Пъзели 61

  • 26 412
  • 740
# 585
Честито Рождество, мили хора! Да сте здрави, окрилени и закриляни!
Започнах един Фалкон аз, но остана най-трудната част с много китки - дано не го редя до Нова година Grinning
Виж целия пост
# 586
Един малък сладурски пъзел от 54 части, който си купих преди време от едно магазинче в Девин. Имаше и други приказки. Аз избрах Дядо вади ряпа. Взех го с цел да го ползвам за служебни цели, но после го забравих. Големи плътни части Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Честита Коледа! Много здраве и късмет на всички!...Един шарен двухилядник с еднс липса☹️...
Виж целия пост
# 588

260 части Simple Smile
Виж целия пост
# 589
Честито Рождество Христово! Мир, разбирателство и много здраве на всички.

Ето и моя Адвент календар

Виж целия пост
# 590
Santa’s express на Trefl prime
Виж целия пост
# 591
Благодаря на sali, за прекрасния пъзел! Heart
Изключително приятен за редене, отлично качество, с две думи, страхотно удоволствие!


Each Tree Has Its Own Colorful History
1000 части, Enjoy
Виж целия пост
# 592
Весела Коледа, приятели Heart Christmas Tree Nature Snowman
Бъдете здрави и нека в разбирателство редим пъзели Nature Star2 аз имах дървени папагали под елхата, но още не съм ги започнала, надявам се до края на годината да им се насладя.
Бухти, ако някой не ме е предварил, бих взела адвента Simple Smile мама се оплака, че ще й липсва всекидневното редене на минита Simple Smile пък тя на 1 януари има и рожден ден , какво по-хубаво допълнение Simple Smile
Ето го и моя нареден

Весели почивни дни
Виж целия пост
# 593
Честито Рождество Христово!
Поздравявам ви с два неколедни, но за сметка на това пътуващи пъзела
Виж целия пост
# 594
А моите мъже вчера ме изненадаха с пъзел и днес се забавлявах с него
Виж целия пост
# 595
Честито Рождество Христово! Желая на всички много топлина в сърцата, здраве и безкрайно щастие с любимите хора! Flowers Four Leaf CloverChristmas Tree

Ние по празниците си бяхме в Русе при родата и освен, че нямах никакво време дори за мини пъзел, а и не ми остана такова и да ви чета. Сега гледам да наваксам и се възхищавам какви красоти сте спретнали за няколко дни.
Бях се заканила да не се прибирам с пъзел, че вкъщи под елхата ме чакаше 13500 на Трефл със световните забележителности, но пъзелът сам ме намери на тавана при нашите SmileStuck Out Tongue
Та, да ви покажа какво съм редила преди има-няма 25 години. Изключително ми е любопитно дали ще е цял и директно го започвам Smiley

Скрит текст:
Виж целия пост
# 596
Един чудесен Falcon
Виж целия пост
# 597
3 дни сортиране, не помня колко дни болно дете, болна аз, болен мъж, 2 вечери нареждане. Като гледах картинката си мислех, че този ще ми е много труден, допълнително се бавех със започването да нареждам, но се оказа доста по-лесен от очакваното. Или му свикнах вече на Томас Кинкейд, или просто този е по-лесен.
Виж целия пост
# 598
Някой беше споменал за разделяне на стандартните пъзели на малки части. И аз така направих с два коледни пъзела на Джъмбо.




Първият цял


Не ще и дума забавни са тези човечета.
Виж целия пост
# 599
Попадна ми тази красота във фейса
Дали я има някъде в България?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия