🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 8 - Финал (28.11 - 10.12) 🐄

  • 127 710
  • 2 721
# 2 205
Майко мила, 100 участника? В началото май ще е скучничко. Ще отпадат без да сме разбрали, че са в играта Grinning .
Нещо не ме кефи много идеята, ама ще му дам шанс.
ПС тъкмо щях да ги похваля, че са вдигнали наградата и разбрах, че в оригинала, тя е 1 милион...
Виж целия пост
# 2 206
не са 100 участника, а 30 ще са и вече на част от екипа на Фермата е предложен договор, че и е приет Wink
Виж целия пост
# 2 207
И връзкари ще си имаме Trollface
Виж целия пост
# 2 208
Хахаха, реших, че след като са го превели като Островът на 100те гривни, ще запазят броя на участниците. Чудех се откъде ще изкарат толкова много.
Жалко за Фермата. Не можах да ѝ се насладя в най-добрите ѝ години. Успех на новото шоу. Така ми се иска нещо да измести пародията Игри на волята.
Виж целия пост
# 2 209
То ИВ сигурно ли е, че ще има тази година?
Виж целия пост
# 2 210
Хахаха, реших, че след като са го превели като Островът на 100те гривни, ще запазят броя на участниците. Чудех се откъде ще изкарат толкова много.
Жалко за Фермата. Не можах да ѝ се насладя в най-добрите ѝ години. Успех на новото шоу. Така ми се иска нещо да измести пародията Игри на волята.

По-принцип тoва е идеята на предването, но в интрото казват 30 участника. Ще изчакаме малко и ще видим кое,как и колко Wink
Виж целия пост
# 2 211
Майко мила, 100 участника? В началото май ще е скучничко. Ще отпадат без да сме разбрали, че са в играта Grinning .

ей така от компютри се получават компоти Smiley
Виж целия пост
# 2 212
Така. При по-внимателно вслушване на авторекламата какво става ясно: "в битка за 300 хиляди лева. Искаш ли да бъдеш един от тях"?  Тоест никой не е казал, че един човек ще спечели тези 300 хиляди.
В текста под официалното видео промо пише: "...ще предложи на участниците впечатляващ награден фонд в размер на 300 000 лева. "
Аз дотук разбрах, че тази награда най-вероятно ще се разпределя на повече от един участник.
Вие как го тълкувате?
Виж целия пост
# 2 213
Аз не изгледах интрото, мислех, че е само картинка и не цъкнах на линка. Прегледах как стоят нещата в оригинала.
Там наградния фонд се е разпределял между няколко участника.
Виж целия пост
# 2 214
Пусната е вече тема за предаването.
Накрая тримата с най-много гривни взимат дял от  наградата, доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 2 215
Така. При по-внимателно вслушване на авторекламата какво става ясно: "в битка за 300 хиляди лева. Искаш ли да бъдеш един от тях"?  Тоест никой не е казал, че един човек ще спечели тези 300 хиляди.
В текста под официалното видео промо пише: "...ще предложи на участниците впечатляващ награден фонд в размер на 300 000 лева. "
Аз дотук разбрах, че тази награда най-вероятно ще се разпределя на повече от един участник.
Вие как го тълкувате?
"Тримата играчи, които имат на китката си най-много гривни ще достигнат до финала, където ще се борят за своя дял от наградата от 300 000 лева. "
Виж целия пост
# 2 216
Ами може да е типа печалба като на "Стани богат". Не е сигурно, че печалбата ще е цялата сума, а до колкото стигнат.
Виж целия пост
# 2 217
Иван и Андрей връщат Сблъсък, мисля, че ще в ютюб.

Виж целия пост
# 2 218
Дано да е в ефир Simple Smile Ако го правят де.
Виж целия пост
# 2 219
Посрещнете първа пролет с първото по рода си комедийно онлайн ТВ шоу: “Иван и Андрей Неофишъл”!  20 март в   Youtube канала на Междинна станция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия