Адвент, Коледа, Нова Година...Празничен декември в НЕМСКАТА тема(246)

  • 31 297
  • 741
# 600
Мач Франция - Германия в момента. Инфарктен.

Ако ни игръ ЕфЦе КьолнЪ, не гледам!
Виж целия пост
# 601
Хандбал, Папи. Не ми пробутвай футболери ич.
Виж целия пост
# 602
Хандбал, Папи. Не ми пробутвай футболери ич.

Ой, ти па къде отиде... чакай да се скрия от срам! Не съм запознат, сори. Аз съм по глезотиите, пиьенето и тези 3 неща. Joy
Виж целия пост
# 603
То и тия три работи не са лоши. Одобрявам.
Виж целия пост
# 604
Ауу, бием ли?
Виж целия пост
# 605
Найн.
Виж целия пост
# 606
Лошо Sad
Виж целия пост
# 607
Загледах се към края на мача, наистина горещо стана, но не им стигна да бият франсетата. Не е фатална тази загуба, доколкото разбирам.

Мен ме е яд, че снегът утре ще ни подмине. Grin Падаме се извън снежната зона. Нищо няма да вали, само сух студ. За дъжд не съм приритала, но сняг... пак нищо.

В Южна Германия се очаквала поледица.
И говорят за някаква буря, невиждана от десетилетия, чак невероятно.Thinking
Ще има ли онлайн часове за учениците утре?

Коктейлски, чин-чин, стой на топло и се радвай на снега утре! Wink
Виж целия пост
# 608
Коктейлски, чин-чин, стой на топло и се радвай на снега утре! Wink

А, не. От де тоз късмет? Върнаха ме в офиса, няма вече хоум. Ша напускам и аз ша джойна АЛГ1 и после и 2.

Работете повече, за да ми дават повече. Не ме оставяйте да умра от глад. Joy
Виж целия пост
# 609
Ние сме точно в зоната, Бибит. Цяла вечер дискусии ще има ли утре училище или не 🙄 май няма да има в почти цяла Бавария. Аз се чудя ще успея ли да отида на работа утре..
Виж целия пост
# 610
Според едното училище не са освобедени , според другото са освободени. Всеки си тълкува какво е казало министерството. Но преди малко на паркинга на басеина една жена много лошо падна върху една замръзнала локва на асвалта. Наистина не се виждаше.
Виж целия пост
# 611
Теормина, много интересно се казваш вече. Grinning
Дано нямате проблеми утре с цялата ситуация (което ме съмнява...)!

Коктейлски, вземай ските за работа. Grin
Виж целия пост
# 612
Ние сме в средата. Гимназиите са обявили Distanzunterricht, демек "задачите са в училищната платформа, учете сами". Радост вкъщи.
Исках да ни подмине, децата имат час за доктори, въобще не искам да ги отменям.
Виж целия пост
# 613
Бибит, малко разнообразие 😝 но и Тео стига 😉

Аз май без проблем ще стигна до работа, но се чудя ще успея ли безаварийно да се прибера 😬
Виж целия пост
# 614
Преди малко излизах на терасата да пуша и не видях нищо обезпокояващо. Дано се задържи така, че пътувам с автобус до работа и не ми се мисли как ще се прибирам, ако спрат транспорта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия