Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 89

  • 74 248
  • 744
# 105
Dove derma spa са хем хидратиращи, хем с хубав аромат. Tesori d'oriente кремове за тяло са много хубави също.
Нютроджина май нямат аромати или бъркам?
Виж целия пост
# 106
Кофти аромат имат.
Вчера се ядосах на ДМ. Търсих конкретен дезодорант. Влизам, няма го. Има всички други разновидности на тази марка. Влизам в сайта на Лили. Не само, че го има Ами и намален дезодоранта. Поръчах го с безплатна доставка до Бокс нау, които са точно до нас.
Търсих този дезодорант
Скрит текст:
Виж целия пост
# 107
Използвам пяните на Милк шейк за топлинна защита преди сешоара.
Къде си чела че има топлинна защита?
Ползвам ги от години, но добавям отделно термозащита, защото винаги съм мислела че нямат такава.
Виж целия пост
# 108
https://makeup.bg/product/541344/
https://makeup.bg/product/508443/
В описанието и на двете пише, че са с термозащита.
Виж целия пост
# 109
Този лосион е хубав,ползвала съм го.

Сравнявам го с Нивея стягащия лосион малко по-мазен е.За зимата е подходящ.
Виж целия пост
# 110
По препоръка на форума взех балсама за коса от серията, която имитира Mugler Alien. Имаше и шампоана от серията, но имам много шампоани, затова взех само балсама. Търсих маската, но я нямаше.

За момичетата от Варна, има продукти от серията в Делта планет мол
Виж целия пост
# 111

Аз търся лосион за тяло за подарък за приятелка, която от години си ползва само лосиона на Нивеа. Търся нещо хидратиращо и с хубав аромат. Отворена съм за всякакви предложения, благодаря!

Вижте лосионите на Ив Роше, има различни видове, хубав аромат, удобна помпа и изглеждат презентабелно като за подарък.
Виж целия пост
# 112
https://makeup.bg/product/541344/
https://makeup.bg/product/508443/
В описанието и на двете пише, че са с термозащита.
Мерси! Аз първата дори не съм я виждала. Ползвам класическата ( тази, която излезе първа на пазара) , епизодично съм купувала и цветните и за нито една от тях не е посочено да има термозащита  (поне в златна рибка и нотино.)
https://www.zlatnaribka.com/milkshake/treatments-grizha-za-kosat … pped-cream-200-ml
Виж целия пост
# 113
На мен не ми харесват изобщо ароматите ма Ив Роше, много изкуствени са. Не знам какъв е ценовия диапазон за подаръка, за да препоръчам лосион.
Ако е нещо бюджетно, лосионите на Барнанген са с хубав аромат и не са на висока цена, в различните магазини максимум 15 лева ще излезе един. На Микса лосионите са чудесни, но нямат така силен аромат.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/search?query=barnängen&searchType=product

Имам един лосион за тяло на марката Rituals of Sakura, продават се в Дъглъс. Един лосион е около 40 лева с аромат на цвят на череша, опаковката е интересна за подарък, хидратира добре и има хубав аромат. Може да се купуват след това само пълнители за опаковката.
https://douglas.bg/the-ritual-of-sakura-051103

Според мен е чудесен лосионът за тяло на Алверде с какао и цвят от хибискус, който бях споделила преди няколко страници. Има аромат на какао, хидратира много добре и не оставя мазен филм. Може да вземеш него и например един ексфолиант за тяло на Алверде, мисля, че това е хубава комбинация плюс още нещо например балсам за устни, гланц или нещо такова.
Виж целия пост
# 114
Janice_, да. Rituals е марка от по-висока класа и си заслужава. Не само Сакурата, а и другите им серии. Страхотни продукти - аромат, консистенция, текстура.
Виж целия пост
# 115
Зависи много каква кожа имате. За мен
лосионите на Rituals са едни от най-неприятните за ползване. Всички досега съм получавала като подарък ( хората знаят че си умирам за такива неща и често ми подаряват), но нито един не ми харесва нито като хидратация, нито като аромат. Аз лично никога няма да ги препоръчам, голямо разочарование.
Виж целия пост
# 116
Зависи много каква кожа имате. За мен
лосионите на Rituals са едни от най-неприятните за ползване. Всички досега съм получавала като подарък ( хората знаят че си умирам за такива неща и често ми подаряват), но нито един не ми харесва нито като хидратация, нито като аромат. Аз лично никога няма да ги препоръчам, голямо разочарование.

А вие каква кожа имате?
Виж целия пост
# 117
Харесвам Rituals. А също и The body shop, те са и по-разнообразни. Имат масло, лосион, йогурт...различни консистенции, в зависимост дали кожата е по-суха или нормална. А също и разнообразие от аромати.
Виж целия пост
# 118
Janice_, щом ще е поръчка, значи може да поръчаш от всякъде и препоръчвам това
https://douglas.bg/renora-rich-body-butter-supreme-delight-72114
Красива опаковка за подарък; разкошен, богат, хидратиращ, не мазен крем, с божествен нежен аромат, който се задържа дълго.
Поръчката до Box now е безплатна.
Виж целия пост
# 119
Зависи много каква кожа имате. За мен
лосионите на Rituals са едни от най-неприятните за ползване. Всички досега съм получавала като подарък ( хората знаят че си умирам за такива неща и често ми подаряват), но нито един не ми харесва нито като хидратация, нито като аромат. Аз лично никога няма да ги препоръчам, голямо разочарование.

А вие каква кожа имате?
Много дълго време се борих с изключително суха кожа, за такава категорично не стават. Все едно нищо не слагах. От 1 година може би вече мога да кажа, че е нормална към леко суха в студеното време. Еми пак не ми харесаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия