⚓ На пазар във Варна - тема 75 ⚓

  • 47 309
  • 756
# 645

Hugasian са всичко друго, но не и добри!! Погледнете им отзивите и ще се убедите  сами. Бих препоръчала Любо, намира се малко след Графити посока Севастопол, той поне няма да ви излъже
Виж целия пост
# 646
Здравейте!Търся голяма студоустойчива палма.Търсих на доста места и в интернет но,не са достатъчно големи.

мисля че бургасцвет са едни от базовите производители на такива големи растения
Виж целия пост
# 647

Hugasian всичкoдруго, но не и добри!! Погледнете им отзивите и ще се обедите  сами. Бих препоръчала Любо, намира се малко след Графити посока Севастопол, той поне няма да ви излъже
И аз него щях да напиша. Поне е човек на който можете да разчитате.
Виж целия пост
# 648
В една от пресечките до синьото пазарче има златарско ателие. На гърба на Инспекцията по труда е сградата. Работят добре и бързо.
Виж целия пост
# 649

Hugasian всичкoдруго, но не и добри!! Погледнете им отзивите и ще се обедите  сами. Бих препоръчала Любо, намира се малко след Графити посока Севастопол, той поне няма да ви излъже
Аз имам много злато и срещу него исках да заменя, да си купя нещо готово и да ми направят 2-ра обеца на изгубена от мен италианска такава от бяло и жълто злато+камък. Не можаха, нямаха същия камък, но си купих техни готови бижута с/у мое злато. Доволна съм от сделката.
Препоръчания Любо ще го пробвам също, благодаря.
Виж целия пост
# 650
И от мен глас за Любо.
Виж целия пост
# 651
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър златар, който би изработил златен годежен пръстен от снимка.
Зад Катедралата има чудесно златарско ателие.
Виж целия пост
# 652
Някой да е виждал някъде засята котешка трева?
Виж целия пост
# 653
Аз за моята котка вземам жито за покълване и засаждам периодично,защото го опасва.Бързо излиза и много и харесва.
Виж целия пост
# 654
Аз за моята котка вземам жито за покълване и засаждам периодично,защото го опасва.Бързо излиза и много и харесва.
Да, но този път нещо не поникна, а на котарака му се пасе много 😔
Виж целия пост
# 655
Виж в големия зоо магазин до Двете кули, преди беше Макси пет. Там съм виждала саксии с готова трева. Сега не мога да кажа дали е било като беше Макси пет или в сегашния му вид.
Виж целия пост
# 656
И от мен глас за Любо.

а той работи ли и със сребро?
Виж целия пост
# 657
Сребро работят на центъра, на главната срещу църквата Св.Никола. То зависи и какво ти трябва де ...
Виж целия пост
# 658
Къде мога да занеса възглавниците на дивана, на които се облягаме (големи са) да ги напълнят с нов пълнеж? Смачкани са от катерене на малкия по тях.
Виж целия пост
# 659
Сребро работят на центъра, на главната срещу църквата Св.Никола. То зависи и какво ти трябва де ...

За Промяна на дизайна. Примерно имам обеци с винтчета, който искам да станат с кукчки. Или обеците са били камъл висящ на кука, искам да направят обков на камъка, заради повреда на единия отвор. Все такива, уж изработка,  но не съвсем.

Аз ходех при един господин Людмил Беров до Юнашкия салон и бях много доволна точно от този тип РеДизайн, но на мястото където му беше ателието има нещо друго и не знам къде се преместил.

Ако е златарката срещу свети никола, тя ми поправя бижута, но не знам дали прави неща, като това от което имам нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия