🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 5

  • 28 285
  • 729
# 135
Мен Митко ми беше любимият участник. Това момче готви и презентира страхотно, а и ми беше адски симпатичен като човек

П.П. ето ви Таралежков с пусната коса. Прилича ми на рок звезда от онзи период, когато всички бяха с дълги коси.
Виж целия пост
# 136
Хубавото си е хубаво❤
Виж целия пост
# 137
Къде са му пръстените? Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Дека са му пръстените? Коледа наближава Grinning
Виж целия пост
# 139
Дори само заради Таралежков този сезон си заслужава Grinning
Виж целия пост
# 140
Довечера и аз ще съм тук най-вече, четейки (и вероятно поглеждайки на оттатъшните реклами).
Замислих се около изгледаното тази есен. Не че, в ИВ е ненагласено, морално, добродетелно и забавно. Но там си е тъй не от тази година.
Оставам с предположение, че бТВ се бъркат повече във външните си шоА, като изисквания, и бъркат с намесата си. Видно от това какво гледаме. Да си платят лицензите и да ги правят сами. Юксел Кадриев ще им е диктор зад кадър и епизодите ще са по 3-4 часа, докато разберем какво ни казва. Участниците не ги мисля. Те трябва да са свикнали. Договорите ще съдържат само изречението: "Не питаш, не мрънкаш, не ходиш в подкасти до края на живота си; следваш сценария ни и аутокюто; съгласен си продукцията да те представи такъв - какъвто дари не знаеш, че си."
Виж целия пост
# 141
Гледам на Фейсбук страницата как Осман не искал да готви с Марианна. Е, не спряхте да я обиждате цял сезон да му се не знае. Аз пък не те харесвам теб, Османе. Ти показа типичното българско мъжле тип батка като характер. Благодаря.
Виж целия пост
# 142
Оо, по Виваком пуснаха TVE HD и в момента дават Masterchef España, голям кеф да се гледа.
Скрит текст:


И тук шефовете пробват едновременно, като в турската версия, бъркат с приборите в една чиния едновременно.
Благодаря за тази информация! Гледах го и аз с голямо удоволствие. Нищо общо с напъните на нашия формат.
Виж целия пост
# 143
И аз сега го гледам, благодаря, че сподели. Два епизода бяха - полуфинал и финал, много различно от нашето. Готвят много чинии и не по тяхно меню. Може и да се дължи на това, че е Селебрити сезон, но атмосферата е приятелска. Едната участничка целуваше по рамото един от журито, прегръщат се. При нас има дистанция.

Преди два месеца бях в Истанбул и вечерите вървеше техния Мастършеф, приличаше ми на нашия, но малко по-различно като регламент. Правиха казан диби. Мисля, че е време и при нас да го променят, въобще не ми харесва това сваляне от балкона на човек, който се е справил.

П.п. Сега го довърших втория епизод, имат си като нашия финал, кръглите плотове и хората на балкона.
Виж целия пост
# 144
Нямам търпение да видя какво са ни подготвили - лукова глава ли ще сме или се пак ще ни изненадат. Поне праз лук да сме. Искам Биляна или Осман. Други не признавам.
Виж целия пост
# 145
Нямам търпение да видя какво са ни подготвили - лукова глава ли ще сме или се пак ще ни изненадат. Поне праз лук да сме. Искам Биляна или Осман. Други не признавам.
Въобще не ми дреме за къв ме имат продуцентите - това си е техен проблем. Просто искам да видя развоя на нещата.
Виж целия пост
# 146
Банда, тук ли сте?
Виж целия пост
# 147
Нямам търпение да видя какво са ни подготвили - лукова глава ли ще сме или се пак ще ни изненадат. Поне праз лук да сме. Искам Биляна или Осман. Други не признавам.
Според мен Биляна не печели, имайки предвид публикациите ѝ в социалните мрежи и промото за епизода, но все пак се надявам.
Виж целия пост
# 148
Тук сме, тази вечер сме се нагласили фемилито да превключваме бясно между двете шоута.
Пожелавам си да излъчат достойни финалисти за утре.
Виж целия пост
# 149
тук, но какво да гледаме. Тия хора само пържат нещо + сос. Пържена мръвка и сос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия