Кралски работи и клюки - декември 2023, януари 2024

  • 154 655
  • 1 317
# 1 230
Само искам да напиша, че Максима е уникално чаровна. Като я гледам искам да ми е майка/баба/приятелка, всичко! Просто великолепна! Бог й е дал всичко! Обожавам я!

Децата на Монако са страшни сладури!

А Фредерик просто съм влюбена в него... Blush Grinning
Виж целия пост
# 1 231
Матилде е  по-хубава с дълга коса
Максима си е 🌞

Забавно клипче 😀
https://www.instagram.com/reel/C2FLuKtIFeJ/?igsh=ZWI2YzEzYmMxYg==
Ужасяващо странни обувки.
😀😉

И още едни със странен ток.
Хубавка беше Иман, но как се ходи на този крив ток 🤔
Виж целия пост
# 1 232
Не успявам да намеря новини за Катрин. Изписаха ли я вече или нищо не се казва?
Виж целия пост
# 1 233
Втори ден на Saint Devote -Алберт и Шарлийн в Saint Nicholas cathedral.
Хубава Шарлийн


Виж целия пост
# 1 234
Вчера Камила и Чарлз са я посетили преди операцията му. Има съмнения, че са я изписали снощи, но не се знае. Заснели са някаква кола, в която не се различава никой, но нали всички са в очакване.
Виж целия пост
# 1 235
Днес усмихната Камила пак посещава Чарлз

Виж целия пост
# 1 236
Летисия и Фелипе и те са били навън миналата вечер, на кино.
https://www.instagram.com/reel/C2nDBonoZbM/?igsh=ZWI2YzEzYmMxYg==
Леонор в Мурсия участва в междуакадемичното първенство. Според регионални медии тя ще участва и във волейбола.

Виктория и Даниел на панахида в чест на жертвите на Холокоста.


Харесва ми костюма на Шарийн от вчера като изключим двата реда копчета.
Виж целия пост
# 1 237
За пореден ден са снимали Камила на посещение при Чарлс, явно той е добре.

Виж целия пост
# 1 238
Федералният президент на Германия и министър-председателя на провинция Северен Рейн-Вестфалия приветстват Мери с добре дошла в Кьолн за финала на Европейското първенство по хандбал.


Страхотна ♥️ Елегантна и стилна в цветовете на датското знаме.
Дания ще играе срещу Франция.

Виж целия пост
# 1 239
Кралица Мери сияе. 😍
Виж целия пост
# 1 240
Мери искрено се забавлява на мача, камерите на няколко пъти я даваха. За съжаление датчаните загубиха и се класираха втори на европейското по хандбал. Мери е на награждаването в момента, ще раздава медали. За съжаление прекъснаха за новините и успях да снимам екрана само веднъж. Много е красива в движение. Ще чакаме официалните снимки.
Виж целия пост
# 1 241
И даже си пееше на почивката 😀
Снимката която е качила в иг и коментара ѝ :

Скрит текст:
Беше много равностоен мач. Тази снимка е направена точно преди началото на второто полувреме.
Какъв финал...
Добре се борихте, Дания. Беше равностойно и нервно за гледане. Впечатляващи бяха усилията, които положихте всички на Европейското първенство.
Поздравления за сребърния медал, който имах честта да връча.
Н.В. кралицата.




Виж целия пост
# 1 242

28 януари 2024 г. Негово Величество няма
 да бъде изписан днес от болницата
  след операцията му за уголемена простата.
Бъкингамският дворец потвърди, че Кралят
 ще остане в Лондонската клиника за по-дълго време
и няма да изпълнява никакви ангажименти
поне месец след след като бъде изписан..
Виж целия пост
# 1 243
Много ми харесва кралица Мери днес. Хубав цвят костюм.
Виж целия пост
# 1 244
Охх, закъсаха го английското кралско семейство и то точно със здравето.
Новини поне за Кейт има ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия