Косопад - тема 25

  • 74 366
  • 770
# 405
Здравейте, какво мислите за идеята в шампоана, който се ползва, да се добавят капки Saw Pallmeto?  Някой дали е експериментирал или чел нещо за подобен подход?
Виж целия пост
# 406
Здравейте, какво мислите за идеята в шампоана, който се ползва, да се добавят капки Saw Pallmeto?  Някой дали е експериментирал или чел нещо за подобен подход?
Хората какво ли не са си слагали на главата а от Сау палмето има и шампоани само че според мен ще има смисъл ако е в билков или с етерични масла шампоана ,  ако е в Kerastase и подобни шампоани не мисля че ще има ефект
Виж целия пост
# 407
Другата седмица ще ми донесат от Германия някакъв серум с прокапил, реденсил и капсицил. Междувременно, намерих и ендокринолог с добри отзиви, надявам се да ми даде насоки за необходими изследвания. Полските продукти ми омазняват и сплескват ужасно косата и май ще отидат в кофата. Междувременно, измазах ампулите на Лакме с прокапил, разгледах внимателно за нови косъмчета, има, но са пренебрежимо малко.
Може ли като Ви го донесат, да ни кажете как се казва?
Виж целия пост
# 408
И друг път сме коментирали, че шампоанът престоява на скалпа твърде кратко време, за да има терапевтичен ефекта маслена терапия.
Виж целия пост
# 409
Здравейте, какво мислите за идеята в шампоана, който се ползва, да се добавят капки Saw Pallmeto?  Някой дали е експериментирал или чел нещо за подобен подход?
Хората какво ли не са си слагали на главата а от Сау палмето има и шампоани само че според мен ще има смисъл ако е в билков или с етерични масла шампоана ,  ако е в Kerastase и подобни шампоани не мисля че ще има ефект

Чудя се дали да сложа няколко капки във Foligain Triple Action. Поръчах ги заедно - шампоана от Foligain, а капките от BIOVEA. Доскоро имаше много хубав и ефективен шампоан на Biokap със Saw Pallmeto, поръчвах го от Промахон. Но никъде вече в този шампоан, в съставките му не фигурира Saw Pallmeto. Последно поръчах три броя от Италия, но и там го няма в описанието. И изобщо не откривам какъвто и да е шампоан с тази съставка. Затова обмислям да добавя капки.. но ме е страх да не стане някоя нежелана реакция.

gyga, ако шампоаните нямат терапевтичен ефект, защото тогава изобщо се използват срещу косопад? А и нали е препоръчително да престоява известно време преди да се отмие?
Виж целия пост
# 410
В Foligain  има зелен, бял чай , витамин А, Е, биотин  не мисля , че ще има нежелана реакция , но не бих сложил тъй като има доста DHT blockers.
Виж целия пост
# 411
2 месеца по-късно косопада почти изчезна при мен и и по думи на фризьорката ми ми “расте много нова коса навсякъде”. При мен имаше много силен косопад може би от края на Септември, а в средата на Ноември взех мерки. Не стана ясно сезонен ли е бил,следвирусен ли, но хормони не си пусках. Нещата,които ползвах са няколко,така че не знам кое конкретно е помогнало,най-вероятно всичко накуп.
Започнах с шампоан и ампули на Simply Zen по препоръка на фризьорката. От шампоана обаче косата ми беше прекалено мека и изглеждаше още по-тънка,затова смених с Парусан,който ми харесва повече. Ампулите на simply zen ги слагах след душ на мокра коса. Същевременно дерматоложката ми каза да стимулирам скалпа с ампулите на Виши- aminexil 5. Тях ги слагах всяка вечер на суха коса. Понеже косата ми е тънка и оскъдна една ампула ми стигаше за 2 нанасяния. Последния месец почнах да пия отново приорин. В момента ми свършиха ампулите на виши,но от другите имам още,та си взех маслото с розмарин което се спомена преди няколко седмици и ще го вкарам и него.
Не знам дали някой конкретен продукт е помогнал,или цялата комбинация, но ефект има,аз самата също виждам много нови  растежи,което приятно ме изненада. Дано не е нещо временно.
Виж целия пост
# 412
Dodo, имам предвид ако търсиш терапевтичният ефект на маслото, престоявайки колкото времето за шампоана едва ли ще е с кой знае какви ефекти.Маслените маски обикновено са с продължителност няколко часа, поне аз така ги ползвам.
А иначе, не мисля, че ще се случи нещо неприятно ако го сложиш в шампоана.
Виж целия пост
# 413
Кой е ендокринологът с добри отзиви?
Една дама, която се оказа, че има часове чак в края на април. Днес ще ходя за направление и после просто ще търся в СуперДок.
Полските неща вече ги подарих, а новият серум би трябвало да го получа в четвъртък. Май съставът му е близък до този на The Ordinary.
Виж целия пост
# 414
Има ли име тази дама?
Виж целия пост
# 415
Ендокринологът се казва Соня Галева, а серумът - minimalist. Снощи го използвах за пръв път след дермаролер, усеща се леко загряване. Опаковките обаче са доста малки като за цената си, ще видим за колко време ще ми стигне.
Виж целия пост
# 416
Все ми попада една реклама на ампули Crescina, като нов продукт в Златната рибка. И понеже са доста скъпи, се чудя. Дават ги за сериозно лечение на косопад и оредяване, доколкото разбрах. Има ли някой по-запознат с действието им, дали си струват парите?
Виж целия пост
# 417
Здравейте!
Някой използвал ли е Adenosil шампоан и Adenosil GFm лосион?
Виж целия пост
# 418
Не съм ги ползвала, но дерматолог ми ги препоръча. Трудно се намират
Виж целия пост
# 419
И на дъщеря ми дерматолог ги е препоръчал, заедно с капсули NiponE ultra. От аптека Витания на Жулио Кюри ги купих днес, дано помогнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия