Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 79 429
  • 767
# 210
Някой знае ли кой номер е "Vanilla diorama" на Рефан? Не можах да го намеря в списъка...
Виж целия пост
# 211
Заг като цяло са влошили качеството на парфюмите си.  При мен проблем  с трайността няма, но парфюмите са някак блудкави и различни. От години си пълня няколко техни аромата , които  не взимах от никоя друга фирма, толкова си ми харесваха. Но след последните пълнения май ще се откажа от тях.  Жалко...
Виж целия пост
# 212
Здравейте, някой да има мнение за Ла Капитале на Гиза?

Дали може да опише аромата и как е като трайност?  🥰

Благодаря! 😊
получих днеска Ла капитале от Гиза на спрей може да трябва да престои няколко дена и още да се промени не знам, за сега мога да кажа че аромата е безспорно красив, сложен цветен, но при мен настойчиво през този букет се пробива някаква горчива трева, която честно казано разваля аромата, но може би на друга кожа тази трева няма да напира. Траен е иначе много цял ден ми ухае от китката, като навън на студа беше по красив и игрив. Не съм голям разбирач на съставните части на парфюми, нотки и т.н. Каквото усетих това и описах, дано съм била полезна
Виж целия пост
# 213
Като отлежат се променят парфюмите особено от наливните. Имам Бакара на Заг от повече от година в началото беше прозрачен, сега е жълт и доста по-наситен.
Виж целия пост
# 214
dolce and gabbana l'imperatrice добра ли е на мартинез?
Виж целия пост
# 215
Закупих от Вито Бакарат руж. Нищо общо с предната поръчка- не се усеща НИЩО- все едно малко спирт и вода Sad Май и ЗАГ са ги развалили.

На D&P - е страхотен,както и една Латафа.
Виж целия пост
# 216
Вижте какво са пуснали Евтерпа



Дали е имитация на прословутата малка черна рокля на Герлен... Avon?!
Виж целия пост
# 217
Хммм, дано на Герлен.
Аз няма да ходя за Коледа в България и ще въздишам по вашите покупки само. И ще се пръскам с имитациите от ДМ. Днес си купих една на Alien. Момичето е блогърка тукашна и прави парфюми. Косата ми ухае на парфюма още, след като се напръсках по обяд. Това е постижение.
Ла рив са направили копие на Нарцизо for her, ще прегледам и него тия дни.
Виж целия пост
# 218
Хммм, дано на Герлен.
Аз няма да ходя за Коледа в България и ще въздишам по вашите покупки само. И ще се пръскам с имитациите от ДМ. Днес си купих една на Alien. Момичето е блогърка тукашна и прави парфюми. Косата ми ухае на парфюма още, след като се напръсках по обяд. Това е постижение.
Ла рив са направили копие на Нарцизо for her, ще прегледам и него тия дни.
Може ли да видим шишенцето на Ла Рив? Ароматите им са много трайни и са на много добри цени.

Аз сега съм в стопиране на купуване на парфюми ,но вчера си взех на C-thru Harmony Bliss натурален спрей ,който издържа на ръката ми към 6-7 часа.
Откакто изкарах Ковид септември месец ,като се напръскам с по-тежък парфюм и ми премалява.
Ще сменям пак парфюмите с тези на C-thru и B. U.
А ако някой се сети за нещо свежо и леко от Лидл или Рефан ,приемам предложения. ☺️
Виж целия пост
# 219
Ето това е Ла рив имитацията на Нарцизо. Дано да е на ЕДП версията. Аз следя коментарите в сайта на ДМ тук, не че им вярвам безрезервно, но все пак..

Виж целия пост
# 220
Ето това е Ла рив имитацията на Нарцизо. Дано да е на ЕДП версията. Аз следя коментарите в сайта на ДМ тук, не че им вярвам безрезервно, но все пак..



https://www.emag.bg/search/look%20la%20rive?ref=effective_search
 Тук го намирам и май е на добра цена
https://makeup.bg/product/139741/ и тук
Виж целия пост
# 221
7, 45 € е при нас. За бутилката са се постарали, дано и аромата да е хубав.
Виж целия пост
# 222
Хммм, дано на Герлен.
Аз няма да ходя за Коледа в България и ще въздишам по вашите покупки само. И ще се пръскам с имитациите от ДМ. Днес си купих една на Alien. Момичето е блогърка тукашна и прави парфюми. Косата ми ухае на парфюма още, след като се напръсках по обяд. Това е постижение.
Ла рив са направили копие на Нарцизо for her, ще прегледам и него тия дни.

Фрау, може ли името на блогърката? Благодаря!
Виж целия пост
# 223
Момичета, влюбена съм и търся Jenny glow- Mirthh & bean. В notino е изчерпан. Ако някоя от вас го има и не и допада, ще се радвам да го купя, или да направим размяна.

Довечера ще погледна дали го имам и ще ви пиша.
Виж целия пост
# 224
Здравейте, Еstee Lauder Pleasures има ли добра имитация?
Заг имаха преди години, но го спряха. От там го знам, оригинал не съм ползвала. И на мен много ми харесваше този парфюм, нежен, свеж. Сякаш Bvlgari - Omnia Cristalline леко ми напомня на него, но може носът ми да греши.😝
Напълних си:
Narciso Rodriguez - Pure musk -  Рефан - чист, нежен, свеж, шипров. Наподобява лилавото Си тру, но е по-лек. Имат го и Заг 399.
Narciso Rodriguez - For Her - Рефан - портокалов цвят, мускус, ванилия, флорален. Женствен, нежен. Имат го и Гиза Д290.
Narciso Rodriguez - Narciso Rodriguez Poodre - Заг 363 - локум, ванилия, сладост. Тежичък ми е и много ретр
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия