Звездни Компромати- Декември'23

  • 276 092
  • 1 701
# 1 680
Годеница е на Кадиев, не е приятелка от една година. Днес го чух да казва, че вече са решили, че лятото ще се женят, но не на морето, а във винарна (френски стил искала булката)
Николета щяла да ражда син през януари. Не е ли време да залагаме за име?! Николай или Борислав Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 681
Бен и Джен
Скрит текст:

[spoiler/]
Виж целия пост
# 1 682
На Божинов не ми тече гладко мисълта и няма дар слово , но си в футболист без претенции , те вече и политиците , и журналистите са доволно неграмтони .
Виж целия пост
# 1 683
Приятелката на Кадиев изглежда много мила. С какво се занимава?

Когато и трагедията превърнат в долнопробна чалга:

Виж целия пост
# 1 684
Каква/коя е трагедията?
Виж целия пост
# 1 685
С Дебора.
Виж целия пост
# 1 686
Попаднах на стари корици с фолк певици от 2011 г.
На Деси Слава са с един потенциал мъжете й..
Скрит текст:



Виж целия пост
# 1 687
Последното, което бих си помислила за песента на Дебора и Лидия, е че трагедията е превърната в долнопробна чалга....
Има много неща още, които бих могла да напиша, ама както казва Мураками, "Ако не разбираш без обяснение, няма да разбереш и с обяснение"....
Виж целия пост
# 1 688
Първото дете на себе си ли го е кръстила или на Ники  Михайлов?
Виж целия пост
# 1 689
Галин сбъдна мечтата на Дебора.
Ако някой не е доволен, трябва да я пита защо мечтае за това.


Според мен Николета е кръстила дъщеря си с име, което харесва. И по-вероятно е да има връзка с нейното, отколкото с Михайлов, с който по онова време нямаше и намек да се събират. И е малко тъпо да си кръщаваш детето на бившия...
Виж целия пост
# 1 690
Да и имам мечтата на Дебора.
Виж целия пост
# 1 691
Ох, получих шок от стайлинга на Наталито тази вечер.
Виж целия пост
# 1 692
Момиче, което пее добре, мечтае да стане известна... ужас! Това е дъното
Виж целия пост
# 1 693
Не мога да проумея какво си мислят хората в нова, които са сложили Рачков да ни забавлява.. това е мъчение. По БНТ хуморът е пиянски, на ниво селската кръчма.
Виж целия пост
# 1 694
И разбира се пак ще сложат Гала на ефир, че не ни стига да я гледаме ежедневно цялата година..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия