На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 46

  • 96 678
  • 742
# 540
Момичета в Турция Еутирокс със същото име ли е или е друго?
Виж целия пост
# 541
да, Еутирокс си е.
Виж целия пост
# 542
Момичета, от линка на първата страница не се отварят дежурните аптеки. Дали може да ми кажете от къде мога да ги проверя за днес?

Виж целия пост
# 543
                                                         
   Същото име е . Купувам за приятелка.
Виж целия пост
# 544
Здравейте бихте ли  дали адреси на агроаптеки в Одрин. Благодаря предварително. Знам за забраната за внос на препарати за растителна защита , касае се за минимално количество, тук наистина се спекулира 5-6 пъти по- високи цени
Виж целия пост
# 545
Здравейте бихте ли  дали адреси на агроаптеки в Одрин. Благодаря предварително. Знам за забраната за внос на препарати за растителна защита , касае се за минимално количество, тук наистина се спекулира 5-6 пъти по- високи цени

Копирам Ви обясненията на различни хора за агроаптека, които намерих в една  група във ФБ. Дано някое от тях да Ви свърши работа.

----------------------
В Одрин- от булеварда, на сфетофара завивате към Селиме джамия.До хрнителния магазин Марги има безистен и от страната на маркета има агроаптека, добре заредена.
От петъчния пазар тръгвате по търговската улица и още в самото начало в дясно първата уличка- едната страна е стадиона, и по тази улица само направо и насреща ви ще видите другата агроаптека
И на складовете има

-------------------
ÖNDER СЕЛСКОСТОПАНСКИ ФАРМАЦЕВТИЧНИ ПРОДУКТИ И СЕЛСКО СТОПАНСТВО
(Категория:Селско стопанство)
телефон 0 284 214 02 51
ЗАД ORDU HOUSE BİLGEN BAZAAR NO:20-21
Одрин
-------------------


Напишете в Google това : Edirne'de zirai eczane / агроаптека в Едирне Ще ви ги покаже и на картата,аз ги броя - три да са. Действайте с преводача,но първото /!/ да е името на града -Едирне го пишете и в българския текст, А и на место да питате,те ще ви упътят,фактът е ,че такива аптеки има в Одрин.
Виж целия пост
# 546
Здравейте,
В Одрин ходим веднъж годишно и този петък сме решили отново да го посетим, но имам следния въпрос:
Къде в Одрин мога да хапна вкусно гюзлеми?
Съжалявам ако въпроса е задаван.
Виж целия пост
# 547
Здравейте,
В Одрин ходим веднъж годишно и този петък сме решили отново да го посетим, но имам следния въпрос:
Къде в Одрин мога да хапна вкусно гюзлеми?
Съжалявам ако въпроса е задаван.

В Одрин гюзлемито не е особено популярно, доста търсихме и ние, намерих само на една будка срещу Рустем Паша Конак -хотелът , от хотела ме упътиха. Има и на други места със сигурно просто аз търсех в централния район.
Виж целия пост
# 548
Правят в неделя на пазара до Марги.
Виж целия пост
# 549
Правят в неделя на пазара до Марги.

И много добри мекици 🤗
Виж целия пост
# 550
И на Борсата една леля прави.
Виж целия пост
# 551
Да, не съобразих, че аз по борси и пазари не ходя и нямаше как да знам, но е логично - има голям човекопоток по тези места.
Виж целия пост
# 552
Здравейте. Къде в Одрин мога да намеря ученически раници?
Виж целия пост
# 553
Селскостопанска аптека има и като се влезе в града от ГКПП Лесово още в началото, съвсем на влизане, в един от новите блокове.
Виж целия пост
# 554
И има едно момче което говори български изключително добре .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия