Азиатска кухня - тема 2

  • 59 494
  • 726
# 420
Пилешки хапки в китайски стил
Виж целия пост
# 421

нашата къща няма как да няма азиатско Smile- корейски пилешки кюфтенца и лайм-кокос сос
Виж целия пост
# 422
Корейска салата с краставици
Виж целия пост
# 423

Азиатска салата със зеле и маруля
Виж целия пост
# 424
Салата с риба тон с един интересен дресинг с извара от един корейски блогър

 зеленчуци темпура
Виж целия пост
# 425
Стана ми любопитно какво е темпура и гугълнах, за да прочета. Изпържените в темпура зеленчуци запазват ли се дълго време хрупкави?
Виж целия пост
# 426
Не, почти веднага трябва да се хапват, в рамите на 30 минути. Е, и като изстинат не са зле, но се губи от хрупкавината.
Виж целия пост
# 427
И да се отцеждат на решетка, не на хартия... за хрупкавината.
Виж целия пост
# 428
Жалко. Може ли да споделиш и рецептата за салатата с корейски дресинг? Тийнът у нас не обича риба освен в салати и гледам 2-3 пъти седмично да вечеря такива.
Виж целия пост
# 429
Консерва риба тон
целина, морков -нарязани на жулиени, зелен лук, маруля
за дресинга
1/3чч извара
1-2сл кисело мляко
1чл горица дижон или друг вид
1/2чл чесън
сол, пипер
1сл лимонов сок
За дресинга всичко се смесва и пасира до еднородна кремообразна смес.
Виж целия пост
# 430
Звучи много апетитно. Благодаря ти Дани!
Виж целия пост
# 431
Пад Тай (Pad Thai) - спагети със скариди
Виж целия пост
# 432
Пилешко в китайски стил
Виж целия пост
# 433
Влизам в Лидл днес и снайперирам зелени банани, та.... тaйландско къри за вечеря у нас.

Виж целия пост
# 434
бърза вечеря пилешко със зеленчуци в сладко-кисел сос
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия