




зависи от финала...








Много ми хареса откъса, който ни дадоха, много мил, а колко е сладък Аслан!
И той като нас вярва, че остана още малко.
Мисля, че с този откъс ни дават надежда, че зрънцето ни е невредимо, дано! 

независимо от финала, тази двойка ще продължа да си я обичам много, много!
Мога да си гледам клипчета с тях без омръзване, невероятни са заедно! 

Много снимки този път.













много благодаря! 









Че не лази пред Хюлия? Знаейки на какво е способна снаха и, много ясно беше, че ще се усъмни веднага в нея. Както и каза, "по чудо този път не си замесена". Че той и Аслан беше убеден, че майка му е виновна, защото и той я познава много добре. А и не видях Девин да има нещо против това, че и тя ще търси кой може да е виновен за убийството на баща и. Разбира се, че освен да помогне на Девин, искаше да изобличи Хюлия, ако наистина има пръст в убийството на Ергун. И за мен тя наистина много обича Девин. А ако Иляс посегне по някакъв начин на сина и, Недрет ще го убие без да и мигне окото, сигурна съм. Да видим кой от всички ще го изличи от земята 
Да не би това да е Албанеца ? 

Жалко, че повече такива моменти няма да видим.
Препоръчани теми