Чаатай Улусой-талант и професионализъм,проекти,партньори и приятели

  • 28 769
  • 734
# 210
Всъщност заради Керем приключва връзката им с Чачо,доколкото аз знам.
Виж целия пост
# 211
От ИГ sumeyyeaydogan_: Душата ми е дълбока и спокойна.
Растя и се развивам ден след ден.
🦎✨





И в караваната си:
ИГ sumeyyeaydogan_ 🚐🐦🪶🚶🏼‍♀️🌅🐈 #dumpperileri

Виж целия пост
# 212
Всъщност заради Керем приключва връзката им с Чачо,доколкото аз знам.

Съжалявам, но това не е вярно! Когато Серенай започва връзка с Керем, работата и (уж) любовта й с Чаатай отдавна са приключили. Керем и Чаатай са любими мои имена, артисти, хора от шоу бизнеса. Може би общото между тях е само Серенай. Обаче и тримата са съвършено отделни личности със своите таланти, работа, животи, общественена дейност и влияние. Много харесвам Серенай с играта и таланта й. Харесвам и темперамента, смелостта й да провокира лицемерите, но трябва да се признае, че  личният й живот е доста палав за ужас на пишман моралистите в Турция, че и у нас. Това обаче не засяга никой друг освен нея самата. Дали ще е с този или онзи, дали ще си простят с Керем (има и такива слухове) или пък не, няма никакво значение, защото за публиката е важно тя да играе и прави все по-силни роли. За мен Серенай е една от най-талантливите турски актриси....но най-много я харесвам в Шахмаран.

Виж целия пост
# 213
Ох, момичета, толкова много да харесвам тези декемврийски празници, чувството и атмосферата, които създават, че сигурно прекалявам като ви заливам с тоя тип колажи. Но какво да се прави... в допълнение този сезон на сърце са ми и героите от Кварталът. За компенсация сега ще ни украся с Пеями.


Заслужен отдих. Сумие с любимеца си отдали се на мързелуване и сън.




ПП. Серенай в Шахмаран е много, ама много добра. До сега съм я гледала в партньорство с Чачо, Бурак Дениз, Къванч и ми създава усещането за истинност във всяко едно партньорство с всеки един от тях.



Красота от Бурак Дениз и Серенай, и техния Шахмаран.



Къванч и Серенай, и тяхното Семейство. Не случайно грабнаха Пеперудите за сериална двойка на годината

Виж целия пост
# 214
Дени,не твърдя,че е така.
Просто така съм чувала,че тя започва връзка с Керем и зарязва Чаатай. Дори съм чувала,че той тъкмо щял да и предлага брак...
Но слухове всякакви,никой не знае каква е истината.
Аз също много харесвам Серенай и след "Aile", ще изгледам и други неща с нея.
Виж целия пост
# 215
Сега се разрових из интернет и пише, че тяхната история започва през 2015 г. на снимачната площадка за реклама на марката Mavi, на която са лица и завършва през 2019г.



Колко интересно, сега с Киво са лица на тази марка. Значи, Серенай им е рекламно лице от сумати време.
И аз съм на мнение, че Серенай е една от най-добрите турски актриси, даже сега като пиша, не се сещам коя бих поставила преди нея, ама хайде да не сме максималисти.
В Шахмаран е ненадмината, изобщо не мога да си представя, коя ще я изиграе по-добре. Роля писана за нея.
Виж целия пост
# 216
Тук са събрани любимите ми визии на Чачо
Heart Eyes

Виж целия пост
# 217
О, Нези, тук има много интересни моменти. И визиите му са много добри.

Спринтьор



и Балетист

Виж целия пост
# 218
Тук са събрани любимите ми визии на Чачо
Heart Eyes



На мен са ми много любими тези от Elle пролетта и всички, на които се усмихва. Останалите са ми просто любими. Нези добре, че не зная къде си държиш списанието😉.

Момичета май дата 15 се оказа вярна. Може тогава да пуснат тийзъра. Поне на мен ми е надеждата там.

И ще се поправя. Icerde не е шкембе чорба. Агнешко е.
Виж целия пост
# 219
Гери,кой е споменал 15 ти? Пропуснала съм.
О,списанието е на много специално място! Wink
Знаех си,че "Içerde " ще ти хареса!
Сарп,Мерт,Мелек,всички са страхотни!
Обожавам сцените на Сарп с майка му!
Имам чувството, че Чаатай е също толкова мил и внимателен син.
Малко Içerde зад кадър:
https://www.instagram.com/p/BvReez9H4MP/?igshid=N2ViNmM2MDRjNw==

https://www.instagram.com/reel/Cz_z9BYNt_D/?igshid=N2ViNmM2MDRjNw==
Виж целия пост
# 220
Еее, чак до 15 ли ще чакаме....
Ами като нямаме друг избор, ще чакаме...

Гери, щом си казала агнешко, агнешко да е...
Виж целия пост
# 221
Гери,разкажи какви са ти впечатленията? До къде си стигнала?
Обичам да "гледам " с вас и да преживявам отново емоциите.






Виж целия пост
# 222
О, тия клипчета са много яки. Преди време ги бях гледала.

Виж целия пост
# 223
Ха, познайте мацката с Чачо!



А клипчетата са яки, посмях се. Joy
Виж целия пост
# 224
Ха, познайте мацката с Чачо!



А клипчетата са яки, посмях се. Joy
Е,Жаки,много ясно,това е кака.
И тук е много хубава!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия