Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 79 619
  • 767
# 330
В оригинала на Atomic Rose Initio поне аз не откривам нищо виолетово.Той за мен копира Интенз кафе Монтал и за мен е разочарование.
Не познавам оригинала Интенз кафе,но имах имитацията на Дивайн.Ужасен беше за мен,освен рози друго не долавях.
Не знам до колко подобни в оригинал са Интез кафе и Атомик роуз ,но в имитация нямат нищо общо,даже са доста далеч един от друг
Виж целия пост
# 331
търся имитация на Долче Габана К

И Refan 304-Q D&G имат дамския . По-принцип е лек парфюм, едва ли ще е траен. Дават го най-близък до Лайт Блу. На моята кожа си е цитрусово-мускусен, друго не усещам...
Виж целия пост
# 332
..Може ли да предложите сполучлива имитацияна парфюма на  Gucci Intense Oud .
Благодаря ви предварително !!! 
Аз лично не съм виждала него аналог!

...BYREDO - LA TULIPE
GUERLAIN AQUA ALLEGORIA - MANDARINE BASILIC
На Заг Зодиак!
Виж целия пост
# 333
За мен Лайт блу и Q дамския нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 334
Аз имам едно питане, което не е точно за парфюми😀, а за аромата на боди лосионите на Seventeen - днес ги душих и защо ми се струва, че имитират различни парфюмни заглавия:))? Или просто вече откачам с тези миризми, от как чета темата, постоянно душа нещо хахах.
П.п. Моля, някой, ако знае за боди лосионите кой на кое е dupe, да казва бързо:))!
Виж целия пост
# 335
Аз имам едно питане, което не е точно за парфюми😀, а за аромата на боди лосионите на Seventeen - днес ги душих и защо ми се струва, че имитират различни парфюмни заглавия:))? Или просто вече откачам с тези миризми, от как чета темата, постоянно душа нещо хахах.
П.п. Моля, някой, ако знае за боди лосионите кой на кое е dupe, да казва бързо:))!

Не съм убедена, че всички са инспирирани от известни парфюми, но може и да бъркам. Ползвала съм 4, 5 варианта.
Черния е Кристал ноар
Червения Флейм е Ръш
Розовия Елиз не помня Grinning
Розовия Ванила роуз е Адикт
Ориндж сенс е Фор хър, а Роуз ириа - Нарцисо. Имаше и Херера и Ланком, но наистина не помня Grinning
Виж целия пост
# 336
Здравейте! Може ли да споделите дали парфюмите на Martin Lion са хубави и трайни. Днес ми попадна сайта и ми се иска да пробвам някой. Отделно съм си харесала от Гиза два, та съм в голяма дилема 🤣
Виж целия пост
# 337
Аз ги харесвам много.Днес си прибирах една риза след пране, миришеше на имитацията на Монтал(Оуд Найт) ,  на Мартин Лион.Подуших я два пъти.Вярно, че
парфюмът в мн. тежък и наситен, но не очаквах да мирише след пране.
Виж целия пост
# 338
Питах моите колеги араби,коя марка е най-добра и най-известа в арабските страни.Единият каза,че Расаси са доста добри като изпълнение и трайност.Разгледах ги,но не са много популярни.Някой ползвал ли е техни парфюми?
Виж целия пост
# 339
Аз ги харесвам много.Днес си прибирах една риза след пране, миришеше на имитацията на Монтал(Оуд Найт) ,  на Мартин Лион.Подуших я два пъти.Вярно, че
парфюмът в мн. тежък и наситен, но не очаквах да мирише след пране.
Благодаря за отзива! Ще поръчвам значи 😁
Виж целия пост
# 340
Реших да пробвам и Делината наред с моите други парфюмни страсти, дали някой е ползвал L'Atelier Erin N21 като имитация на Делина и дали на сан сиро си заслужава наистина?
Виж целия пост
# 341
На Расаси имам този, страхотен е и е с отлична трайност. Само не трябва да се прекалява с апликациите, за да не си докарате главоболие. Grinning
https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/La-Yuqawam-Jasmine-Wisp-44897.html
Виж целия пост
# 342
За добро или лошо,последните коментари бяха изтрити...

ina-mina ако не беше ми писнало от Ербата,щях да го поръчам Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 343
Някой ползвал ли е имитацията на The Scent for Her на La Rive - Sweet Woman? Близка ли е до оригинала и трайна ли е?
Виж целия пост
# 344
.....Единият каза,че Расаси са доста добри като изпълнение и трайност.Разгледах ги,но не са много популярни.Някой ползвал ли е техни парфюми?..
Аз имам 4 Расасита,които са ми много любими.Не съм ги купувала като аналози,макар че са!Но имат някаква разлика с оригиналите и на мен точно това ми допадна в тях.Направени са много добре,трайността им е завидна и ароматите са страшно изпипани Green Heart.Аз имам само от тази линия,цените са си доста височки за 75 мл парфюми. Не са цени като повечето арански аналози.
.https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/La-Yuqawam-Homme-19668.html-Тускланската кожа на ТФ
https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/La-Yuqawam-Femme-19669.html- Черната орхидея на ТФ
https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/La-Yuqawam-Ambergris- … howers-44896.html-Irish Leather Memo
https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/La-Yuqawam-Jasmine-Wisp-44897.html-Kirke Tiziana Terenz
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия