💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори - тема 112

  • 41 289
  • 738
# 315
Мисля си, че винаги накрая като съберат двойката и ми стават някак скучни, но не и Аслан и Девин😃
При тях няма скука 😁

Виж целия пост
# 316
https://www.instagram.com/reel/C1UVyxIIszu/?igsh=MWxrejA5ZThycjlvNw==

С руски субтитри.

Аслан е като повечето хора, които като гледат отстрани и всяка друга работа им се струва много лесна и парите падат от небето 😂
Ангел -инвеститор ще става той 😜 а Девин ще работи.
Ами страхотни са, толкова истински изглежда всичко, така както е в живота. Връзка на двама възрастни с влюбването, първите кризи, караниците, напасването на характерите и чувството, че си открил другата част от теб.  Много, много истински беше предаден целия процес, а Къванч и Серенай го изиграха перфектно.



След двата фрага и озета почти изцяло ми се промени усещането за героите, с изключение на Аслан и Девин.
Не знам дали Хюлия ще поиска прошка, но много се надявам да бъде принудена да разкаже историята така както тя е усетила нещата и да обясни защо така е постъпила. Довечера се надявам да разберем и защо е спасила Серап, дали от страх пред Юсуф или Илияс, или и е станало мъчно за момичето.
Много ми е любопитно как ще развие образа и Хакан Бономо.
От друга страна Недрет и нейната тайна. Нейният грях за мен по отношение на Бедри е, че го е оставила толкова години да живее с мисълта, че е убил собствения си баща. И както Бедри каза на Хюлия, представи си какво може да направи човек, който е убил баща си. А Илияс пък му даде ножа да убие момчето, което го издаде на Аслан.
Най- големите грехове и двете извършиха срещу децата си , опитвайки се да скрият своите тайни.Едната беше издигнала на пиедестал убиец и изнасилвач, а другата, за да скрие своето прегрешение накара сина си да се мисли за отцеубиец.
Като се сетя колко страдаше Аслан, че Юсуф никога не го е погалил, не знае какъв късмет.
След всички разкрития до тук очаквам всякакви спорове за пристанище, жени, къщи и т.н. да отидат на много заден план и всичките усилия на двете майки да се съсредоточат към запазването на децата им.
Много трудно ще бъде на Недрет. Както и каза Хюлия в хотела тепърва ще бъдат изпитанията на твоята съвест. Особено ако Илияс изпълни тайния си план и Девин попадне в опасност.
Ох, какво ли ни е подготвил Хакан Бономо.
Чакам с нетърпение довечера.🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 317
Джаки, няма проблем, мила, но, благодаря много! Kiss
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
Голям шегаджия бил нашия Аслан Stuck Out Tongue Closed Eyes
Цитат
- Така. Представи си, че си си намерила ангел инвеститор. Да да. Представи си го по този начин. Веднага отваряме клиника за теб в Измир, твой център. Добре ли е?
- Добре.
- Ти набираш клиенти. Колко струваше този... сеансът на Метин? На двамата психолози.
- Метин - три хиляди, Неслихан - четири хиляди.
- Метин - три, Неслихан - четири, добре. Виж, това са добри пари. Виж. Давам ти пет. Пет.
- Благодаря ти.
- Ти си най-добрият професионалист в тази област. Пет. Виж сега. Виж. Слушай внимателно. 6 клиента на ден. 6 клиента. И 5 000 Успокой се. 5 умножено по 6. Получава се 30 000. Виж, на ден са 30 000. Работиш пет дни в седмицата. Останалите два дни посвещаваш на семейството, децата и твоя Аслан. Добре ли е? Умножи по 5. Една седмица излиза 150 000. Колко седмици има един месец?
- Четири.
- Четири. Умножено по този начин. 600 000. Негодник ще съм, ако не се съглася да работиш за такива пари. Кълна ти се.
- О, любов моя. Само ако беше толкова просто, но не е.
Виж целия пост
# 318
Здравейте във вторник! Christmas Tree

Благодаря за споделеното, откъса и превода. Green Heart
Аслан много е качил цената на сеанса.
Като вече няма мафия, трябва да мисли как ще изхранва семейството. Grinning

Сбъдва се желанието на Недрет от времето на младостта и:
Хюлия няма да е Сойкан.
Проблемните корени Grinning ще бъдат просто корени на Хюлия и Юсуф.


Това, което Хюлия ще „признае“ за Юсуф, ще бъде за мен под съмнение. Особено, ако е под условие за живота на Аслан, Хюлия би признала всичко. Не вярвам в това, че Юсуф е насилникът. Разчита се на това, че сега няма свидетели, но свидетелства ще се появят. Нарочно ги бавят, за да стане възможно "свалянето" на мафиотското от Сойкан - трябва да има някаква принуда, после ще реабилитират Юсуф докъдето е възможно.

Странно е, че Хюлия прави големи крачки, но не казва на Аслан, че Бедри е син на Иляс. И може би добре прави, защото така дава възможност Бедри да реагира, той сам да реши иска ли да бъде син на Иляс или не. Това е възможност Аслан и Бедри да останат в добри отношения. Направи ми впечатление, че Бедри нареди наркотиците или там каквото щяха да прекарват, да не правят това през пристанището. Разбира се, Иляс няма да стои със скръстени ръце.

Сега започва процесът в Корузаде и за Недрет, която е свързана с Иляс.
Ако Недрет поеме фондацията за подпомагане на младите жени, които нямат собствени средства, за да започнат самостоятелен живот, Недрет ще тръгне по обратен път на Хюлия. Докато Хюлия ще се „очиства“, Недрет ще се "натоварва" с ангажимент, който сега я радва, но после ще трябва да отговаря чрез своя случай. В началото мислех, че тя е точно човек за тази фондация: изгонена от семейстово си и сама намерила своя път в живота. Но не е така. Хюлия сигурно вече е открила сведения за съпруга и, за богатството, убийството и т.н.
 
На една от снимките за новия еп. видях, че Джихан тръгва нанякъде с куфар, къде ли отива.
Виж целия пост
# 319






Виж целия пост
# 320
Добавени са още два превода:

https://vk.com/aile_ds?w=wall-218430483_15603
Виж целия пост
# 321
https://www.youtube.com/watch?v=eVJ3XBDXgfU

Приятно гледане!!

Виж целия пост
# 322
https://www.instagram.com/reel/C1U84bCLbPV/?igsh=cGRlbDljcDB2Nm42

https://www.instagram.com/reel/C1U9falL8RI/?igsh=MWYxN29ldmNkY251bw==

Откъс с руски субтитри
Виж целия пост
# 323
Айре Heart Eyes благодаря за линка! Kiss Приятно гледане! Flowers Hibiscus
За съжаление днес няма превод ... АсДев бяха уникално истински в домът на Лейла и в лекарския кабинет Heart
Слава богу, това с покушението срещу Девин беше само кошмар на Аслан. Той наистина има вече от какво да се страхува. Иляс не прие да плати греха на баща си, но да видим какво му е замислил ... Нищо чудно да не иска да убива Аслан, а да вземе най- скъпото му - Девин и бебето, но не вярвам Бономо отново да ги лиши от детето, което искат толкова отчаяно и двамата Thinking
Нищо не разбрах какво си говориха Хюлия и Девин ... Някой, ако е разбрал нещо, нека сподели!
Стори ми се, че Аслан много спокойно дори прие новината за това, че Бедри е син на Иляс. Да видим какво ще се случва и с него, той остана единственото му дете. Радвам се, че Джихан и Аслан са си в добри отношения, макар и да не разбрах какво си казаха по телефона, продължават да се наричат братя.
Да видим след рекламата какво ще ни дадат Thinking
Пепи, благодаря! Kiss
Виж целия пост
# 324
https://www.instagram.com/reel/C1U-tXELcPX/?igsh=OTY0ZjBzbjY0OXVk

https://www.instagram.com/reel/C1U_wKKrw_K/?igsh=dHd4ZHp1Z3FvcWU0
Виж целия пост
# 325
Гледам от средата някъде.  Серап какво стана с нея? И, сега и Девин ли?😡
Виж целия пост
# 326
Е, стига, де ... Бономо ще го убия, ако затрие Девин и бебето Rage Нееее, какво ще гледаме още 4 серии, няма да умре! Hands Pray Няма да има смисъл нищо от това, което гледахме до сега, не вярвам!!!
Виж целия пост
# 327
Една от най-хубавите серии Heart и накрая ни разбиха Cry
нямам думи.....Worried Rage
Виж целия пост
# 328
Серията свършили? Някак си на никъде свърши. Не вярвам да занулят Девин. Какво ще гледаме още четири серии. Ама кажете какво стана с Серап?
Виж целия пост
# 329
Направо съм в шок, все се надявах, че Иляс няма да успее! Спокойно, Бирсена не е писала, че Серка ще напуска сериала, да вярваме, че всичко ще е наред! Ако стане като в Сблъсък, където Кадир го разбиха отвсякъде, ще се гръмна! Този гад Иляс не е човек ...
Какво да стане със Серап, Маркито, няма я вече! Не видя ли Джихан на гроба и ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия