няма нужда от връзка с канал и да не е много шумна. Ще бъде в кухнята, която зимата не се отоплява. Ще се използва за дрехи от различни материи.

За този бюджет, свястна сушилня може да се намери само на промоция. Наскоро в темата обсъждахме една такава, от която все още има наличност в Технополис София - Младост, но не е налична за онлайн поръчки:


Мисля, че за бюджет до 1000 лв, добър избор би била тази сушилня:

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-ELECTROLUX-EW7H458B/p/688398

Моделът е технически идентичен с посочената AEG T7DBE48W, тъй като машината е на същия производител. Може да има някакви дребни разлики, но основните им компоненти са еднакви. Политика на производителя е да позиционира двете марки в различни ценови класове, затова понякога има подобни оферти.

П.П. Ако не успеете с тази от Технополис, можете да вземете тази машина, която е почти същият модел, но се води с капацитет 7 кг, вместо 8, и е с бял люк и е само 50-тина лева повече:

https://www.pazaruvaj.com/p/ew7h457w-pP700739433/#overviews/

Пазарувала съм техника и от 3-те онлайн магазина и мога да потвърдя, че са надеждни.


Electrolux-a в Технополис до преди няколко дни беше в технополис Перник, ходих до там след обаждане по телефона и след като ме увериха, че е налична и неразопакована. Като специално за това навъртях над 100 км до там , в магазина ми казаха че е единствената в страната и наистина е опакована в склада, НО била мострена в друг магазин и опакована повторно е докарана до там. И така след една благословия не взех машината и си тръгнах, и изглежда са я преместили в друг магазин....

Имате ли идея дали ще е проблем удълцената гаранция от неофициален вносител/ реселър?
Виж целия пост
# 341
За удължената гаранция вижте на сайта на Електролукс или им звъннете. Не работят с всички търговци.
Виж целия пост
# 342
Скрит текст:
Моля за препоръки за сушилня с термопомпа, която да е под или близо до 1000лв., да няма нужда от връзка с канал и да не е много шумна. Ще бъде в кухнята, която зимата не се отоплява. Ще се използва за дрехи от различни материи.

За този бюджет, свястна сушилня може да се намери само на промоция. Наскоро в темата обсъждахме една такава, от която все още има наличност в Технополис София - Младост, но не е налична за онлайн поръчки:


Мисля, че за бюджет до 1000 лв, добър избор би била тази сушилня:

https://www.technopolis.bg/bg/Sushilni/Sushilnya-ELECTROLUX-EW7H458B/p/688398

Моделът е технически идентичен с посочената AEG T7DBE48W, тъй като машината е на същия производител. Може да има някакви дребни разлики, но основните им компоненти са еднакви. Политика на производителя е да позиционира двете марки в различни ценови класове, затова понякога има подобни оферти.

П.П. Ако не успеете с тази от Технополис, можете да вземете тази машина, която е почти същият модел, но се води с капацитет 7 кг, вместо 8, и е с бял люк и е само 50-тина лева повече:

https://www.pazaruvaj.com/p/ew7h457w-pP700739433/#overviews/

Пазарувала съм техника и от 3-те онлайн магазина и мога да потвърдя, че са надеждни.


Electrolux-a в Технополис до преди няколко дни беше в технополис Перник, ходих до там след обаждане по телефона и след като ме увериха, че е налична и неразопакована. Като специално за това навъртях над 100 км до там , в магазина ми казаха че е единствената в страната и наистина е опакована в склада, НО била мострена в друг магазин и опакована повторно е докарана до там. И така след една благословия не взех машината и си тръгнах, и изглежда са я преместили в друг магазин....

Имате ли идея дали ще е проблем удълцената гаранция от неофициален вносител/ реселър?

В Електрон пише, че кампанията е валидна за уреди, закупени оттам:

https://electron.bg/produkt/electrolux-ew7h457w-sushilnia-bial-p-345432/
Виж целия пост
# 343
Моля за препоръки за сушилня с термопомпа, която да е под или близо до 1000лв., да няма нужда от връзка с канал и да не е много шумна. Ще бъде в кухнята, която зимата не се отоплява. Ще се използва за дрехи от различни материи.

Малко преди черният петък си купихме на промоция от Зора, Хотпойнт аристон от 1000лв. на 800. Поставихме я на сравнително студена, закрита тераса. Върши ми чудесна работа.
Виж целия пост
# 344
Поради не знание вкарах сушилнята си в шкаф плътно прилепнала към плоскостите. Какво мога да направя, за да не мухляса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия