Седмокласници 2023/2024 - тема 4

  • 40 347
  • 775
# 240
....
За Коледа си е поръчал книги - цяла фентъзи поредица. Много подходящо за 7 клас - вместо с уроците, ще се бори с дракони...  Rage
Ако моята дъщеря си поръча такъв подарък за Коледа щях да полетя от щастие Hug
Виж целия пост
# 241
И аз. При нас даже и дракони няма. Smirk
Виж целия пост
# 242
Много сложно с тези подаръци тя има и имен ден на 27 и обикновено се купува нещо голямо за двата празника и се слага на Коледа под елхата и тя мърмори за едни маратонки на Найк , мисля и една серия за почистване на лицето че е страшно с това акне !
Виж целия пост
# 243
За съжаление и моето не е поискало книга. Чете само задължителната литература, даже не всичката.. И той иска найкове и уж трябва да го доставят другата седмица. Голяма мания са маратонките при момчетата от класа му. Може би защото са с униформи.
Виж целия пост
# 244
Моят син иска в компютърно училище, аз го облъчвам за МГ. Grin
Искам да има повече време да излиза и тренира. При него застояването, води до хранене и пълнеене.
В компютърното учат до след обяд и няма да му остава време за нищо, след училище.

За ТУЕС ли става дума? Не знаех, че са на целодневно обучение, ако за тях иде реч...

Чудя се и аз с това море, да разтворя комп на плажа да гледам балове, училища, да редя желания... Кат се знам 3 дни ще съм на компа и ще си скъсам нервите от чудене. Да не си около мен тогава Joy Каква почивка...? Отделно, ако недай си Боже стигнем да се явяваме и в ПЧМГ примерно,... те баш тогава имат изпит, класирания, записвания...

На ПЧМГ изпитът е на 23 юни. После до 2 юли - само здрави нерви за "Льо Гранде Чакане" ще са нужни. Да, имат и втора дата, но не знам кой ще има все още желание и за нея...

Младежът вкъщи дрехи и обувки не го вълнуват, въобще не му се занимава сам да си избира дрехите. Rolling Eyes Но пък каква мания по парфюмите има в момента... любопитно ми е дали има и други подобни тийн екземпляри... ми то не бяха зимни, пък летни, пък интензивни и всекидневни аромати... А, и такъв за много официални случаи му трябвал, ще каже човек, че през ден по кралски приеми ходи... Поръчал е на баща си един конкретен и искаше и от мен още един, защото други желания реално нямал... но в крайна сметка ще взема подаръци по моя преценка явно - билети за "Дракула" и кутийка с луксозни зарове.
Виж целия пост
# 245
Мислех и аз някакви баскетболни маратонки, ама той сега има, а до пролет може и да смени номера . Та последно избрах - преносима колонка , слушалки безжични, баскетболни къси панталони и един пуф / това от нас, от баби и от лели / - да дам идеи ако някой още се чуди .
А какви са тези зарове ?
Виж целия пост
# 246
Най-обикновени зарове - едно време много играехме на "Барбут" и "Генерал", така си ги знаехме... сега гледам, че по разни сайтове на същата игра "Ямб" и' викат. Позабравена плажна игра е, и не само, и за студени зимни вечери е екстра.
Виж целия пост
# 247
Миналата година Пчмг имаха втора дата 2 юли.. Първо класиране беше 10 юли, тъй помня... Все едно точно, идеята е че ако се явяваме и следим, няма как да сме на плажа... То може и да не стигнем до там, ако се представи добре на Пробни и после е доволна от самите матури. Ама  да видим Head Band
Виж целия пост
# 248
И аз с питане за луксозните зарове? За най-дъртото дете вкъщи 😂
Виж целия пост
# 249
Не, за ПГКПИ - Бургас. Учат от 8 до 4 след обяд.
 
Скрит текст:
Моят син иска в компютърно училище, аз го облъчвам за МГ. Grin
Искам да има повече време да излиза и тренира. При него застояването, води до хранене и пълнеене.
В компютърното учат до след обяд и няма да му остава време за нищо, след училище.

За ТУЕС ли става дума? Не знаех, че са на целодневно обучение, ако за тях иде реч...

Виж целия пост
# 250
Днес мислех да водя наборката на кино  - Диада?
Но чета из форума и се замислих - да не сгреша? Дали ще е полезно или точно обратното?
Виж целия пост
# 251
Единият лагер на набора е вече капариран (за август), другият обикновено започва около 10 юли и е 10 дни, та много сериозно се замислям, дали ни се разкарва до морето и обратно... Той естествено няма проблем с тази работа - "Е, к'во толкова, ще дойдете да ме вземете и после ще ме върнете!" Sad За капак и семейната морска почивка, (на която още миналата година заяви, че не иска да идва) не смея да планувам, защото не ми стига НВО, класирания и записвания, ами има голяма вероятност аз да съм в дълга командировка тогава Flushed

На класната по БЕЛ има 5 - преразказът му бил чудесен, но оценката е намалена заради запетаите...казах му аз, че ще му изядат главата тези запетаи.
В понеделник им е класното по математика.

Относно книгите - доскоро имаше наложено ембарго от баща си - нищо различно от учебници да не чете Joy Сега вече му върна Киндъла с думите "Можеш да четеш каквото си искаш, до следващата издънка!" Joy
Слава Богу, периода с фентъзитата мина сякаш - сега е на кримки, трилъри и мистерии, та си менкаме идеи за четене.
Виж целия пост
# 252
Чета ви и нямам какво да споделя, но да не вземете да ме забравите. За подарък взех едно яке Nike, което искаше, но го дадох по-рано, защото си мислех, че ще го връщам (доста обмно и късо). Уви, хареса се. За бек-ъп съм взела нови елекрически четки за зъби Grin Тя пък иска iPhone слушалки. Опитах се да спра баща ѝ до рождения ден с тях, но той няма спирачки. А вечният въпрос у нас е "къде са ми слушалките".
Не чете и никога не е обичала да чете Relaxed В училище и в курсовете се справя отлично, но планове за училища още не правим. Наскоро имахме спор по темата и съм я оставила за след излизането на резултатите от НВО.
Планове за почивки също не правим, че нашето лято ще е сложно Trollface
Виж целия пост
# 253
Oo, с парфюмите и при нас е мания. Цяла година това си подаряват по рождените дни с приятелките. Вече има повече от мен, то не че аз съм кой знае какъв фактор, де, от години ползвам един и същ и имам някой друг подарък, дето стоят за красота. Че и скъпи парфюми харесват и от марки разбират, страшна работа...
Виж целия пост
# 254
В колко часа лягат вечер, ако са 1ва смяна? Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия