Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 79 526
  • 767
# 180
Като стана въпрос отново за Zara, онзи ден си взех True Amore, който е спряган за копие на Делина, Spirited Romance (взех го за подарък, много далеч от моя вкус) и Velvet Shadow, който във фрагрантика е отбелязан като абсолютно копие на Ориана. Много го харесвам, но не съм сигурна, че му е сезон, въпреки, че в характеристиките е отбелязано, че го бива и в студено време, но според мен трайността му в студеното е по-слаба. От серията имам и Someday Sometimes, който е чудесен за любителите на рози. Редовната им цена е 19,90 за 30мл, но редовно пускат намаления и всички съм ги взела по 9,90, което е екстра.
Ако някой знае друга имитация на Oriana, моля да сподели.
Виж целия пост
# 181
Пробвах днес Memorable aura но за моя нос няма нищо общо с Alien Goddess, възможно е да прилича на Fame, него само веднъж съм мирисала и то отдавна, но с Годес няма и бегла прилика, за съжаление ☹️ иначе е много приятен аромат.
Виж целия пост
# 182
Не бях поръчвала скоро от Divain и се зачетох в темата за подходящи предложения.

Искам да благодаря на дамата, която писа за Ani на Nishane. Поръчах го и съм изключително приятно изненадана. Намирам известна прилика с Un Jardin a Cythere нa Hermes, който много ми харесва, но май няма имитация още.

Lost Cherry на Divain също е чудесен. Имам имитациите и на Заг и на Гиза. Тази на Заг не става, на Гиза черешката е хубава, но на Divain ми допада повече.
 
Ani и Lost Cherry са много трайни при мен.


Другият ми нов любимец от Divain е Roses Vanillе на Mancerа. Иска ми се да е малко по-траен, но пък ароматът е чудесен и ще си го подновявам с удоволствие.
Black Opium също ми допадна, взех го за подарък.

С Mattiere Noire, City of Stars и Portrait of a Lady не се разбрахме и ги пратих наобратно.
Виж целия пост
# 183
Ако някой знае друга имитация на Oriana, моля да сподели.
Ориана вече я имат Дивайн
Виж целия пост
# 184
Бихте ли ми препоръчали добър еквивалент на TOM FORD - Lost Cherry

D&P - трайност над 8 ч на моята кожа. Търся добър аз на Адикт Диор или Мюглер Muse
Откъде купувате ДП?
Виж целия пост
# 185
Аз много харесвах Черешката на Зара- и като трайност, и като аромат, но май е спряна вече.

Мили момичета и момчета:)), аз пък търся най-добрата имитация на:
Shalimar Millésime Vanilla Planifolia Guerlain for women
La Capitale Xerjoff for women and men
и Vanilla Diorama Dior for women and men
Помагайте с предложения от къде:))?
Виж целия пост
# 186
И на мен ми е много любопитен този Shalimar Millésime Vanilla дали някой го е изкопирал. Мисля че е спрян.
Виж целия пост
# 187
La capitalle от Гиза, Vanilla diorama от Рефан.
Виж целия пост
# 188
Добро утро на Никулден и Честито на всички именници!

Kак са се справили Мартинез с Прада Парадокс? Oригиналът не се харесва много много на портмонето?
Виж целия пост
# 189
Весел празник, група!
Някой запознат с парфюмните води, които са пуснали в Лидъл, дали са имитации на оригинални парфюми?
Виж целия пост
# 190
На предните страници имаше пост за лидълските.
Виж целия пост
# 191
Аз си взех снощи от лидл две от малките разфасовки - имитация на черния опиум и ейлиън. Никога не съм имала оригиналите, но ми допадат. Ейлиън е доста по-силен, опиума малко се изгуби или просто седи по-прибран до тялото. След баня естествено нямаше нищо. Имам парфенската имитация на ейлиън и там осезаемо се усеща цял ден, дори леко след баня. Но е изрично за студени дни като сега, на топло е направо отровен. Grinning
Виж целия пост
# 192
Аз си взех снощи от лидл две от малките разфасовки - имитация на черния опиум и ейлиън. Никога не съм имала оригиналите, но ми допадат. Ейлиън е доста по-силен, опиума малко се изгуби или просто седи по-прибран до тялото. След баня естествено нямаше нищо. Имам парфенската имитация на ейлиън и там осезаемо се усеща цял ден, дори леко след баня. Но е изрично за студени дни като сега, на топло е направо отровен. Grinning

Аз си взех три. Бомбастично начало, интензивна трайност 30 минути, след час и половина вече нищо не усещах.
Виж целия пост
# 193
Добро утро на Никулден и Честито на всички именници!



Kак са се справили Мартинез с Прада Парадокс? Oригиналът не се харесва много много на портмонето?

На D&P е добър много.
Виж целия пост
# 194
D&P пускат ли изобщо някакви намаления? Откакто се заиграх с имитационната парфюмерия преди година, не съм срещала нищо подобно Grinning Едни 6 парфюма имам набелязани, обаче 160+ лв. не ми се дават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия