Афра Сарачоулу&Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Yali capkini, както и в живота. Проекти и Колеги/Тема 29

  • 29 913
  • 754
# 75
За Мерт казва май че са само колеги и нищо повече 😂😂😂
Ееее знаеме ги ние тия колеги....
Видяхме лятото...
Може би са в отворена неангажираща връзка 😆
Виж целия пост
# 76
За да е отговорила така , според мен са приключили.. можеше и сега просто да благодари и да се усмихне.Ама си каза , не сме заедно.
Еми , здраве да е!
Виж целия пост
# 77
Стана ми тъпо сега, дано лъже,ама щом го каза,по принцип увъртат,но този път не каза "благодаря, бай" ама те така се целуват в сериала,така магически играят. Аххх че ми стана кофти😞
Виж целия пост
# 78
Просто "колегите" 😂😂😂
https://twitter.com/Alessandra___17/status/1730307463063253345?t … 7B4OXixMuJsA&s=19
Виж целия пост
# 79
И за мен лъже, но както се каза по-рано, всеки има право да вярва в каквото иска. Те и пролетта бяха близки приятели Simple Smile
Виж целия пост
# 80
https://twitter.com/JAY_ZD2911/status/1730305902379475202?s=19

На английски:

"Приятели, искам да сложа край на това, защото не искам повече да е на дневен ред. Също така, за да не се изморявате вие, както и ние. Ние сме само колеги, няма нищо особено между нас. Това е, благодаря ви!“

Който знае турски, да преведе, по-точно ще е.
Виж целия пост
# 81
И според мен лъже....
То толкова снимки излизат от сетовете зад кадър... то толкова близки колеги и приятели чак ми е чудно... излизат на вечери..
Защо примерно Мерт не излиза с Буче на вечеря и те са колеги???
Тя искаше тази вечер да затвори уж темата ама то май още повече ще почне да се говори...
Не разбирам наистина защо овъртат като има доказателства и знаем всички че са заедно и отдавна това тяхно близко приятелство е приключило и се е превърнало в любов...
Както и да е тяхна си работа...
Виж целия пост
# 82
Еее то колко време мина от юли месец, много неща може да се случили между тях и този натиск,но въпреки всичко след тази почивка в Бодрум,от там всичко утихна относно новини с тях. Имат натиск,то е ясно. ДАНО АФРА ЛЪЖЕ😃
Виж целия пост
# 83
Ееее ако е свободен да се пробвам аз тогава 😂😂😂
Тамън сме набори с Рамо 😂
Виж целия пост
# 84
Забелязвате ли че казва ,"колеги", а не колеги,приятели. Едно студено
Виж целия пост
# 85
Жената каза, че са само колеги. Значи е така. Важното да си играят добре ролите, пък ако ще да са врагове. Интересно моят източник какво ще каже сега 🤣 Обичам хаос 💃💃💃
Виж целия пост
# 86
Щастие на младите заедно или по отделно ...
Да си изкара хубаво на партито и успехи и желая на Афра..



Виж целия пост
# 87
Колеги ще са докато пак не ги хванат на някое летище Joy
Виж целия пост
# 88
Жената каза, че са само колеги. Значи е така. Важното да си играят добре ролите, пък ако ще да са врагове. Интересно моят източник какво ще каже сега 🤣 Обичам хаос 💃💃💃


После сподели какво ти е рекъл. Че стана интересно. Сега ще ги залеят по медиите
Виж целия пост
# 89
Щастие на младите заедно или по отделно ...
Да си изкара хубаво на партито и успехи и желая на Афра..

Даа, щастие, да са здрави и успешни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия