Избор на прахосмукачка - 6

  • 47 566
  • 661
# 255
Много странно. Филипсът на майка ми е отврат.
Виж целия пост
# 256
ЧС, и друг път съм се замисляла за прахосмукачката на майка ти, че сме ги обсъждали моделите на Филипс, да не би пък нейният екземпляр да има някакъв дефект?
Аз от моята (писала съм по-назад модела) съм изключително доволна. 
Виж целия пост
# 257
Филипс имат и евтини, и скъпи модели, които доста си приличат на външен вид, а разликата в цената е от около 170 до около 900 лв. Говоря за моделите с контейнери.
Виж целия пост
# 258
По едно време реших, че не смуче добре и си купих Бошче, малко мощно, пъргаво, ей зор видях. Уж по-мощно, обаче не смучеше въобще. Добре, че си бях запазил Филипса за строителни цели. Колко ремонти понесе това чудо. За 5+ години съм купил само един път филтрите. Пу пу. Наистина може да е късмет, просто реших да споделя.
Виж целия пост
# 259
ЧС, и друг път съм се замисляла за прахосмукачката на майка ти, че сме ги обсъждали моделите на Филипс, да не би пък нейният екземпляр да има някакъв дефект?
Аз от моята (писала съм по-назад модела) съм изключително доволна. 

Няма нищо счупено, и на сервиз я носихме... Казаха, че си е ОК. Лично на мен ми афиф спрямо Ровентата. Може да е от модела, не знам.
Виж целия пост
# 260
Някой може ли да сподели мнение за тази прахосмукачка с моп?
https://www.amazon.de/-/en/dp/B0CR6SRDTD/?coliid=I3W10A593G1Q6&c … ist_c_wl_ys_dp_ii

Привет, аз съм се спряла на същия модел. ДАЛИ го взехте и отзив?
Виж целия пост
# 261
Здлавейте, моля за съвет за вертикална акумулатолна прахосмукачка до 500-600 лева. Ние ползваме Dyson Sv25 и сме доволни, но надхвърля бюджета.
https://www.technopolis.bg/bg/Vertikalni-prahosmukachki/Prahosmu … CS712XXL/p/813024
https://www.technopolis.bg/bg/Vertikalni-prahosmukachki/Mnogofun … OST--MOP/p/835662
Виж целия пост
# 262
Здлавейте, моля за съвет за вертикална акумулатолна прахосмукачка до 500-600 лева. Ние ползваме Dyson Sv25 и сме доволни, но надхвърля бюджета.
https://www.technopolis.bg/bg/Vertikalni-prahosmukachki/Prahosmu … CS712XXL/p/813024
https://www.technopolis.bg/bg/Vertikalni-prahosmukachki/Mnogofun … OST--MOP/p/835662
Пиши в правилната тема, която е силно видима на първа страница!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1556943
Виж целия пост
# 263
Здравейте, не знам дали се намирам в подходящата тема. Търся си роботче прахосмукачка, ако може и да мие. Нямам опит с тях, но ми се иска нещо което всеки  ден да ми хигиенизира и да ми помага с паднали косми (косата ми пада много за съжаление) и ако може да не е капризно откъм поддръжка. Бюджета ми е до около 600-700 лева, като не държа да плащам максималната цена, ако мога да взема същото нещо за 400 лева примерно.
Виж целия пост
# 264
Има тема специално за роботите.
Виж целия пост
# 265
Темата: https://www.bg-mamma.com/?topic=1618742.270
Виж целия пост
# 266
Много ви благодаря 💐💐💐
Виж целия пост
# 267
Здравейте,

моля, споделете доволни ли сте от прахосмукачки Миле. Исакм да си купя такъв уред, който да засмуква безпроблемно боклук и прах от пода, коса и други дребни неща, които децата пускат на пода.

Има ли съвместими торбички за прахосмукачките Миле?
Виж целия пост
# 268
Здравейте,

моля, споделете доволни ли сте от прахосмукачки Миле. Исакм да си купя такъв уред, който да засмуква безпроблемно боклук и прах от пода, коса и други дребни неща, които децата пускат на пода.

Има ли съвместими торбички за прахосмукачките Миле?
Те са толкова различни модели....
Всяка нормална прахосмукачка замуква косми и дребни неща.
Виж целия пост
# 269
Работила съм с Миле и това е една от най-удобните и качествени прахосмукачки. Лека, маневрена, добра смукателна мощност, дълъг кабел, като цяло покрива всичките ми критерии. Досега съм работила с модели, които са с торбичка. Това е единственото нещо, което ме спира да си взема на тази марка. Такаче, който и модел да изберете няма да съжалявате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия