💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 378 576
  • 5 327
# 5 055
Въпросът е по-скоро свързан с това дали са все още заедно и да не би да се е случило нещо между тях в периода от заснемане на визитката до сега. Иначе визитката всички я виждаме и чуваме той какво казва. Действително е странно да нямат снимки.
Виж целия пост
# 5 056
Вероятно са се разделили, щом са изтрили общите си снимки.
Виж целия пост
# 5 057
Първо - стори ми се че е понаправил бузки.
Второ - кой говори за приятелката си на фамилия???
"Приятелката ми Фейгин"
Joy
Виж целия пост
# 5 058
Е, те всички й казват така. Явно и тя самата така е свикнала. Ако я нарече по друг начин няма да се сетим коя е Simple Smile
Виж целия пост
# 5 059
Той я нарича Саша и в подкаста му също, Фейгин е за по-широката аудитория. Според мен не само заради игрите, а и заради спортната ѝ кариера. С уважение подхожда.

На мен също от два месеца ми правеше впечатление, че вече не си лайкват като преди, не показват да са заедно, а доскоро не беше така. Много ги харесвам като двойка, така че се надявам да е за съспенса на предаването нещо и да са си заедно.
Виж целия пост
# 5 060
Жорката нарича Фейгин, Саша или Алекс, а пред екран е Фейгин... Дали са двойка  или не, те си знаят, но наистина не се лайкват и показват заедно от известно време насам.
Виж целия пост
# 5 061
Жорката и Фейгин не са заедно, знам със сигурност от общи познати. Ситуацията им е била зле отпреди визитката и в последствие са се разделили.
Виж целия пост
# 5 062
Сладури са Жорката и Фейгин, но според мен не си пасват, твърде различни ми се струват, така че тази евентуална раздяла мен поне не ме изненадва.
Виж целия пост
# 5 063
От сутринта върви клипа за Игри на волята по НОВА ТВ, 30 сек.  3 чисто нови локации, 5 отбора... Очаквайте от септември по НОВА.
По БТВ в същото време пуснаха клипа за "Колко ми даваш" (Запиши се за кастинг)

Днес Михаела от ИВ участваше в "Социална мрежа" по NOVA NEWS от 15.20. Предполагам, че ще го повтарят
Виж целия пост
# 5 064
От сутринта върви клипа за Игри на волята по НОВА ТВ, 30 сек.  3 чисто нови локации, 5 отбора... Очаквайте от септември по НОВА.
Имаш предвид 3 арени: първата е на плаж в къмпинг Космос (на север от лодките), втората е една нива точно над този плаж, а третата е май в някаква автоморга (къде точно не знам). Също така писаха на сайта на Нова, че пак ще има кастинг битки за All Stars и че подкаста щял да бъде с друг водещ (всичко останало не е за тази тема, макар че самото видео на трейлъра съдържаше толкова много спойлери, че чак няма къде повече, но това си е стандартно за тази телевизия Grinning )

Edit:
Забравих да добавя, че първият епизод ще бъде на 6-и Септември
Виж целия пост
# 5 065
Еми то на Жорката човек не може да му насмогне на ядене, затова сигурно Фейгин се е ориентирала към някой друг Joy Но пък какъв плувец беше  Purple Heart Някой има ли запазено онова клипче, когато преплува терена буквално на един дъх?
Виж целия пост
# 5 066
За сега няма друг като Жорката.Помня,че двамата с Гогата ми бяха фаворити,ама...
Виж целия пост
# 5 067
Еми то на Жорката човек не може да му насмогне на ядене, затова сигурно Фейгин се е ориентирала към някой друг Joy Но пък какъв плувец беше  Purple Heart Някой има ли запазено онова клипче, когато преплува терена буквално на един дъх?

Той Жорката имаше заигравка с Мирелчето, когато гостуваха за няколко дни в на Генчо хана в Харманли. Не му е чиста работата. Grinning
Виж целия пост
# 5 068
Ето и официалния видеоанонс (авторекламата)
Виж целия пост
# 5 069
Много са млади и Георги и Фейгин. Нормално е още да търсят своя човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия