WIZZAIR - 46

  • 41 416
  • 760
# 330
Здравейте,имам малко по-страничен от билети въпрос,обаче ми се струва,че в темата пишат и хора,работещи н алетището и може да кажат.Какво се случва с багаж,който е загубен,но повече от половин година непотърсен.

И да не е само спам-днес имат 20% отстъпка до края на април.
Освен това,платих си резервация за март,но вече не я виждам в профил аси.Ще трябва да им звъня и най-вероятно ще я купя сега на по-високата цена,а ще ми върнат 20те евро в профила Simple Smile
Виж си в пощата номера на резервацията в потвърдителния имейл и така я потърси.
Виж целия пост
# 331
Само да кажа, че всичко  е ок с чекирането, след като се логнах отново, както препоръча mishkaache. Благодаря!
Виж целия пост
# 332
Някой помни ли кога е налично зимното разписание на уиз ер .? За ноември и декември ме интересува конкретно.
Виж целия пост
# 333
Един може би тъп въпрос Може ли да станеш член на дискаунт клуб ,да си платиш месечната такса,купиш билети и после да си прекратиш членството? Без да плащаш годишна такса.
Виж целия пост
# 334
Един може би тъп въпрос Може ли да станеш член на дискаунт клуб ,да си платиш месечната такса,купиш билети и после да си прекратиш членството? Без да плащаш годишна такса.
Не, защото членството е за година и се плаща еднократно.
Виж целия пост
# 335
не може, но може да платиш по-малко за членство, ако си изкараш кредитната карта
Виж целия пост
# 336
Към тези, които пътувате с ръчен багаж -  какви чанти или раници ползвате?
Виж целия пост
# 337
Скрит текст:
И двете ми деца и аз имаме ето такива раници. Меки са, не ги пълним догоре и идеално влизат в клетките.
Виж целия пост
# 338
Най-обикновени декатлонски, стига да отговарят на размерите. Децата се мисля, да си ходи едното с ученическата разница, само няма да я препъл;ваме.
Виж целия пост
# 339
От този модел съм взел 5 броя в различни цветове. И за градски условия ги ползвам, и за дневния пазар. Доволен :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 340
Извинявам се, ако повтарям въпроса, но не открих с търсачката. Трябва ли да плащам опредлено място, ако пътувам с осемгодишно дете?
Виж целия пост
# 341
Извинявам се, ако повтарям въпроса, но не открих с търсачката. Трябва ли да плащам опредлено място, ако пътувам с осемгодишно дете?
Не. Дори и да не закупите места, детето ще е на седалка до Вас безплатно.
Виж целия пост
# 342
Благодаря! Питам, защото не успях да си направя резервацията. Спря ми на места и не ми даде никаква опция. Ще пробвам през компютър, ако още ги има тези места..
Виж целия пост
# 343
Извинявам се, ако повтарям въпроса, но не открих с търсачката. Трябва ли да плащам опредлено място, ако пътувам с осемгодишно дете?

Не купувате места, автоматично ви разпределят един до друг.
Виж целия пост
# 344
Благодаря! Питам, защото не успях да си направя резервацията. Спря ми на места и не ми даде никаква опция. Ще пробвам през компютър, ако още ги има тези места..
Проверете отметките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия