АВГУСТ месец е най-щастлив за мен, от бременността съм вече в плен

  • 12 851
  • 294
# 165
здравейте момичета. бих искала и аз да се включа в компанията на чакащи през август. как бих могла да го направя? нова съм и нещо се затруднявам.
Виж целия пост
# 166
Сонита,честит рожден ден!(на патерици Wink)Всяко твое желание е мое пожелание!  bouquet

Ами да напиша два реда и аз!Нищо ново,освен че и аз вече съм в четвърти месец!Чувствам се добре,но си имам оформено стомахче вече!Килцата са ми три отгоре,че и четири отиват понякога.Срам! Blush
Добре дошли на новите мами!Успешна бременност им желая! Peace
Виж целия пост
# 167
tiamia, добре си дошла в отбора! Няма нещо специално, което трябва да правиш, за да се включиш тук. Нямаме специални ритуали за това  Grinning . Само кажи кога ти е термина, коя бременност, т.е. подробности, за да може Констанс да те включи в списъка на 1-ва страница.

Аз, да се похваля, днес влизам в 4 календарен месец. Вече с чиста съвест казвам, че съм в 4-ят  Laughing .
Виж целия пост
# 168
Добро утро и от мен на всички, мамчета и добре дошли на новите - лека бременност ви желая.
Аз нямам нещо кой знае какви новички неща да кажа - чувствам се добре и нямам търпение да дойде 6-ти да ходя да видя бебчо как е на частно този път - блазе ви на всички, които са го видели как мърда. Аз досега всеки път като ходя милото спинка - дано този път реши да се събуди и да направи няко акробатично номерче за мама. Simple Smile
V-twin, на женска консултация мен лично ми направиха един картон, където едва ли не си описах родословното дърво, включая мама и тате дали нямат някакви хронични болести и т.н. и от какво изобщо съм боледувала през целия си 30 годишен живот. То направо се поизмъчих с някои от въпросите, щото ме питаха коя година точно е било това или онова, а аз откъде да помня някакви си минали работи. Simple Smile Иначе те мерят на кантарче, мерят ти обикалка на коремчето, ханша и т.н., кръвно, кръвчица ми пусна да ми точат. Но пък мен моята ЖК си ме гледа и на видеозон - за мое щастие тя не спазва изискванията на касата кое колко пъти трябвало да се прави според предписанието, а си гледа работата, както би трябвало и за това съм много доволна от нея. Даже ми остави мобилния си телефон в случай, че нещо ме притеснява винаги да мога да и се обадя. И сега на 19 пак ми каза да ида да ни види, ама аз нали нямам търпение да си видя бебчо пак, та затова другата седмица ще го видя пак на частно. Simple Smile
Блазе ви на всички, които сте в 4-тия месец, на мен ми остава още една седмица да се присъединя към вас.
Весела неделя ви желая на всички мами с коремчета.
Виж целия пост
# 169
Loni, благодаря за отговора Simple Smile   bouquet Мен ме следят в частен кабинет и следователно не спазваме ограниченията на ЗК, но лекарката явно не иска да гледа често на видеозон. Защото за него си имам отделен час чак в средата на март. Мисля да си измрънкам един поглед, все пак  Mr. Green
А иначе за монитора, GERA , ама как може да не ти го показва ...аааа...в кабинета в който аз ходя има втори монитор над леглото и виждам всичко. Как така точно на мама няма да го покаже  Hug Искай си смело
tiamia , добре дошла   bouquet Пожелавам ти много приятни мигове във форума   bouquet Hug
Виж целия пост
# 170
Здравейте мами и коремчета!!!!!!
Добре дошли на новите августински мами  Hug
Коркодилче аз чак сега видях, от постинга на V-twin, че са вдели пишленце!!!! Явно съм много разсеяна и чета през редовете тези дни  Crazy...Честито   bouquet...Леле като си помисля, че скоро една по една ще ни кажат какви са човеците.. Heart Eyes..Нямам търпениее...
А за ЖК и аз се чудех, защото мен нито веднъж не са ме теглили newsm78 нито нищо друго не са ме питали..Странна работа..Но поне си ме гледат на видеозонче всеки път  Simple Smile...Кръв и урина давах вече 3 пъти..Нисък ми е хемоглобина и ми изписаха желязо последният път.
И така момичета друго ново с мен няма, чакам с нетърпение да влезем всички в 4 месец ( още малко остана ) и да спре окончателно гаденето!!!
Поздрави за всички мами и коремчетата   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 171
Здравейте бъдещи майчета!  В понеделник за първи път ще ходя на ЖК в Шейново. Много приятелки са ходили там и ми я похвалиха. Пък и аз напоследък станах редовен посетител там. Миналата седмица лежах 5 дни в Патологията, защото имах кръвоизлив. Сега и аз и малкото човече сме добре, но трябва да лежа 1 месец вкъщи. Затова си прекарах интернет и смятам да бъда чест посетител във форума. Моят съпруг много държи да го похваля, че докато аз си пиша сега той се вихри с прахосмукачката. Чао засега!
Виж целия пост
# 172
Здравейте и от мен момичета
Днес съм доста уморена и ми се спи, smile3507
 а и в същото време доста се вълнувам, защото утре сутрин съм на първата си ЖК. newsm44

Вчера влязох в 13седм. и освен умората ме мъчат доста и киселини. Дали има някакво хапче или пък друго нещо, моля дайте ми съвет?
Вие как сте?  Тук в Пловдив времето е доста мрачно, общо взето по мое мнение само за сън е smile3521
Виж целия пост
# 173
здравейте и от мен!
обхванала ме е музата да готвя и 2 дена вече пробвам рецепти от форума.вчера гостите много ми харесаха гозбите.сега ще видим резултата от днешните произведения.и аз на 6 съм на преглед,дано всичко е наред,че нещо вечер все ме боли и корем и кръст.
добре дошли на новите мами.гледам ,че и мен ме няма в списъка на бременните мами.термина ми е на 08.08.2007,втора бременностл.ако не е трудно,моля да ме впишете
Виж целия пост
# 174
Вчера влязох в 13седм. и освен умората ме мъчат доста и киселини. Дали има някакво хапче или пък друго нещо, моля дайте ми съвет?

Може да си вземеш Талцид. На мен лично не ми помагаше, но при теб може да свърши работа. Лекраката ми беше препоръчала да не ям плодове с кори, т.е. белени ябълки.....
Виж целия пост
# 175
Аз забравих да кажа,че това ми е първа бременност! Simple Smile Термина вече казах кога е 16.08.2007г Simple Smile И аз като някои други мами вече започвам доста добре да оформям коремче  Sunglasses
Виж целия пост
# 176
zdraweite mam4eta, ох мн обичам да ползвам латиницата, но като гледам вас и превключвам.
Да ви се оплача тези, тези дни не ми се отваряше страницата, не знам защо  newsm78 , та сега си наваксвам да видя как сте- чета ,чета...
1-во 4естит рож. ден на Сонита, на няколко патерички  Grinning , да си здрава най-вече, другото ще буде ок. Simple Smile
Боже, до сега не знаех че и вие сте с температурка като мен, мислех 4е съм някакво изкопаемо  Laughing
Да ви кажа, и аз онзи ден бях на ехо с 1 приятелка, но не мога да си видя бебо  Cry , апарата е на др старана и го виждам  чак когато стана, ве4е като картина, която не мърда. Добре че беше дружката ми да види как мърда и маха с ръчичка, а после се надупи. Сега ще ходя пак след ок. 3 седм, защото ми е нужен ехо-прегледа за скрининга. Този пут ще съм при др. лекар, така 4е дано да си видя мишленцето там.
Ами моми4ета не е ли рано още за пола на бебето? ДФо колкото знам се определя чак към 5 месец  Thinking
Моля ви кажете страдате ли от главолие и какво правите против него, при мен от около седмица и просто ужасно, особено вчера беше ад. Дайте съвет !!!  Praynig
Виж целия пост
# 177
Честит Рожден Ден на Сонита!!!

И честито пишле на Кроки  stork-boy


Аз се надявам в сряда да могат да ми кажат иначе ще трябва да чакам до края на февруари, началото на март  Whistling Мен почнаха да ме питат дали не са близнаци  hahaha Историята се повтаря  Joy

За главоболието - ужасно е! Нямам идея освен свежия ледено студен въздух навън  Mr. Green

ПП: Светлита не е никак рано, пола вече е оформен и се вижда - въпрос на апаратура и на добър лекар от там нататък. Нашия бебешор такива лупинги ми беше заформил вчера  Hug
Виж целия пост
# 178
Хей, как сте сладурки?   Grinning

Благодарски за  сърдечните пожелания за рождения ми ден!  Hug Празника мина много хубаво! Мъжо ми ми подари огромен букет бели орхидеи, а за подарък получих нови ботушки и доста дрешки и едно палто, които излязох да си накупя в четвъртък следобяд, точно преди визитата при доки  Crazy

Апропозито, доки ми каза, че след 2 седмици и няколко дни, свършвам първото триместре и влизам в 4 месец! Юпиии  Laughing Надявам се всичко да е наред! Сега в сряда на 7-ми сме на транслученца нукале, както вече ви бях писала, за да направим измерванията и теста за синдрома на Даун и други малформации ...
Иначе, при доки сме чак на 8 Март! Как ще издържа без да си виждам Беб дотогава не знам - а и той/тя дотогава ще си удвои размерите  Wink Тогава, когато вече ще съм в края на 4-ти, живот и здраве, можем да видим и пола! Е, дано нашето човече бъде в подходяща позиция за това  Flutter

Добре дошло на новото мамче! Димианки, лека и успешна бременност  Hug
Кроки, честито пишле и от мен!  Hug

И да не забравя,  публикувах снимки в нашето албумче! Най-после  Wink По-късно живот и здраве, може би след месец, ще добавя и с коремче  Crazy
Виж целия пост
# 179
За главоболието, аз имах такова през първите седмици, но от доста време не ми се е появявало. Когато бях на преглед дори доки ме пита за това, тъй като предния път му се бях оплакала. Не знам да има лек, който да става за бременни ..... аз спрях кафето, може и това да се е отразило, знам ли ...

Ivy, и аз миличка имам доста голямо коремче за седмиците си. Даже вчера като ходихме до Кико /Chicho/ и си взех едни бременски панталони  Mr. Green Те всички модели за ми доста широки, ама този най ми пасна, а е и един такъв спортен модел, тъмно сив. Взех си номер 44 и мисля, че доста месеци ще влизам в него. Ако ли не здраве да е, и без това беше на разпродажба  Wink В сряда преди прегледа мисля пак да мина през Бенетон, да видя дали няма ново снабдяване с нови модели, че бяха останали само малки или много големи модели.

Междудругото, гледах разни сутиени за преди и след раждане в Кико? Дали има нужда от тях / може би да кажат мамите, които са раждали вече/ или можем да си караме и със стандартните, които си носим?  newsm78 ... моят бюст засега не е наедрял никак много и си нося моите си сутиени все още ...... но пък може би след раждане, особено при кърмене, е доста по-различно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия