Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 29

  • 29 913
  • 754
# 720
Кирилова, на първа страница има всички серии на Ciplak. Но ако това не ти е понесло, не ги отваряй Joy
Виж целия пост
# 721
Аз нa Ciplak, изгледах първата серия, като я бяхте споделили в темата. Другите серии съм пропуснала, че ги има на първа страница.

Качената от Кирилова снимка, не е ли от погребение?

Какви са символите след сабите и преди сърцето? Не мога да ги фокусирам нещо.
Виж целия пост
# 722
Суна и Сейран ще са супергерои. Преди сърцето е символа на Кая, другите не ги разбирам Simple Smile

Аз един ден от скука и любопитство си платих блу тв за един месец и ги записах Joy

Аз нa Ciplak, изгледах първата серия, като я бяхте споделили в темата. Другите серии съм пропуснала, че ги има на първа страница.


Намерили колата, но нямало никой около нея Joy

Виж целия пост
# 723
Кирилова, на първа страница има всички серии на Ciplak. Но ако това не ти е понесло, не ги отваряй Joy

Олеее не... със сигурност да не казвам голяма дума, но не и сега! 😂😂😂
Бях в пълен шок и потрес
Ама Мерт как играе.... whaaatttt 😂😂😂
Толкова реалистично, халвета със Сейрош му се е струвало като нищо хахаха
Виж целия пост
# 724
Нещо за добро настроение преди фрага Simple Smile





Виж целия пост
# 725
Търси жена си Grinning

Виж целия пост
# 726
Нещо за добро настроение преди фрага Simple Smile







Охаааа 😍😍😍
Виж целия пост
# 727
излезе фрага...... Не могаааа да гледам доволната физиономия на тъпото
Виж целия пост
# 728
Фраг 2
https://youtu.be/-dwDC5P91vA?si=haDntkTv91t52zDG
Виж целия пост
# 729
Пак едно и също...
Разпоредбите на Халис към Ферит
Ферит ,който ще тича след Сейран ако деде не я върне...
Пипи пристига в имението с горда вдигната глава....
Суна нещо и тя както каза Сейран тича към огъня...

За какво излезе Мерт от болницата за 2 думи ли? То си личи че момчето не се е излекувало добре...
Сега ще гледаме Кайсун вместо Сейфер...
Виж целия пост
# 730
Дайте превод моля ви?
Суна какво казва на Сейран?
Виж целия пост
# 731
Суна: Искам да видя вас и Кая като свое семейство, което ще ме защитава.
Нюкхет: Какво става тук?
Кая: Със Суна уредихме въпроса с брака.
Нюкхет: Какво?
Кязъм: Твоите дъщери не те искат! Не те обичат!
Ферит: Аз обичам Сейран.
Орхан: Не, Ферит. Ти не обичаш да губиш.
Диджле: Г-жо Гюлгюн?
Гюлгюн: Бог да те накаже!
Ифакат: С мен е свършено!
Суна: Аз имам нужда от вас!
Халис: В най-скоро време ще отидеш и ще се разведеш със Сейран.
Шехмуз: Ще разруша ялъто на главата му.
Нюкхет: Или?
Сейран: Поисках сама да изградя живота си. Тръгнах да преследвам мечтите си.
Суна: Мечтите на нас двете са различни!
Сейран: Да живееш в ялъто ли е мечтата ти? Да се избавиш от плена на баща си и да отидеш в плен на мъжа си? Това ли са мечтите ти? Нямаш си никого в онзи дом, не разбираш ли?
Суна: Ако бях останала тук, каква щеше да е разликата?
Ферит: Ако не мога да убедя Сейран да се върне тук, аз ще отида при нея.
Сейран: Летиш право към огъня, но един ден ще изгориш крилата си. Ти не знаеш.
Суна: Грешиш, Сейран. Аз самата ще стана огън. Аз ще изгарям.



Ако има нещо, Рени ще ме поправи Kissing Heart
Виж целия пост
# 732
Бу неее яяя 😂😂😂
Виж целия пост
# 733
А дано, ама на дали 😂
Това сигурно е заплаха от Шемхуз....
Виж целия пост
# 734
Букета е в другото дизи, от Халис Корхан за сватбата.

Мерт бил по-добре, но болестта продължавала. Трябваше да отменят серията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия