Пъзели 61

  • 26 412
  • 740
# 225
Мона Лиза , жива и здрава да ти е рожденичката. Прекрасно детство желая, изпълнено с щури игри и хиляди поводи за усмивки! BalloonBirthday
От сега давам заявка за този равенс, ако няма да го пазиш. Фен съм на загадките, а тази серия даже не съм я виждала. Редила съм няколко What if?, но за жалост отдавна не ги внасят в БГ, а са много яки.
Имам този:



Тони, с удоволствие бих приютила No 3 някой ден. Smiley
Виж целия пост
# 226
Честит рожден ден на Джо! Да е все така будно и любознателно дете! Мона Лиза на теб ти пожелавам по-малко да боледува.
Ели да остават в старата година боледуванията на малката Бухтичка. Дай повече подробности за състезанието Simple Smile
Аз вчера наредих един пъзел на Мона Лиза, но е в нас за предаване. Съседчето го видя, може ли да наредим този сложи 5 части и се умори, а аз пъзел без да е нареден не прибирам та....

Ето едно старо, което днес ми излезе като спомен във фейса от далечната 2012г.
Виж целия пост
# 227
Честит рожден ден на Джо!!! BirthdayBalloonBalloonBalloon
Виж целия пост
# 228
Тези ще ги пускам за продажба, ако някой иска нещо. Само списък е, ако някой иска нещо ще пратя снимки.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 229
Честит 7-ми рожден ден на слънчевата Джо!
Да е здрава и все така мила и добра. Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Още един коледен от мен. Голямо удоволствие беше за редене.

Old Fashioned Snow Globe, SunsOut , 1000

Виж целия пост
# 231
Честит рожден ден на Джо! Да бъде здраво,усмихнато и щастливо дете!
Виж целия пост
# 232
Честит рожден ден на Джо! Да е здрава, щастлива и все така любознателна! Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Мона Лиза честит рожден ден на детенце! Да е здрава! Другите неща си ги има.
Ето нещо наредено, но неснимано миналата седмица. Благодаря на vese-veseto. Гоген ми е любим художник
Виж целия пост
# 234
оооо това ни е финалния пъзел Simple Smile спомени Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Много здрава да е Джо, да забравите за лекари, и все такава добра душа.
Поздрави и за майката, че и тя добра работа е свършила, родила и 7 годинки си го гледала това сладурче.
Виж целия пост
# 236
Ден 11 - много ми хареса това мини , право в десетката и в сърцето ! ❤


Виж целия пост
# 237
От четвъртък в Лидл Grinning
Виж целия пост
# 238
Мона Лиза, честита рожденичка! Да е здрава и щастлива🎁
Бухтичка, здраве и за малката бухтичка. И ние бяхме в кофти период, но се надявам, че мина вече.

Да се похваля, че намалих запасите до 14 неотворени пъзела. Днес отворих 15тия😄 едни черни котки:) Нищо не съм поръчвала от Озон. Доста ми намаляха пъзелите в Любими(поизчерпаха се половината).
Хваля се;)

Angel, благодаря за споделеното;)
Виж целия пост
# 239
Бела, има много мъдра мисъл: Когато Бог затваря врата, отваря ти прозорец. Сега прозорецът е отворен за теб и ти пожелавам да гледаш с оптимизъм през него. Не мисли за миналото...
Мона Лиза, да ти е жива и здрава рожденичката. По-малко да боледува вече и само радост да ти носи.
Бухтичка, хубаво е, че детенце вече е добре. Дано закрепне и скоро не се разболява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия